STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

eva2009 (offline)

19-04-2010 14:58:38

No to Beatko teraz tylko czekac i się cieszyć ostatnimi chwilami narzeczeństwa smiling smiley

Ulinko a jakie to badania?? Każdy musi je robić??

Daria i dobrze. No kurcze bez przesady 5 mies zalrgać z kasą to jakaś komedia sad smiley Mam nadzieję że wszystko sie poukłada smiling smiley

Robię spaghetti i jadę na budowę zobaczyć co i jak smiling smiley do później kobietki smiling smiley

smuteczek (offline)

19-04-2010 15:00:28

Kołobrzeg
Mi przepadł kolejny cyklsad smiley
Właśnie nawiedziła mnie wredna@.......
ZAŁAMAŁAM SIĘ JUŻ TOTALNIE 37 NIEUDANY CYKL sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

herbaciana (offline)

19-04-2010 15:08:41

Białystok
Smuteczku nie smuć się,monitoruj temperaturę i śluz jak masz jak kup testy owu i spróbuj ten cykl wykorzystać na maxa.jak się nie uda suń z mężem na badania spermy


[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

19-04-2010 15:12:16

płock
Ulinkoto ładnie ja miałam ostatnio pobierane 2 fiolki ale jak zwykle problem miały bo u mnie w ogóle żył nie ma smiling smiley
Dariano to dobrze, że zrezygnował bo takie zaleganie to lekka przesada a co do przepuszczania kobiet w ciąży to u nas też tak jest..ostatnio jak byłam na tych badaniach to myślałam, że się wścieknę bo siedzę czekam cierpliwie z innymi ciężarówkami i 2 osoby za mną była starsza pani całkiem sprawna a taka przebiegła, że by ją szlag trafił i jakoś zniknęła mi z pola widzenia patrzę a ona wychodzi już wcisnęła się raz dwa nie zauważona
Evciaale mi smaka na spaghetti zrobiłaś smiling smiley mniam mniam smiling smiley mogę trochę ?smiling smiley
Smuteczkubardzo mi przykro.....

A ja właśnie sobie zjadłam jajecznicę z pomidorkami i uciekam z psiakiem na spacerek a jak wrócimy to jedziemy do ginka smiling smiley do usłyszenia


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Niezapominajka (offline)

19-04-2010 15:16:04

Szczecin
Smuteczku może faktycznie warto zbadać mężusiasmiling smiley nie martw się bo stres tylko szkodzi.
Trzymam kciuki.


[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

19-04-2010 15:48:01

Gdynia
Daria Musisz być na czczo, ale po wypiciu glukozy nie będziesz głodna.

eva Morfologia, WR, glukoza we krwi, cytomegalia, HIV, no i ja jeszcze sobie badanie na tarczycę zrobiłam. Oprócz cytomegalii wszystko jest obowiązkowe. Jeszcze grupę krwi trzeba, ale już robiłam w ciąży z Piotrusiem, więc teraz nie muszę. Już mi przysłali wyniki (oprócz HIV bo to trzeba osobiście odebrać) i w sumie jest ok tylko cukier na górnej granicy i coś jest nie tak w badaniu moczu.

beata No właśnie u mnie też problem z żyłami ale doświadczona pielęgniarka da sobie radę.

smuteczku Przykro misad smiley

Anja Odezwij się.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

19-04-2010 17:12:08

Smuteczku przykro mi sad smiley głowa do góry- zobaczysz do lipca któryś cykl będzie owocny smiling smiley

Beatko zapraszam smiling smiley

Ulinko sporo tego !! Ja cytomegalię toksoplazmozę i grupę krwii mam zrobić przed ciążą. Moja gin mówi że w ciąży to ciut późno na takie badania. A na tarczycę robiłaś TSH?? A pzreciwciała różyczki?

Lecę poodkurzać smiling smiley

lola86 (offline)

19-04-2010 17:22:38

kobiernice
czesc Wam kobietki nie znacie mnie ale ja tak sie przygladam sie i czytam wasze rozmowy i mam do was pytanie
czy mozna miec okres na samym poczatku fasolkowania bo mam temp 37.5 i bola mnie piersi i mam b.lekkie nudnosci. a jeszcze nie chce isc do gina mozecie cos doradzic?

ulinka (offline)

19-04-2010 17:45:46

Gdynia
lola86 Zrób test

eva Ja na toksoplazmozę już kiedyś chorowałam, więc tego nie robiłam. Jeśli do zarażenia toksoplazmozą lub cytomegalią dojdzie na początku ciąży to jaki sens ma robienie badań przed ciążą? Grupę krwi to obojętnie kiedy się zrobi, ja w ciąży z Piotrusiem robiłam w 3 trymestrze. Na tarczycę robiłam TSH, FT3 i FT4 a przeciwciał różyczki nie robiłam, gin nic mi na ten temat nie mówił, ale różyczkę miałam w dzieciństwie nawet 2 razy, więc chyba nie muszę robić tych badań.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

lola86 (offline)

19-04-2010 18:21:52

kobiernice
a oprócz testu?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.