STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

misiabella (offline)

28-02-2010 11:44:54

Kraków
Witam w niedzielny poranek! (u mnie jest jeszcz poranek...późny)

Herbaciana, wpadam na herbatkę, z cytrynką i sokiem malinowym proszę! Jak się czujesz? Boli coś jeszcze???

Beatko, ale trafiliście na idiotę! Opowiedziałam to mojemu M i kazał mi napisać żebyście zgłosil od razu do swojej ubezpieczalni to nawet jeżeli o odszkodowanie bedziecie się ubiegać z jego OC. Nie wiem, może już się to pozmieniało czy coś, w każdym razie kiedyś było, że szkodę trzeba zgłosić do 7 dni w swojej ubezpieczalni. M tak właśnie nie zrobił i mu przepadło odskodowanie, ale to był lata temu. Sprawdź to może i zgłoście. Acha, azdroszczę partnerado grania w Monopol!!!!! Uwielbiam w to grać, tylko nie mam z kim, bo M nie cierpi tej gry. Jak zwykle, wszystko na odwrót, tak już mamy. Ale da się wytrzymać, hehe.

Ulinko, to dobrze że u Piotruśka już trochę lepiej! A ty jak zostajesz tam na noc, to masz gdzie spać? Czy na fotelu? I wogóle jak się czujesz???

Daria, wracaj, bo to już nie jest śmieszne!

HeloPoli, też fajna historyjka. A jak się czujesz?

Smuteczku, wiesz co? Przykro mi, że tak masz, ale to nawet brak słów, przepraszam, ale ne wygląa to najlepiej. Być może się wszystki mylimy, być może jest inaczej, ale od samego początku miałam wrażenie, że coś jest nie tak z twoim K. Tak jak jedna diewczynya zapytała, on od początku taki był? Czy to się stało później? Bo jak od początku, to nie iem, kochana, ale musisz się poważnie zastanowić, a jeżeli później to się stało, to może ma jakiś cięższy okres i mu przejdzie w końcu, nie wiem. Kochana, zresztą Ty wiesz najlepiej jak jest i czy jest jakaś szansa czy nie.

Rurcia, co dzisiaj porabiasz? Jakieś plany?

Bidonek, Evcia, a was gdie wywiało???

My wczoraj byliśmy u znajomych, a dzisaj jedziemy do restauracji na obiadek. Jest taka fajna restauracja, gdzie jest taki cały plac zabaw dla dzieci w środku i na zewnątrz też, więc Majka się wyszaleje. A wieczorem M będzie oglądał finałowy mecz hokeja, a ja na kompie jakiś serial sobie obejrzę. Zaczełam oglądać 'jak poznałem waszą matkę', narazie obejrzałam 1 odcinek i nawet śmieszne. Może nie to co 'Przyjaciele' ale też dobre!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

28-02-2010 12:04:16

płock
cześć Dziewczynki....
Herbacianato ja poproszę taką herbatkę jak Miśka jeśli można smiling smiley jak się czujesZ?
Misiabelkono M właśnie pojechał na policję żeby spisali zeznania... mówię Ci byliśmy tak wściekli, że głowa mała jakby każdy miał sobie tak rysować samochody przez głupotę to co by było.... co do ubezpieczalni to też tak myślałam ale policja powiedziała, że nikt go za rękę nie złapał i jeśli się nie przyzna to może być ciężko ale jeśli on się nie przyzna to i tak mu to nie ujdzie na sucho... wiesz całe drzwi są do lakierowania... i od nowa oklejanie bo przecież samochód jest oklejony.... ale M powiedział, że go znajdzie, Płock jest mały, Michał jeździ całe dnie po mieście więc będzie na niego czyhał i w końcu na niego trafi jak tamten będzie jechał za M to mu przyhamuje, żeby mu w tyłek wjechał i po sprawie... a przecież kursantowi miało prawo się pomylić gaz z hamulcem... smiling smiley nie ujdzie mu to na sucho DEBIL. Czyli zapowiada Wam się milutki dzionek super!
Anjajak z mężem dogadaliście się już tak ??

A my właśnie wróciliśmy ze spacerku, półtorej godzinki chodziliśmy ale jest pięknie tak wiosennie, słoneczko grzeje i tak chodziliśy i marzyliśmy już o przyszłej wiośnie bo jak to w niedzielę w taką pogodę wszędzie wysyp rodzin z dziećmi smiling smiley i my też już chcemy spacerować z naszym Skarbkiem smiling smiley a teraz lecę sobie zrobić kanapeczkę i uciekam do szkoły, dzisiaj do 19 i chyba muszę być do końca :/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rurcia (offline)

28-02-2010 12:06:58

Ujazd/Tomaszów Maz.
Cześć dziewczyny smiling smiley pisze do Was z łóżka bo nie chce mi sie wstać dziecko skaczące po kanapie

Ulinko to super że z Piotrusiem już lepiej może nie bdzie musiał spedzac w szpitalu az 2 tyg.
Beata o to przygoda jak ta lala dobrze ze draniowi sie nie upiecze
Herbaciana kiedyś gin mi powiedział że jak mam bóle przedmiesiączkowe to w żadnym wypadku nie leęć w ciepłej a broń Boże w gorącej wodzie bo mozna dostać krwotoku!!! jedynie zrobic okład z lodu czy czegoś zimnego.
Smuteczku ważne ze się dobrze bawiłaś i nie siedziałaś sama w domku smiling smiley a Krystianowi w końcu przejdzie. ogolnie to faceci tak mają że im wolno pić i sie upić a nam już nie wrrr mój S jak ja raz na ruski rok napije sie z moja albo jego sis to wypomina mi to non stop ale jak on z moim bratem czasem wypije to ja sie nic nie odzywam ehhh
Anja pogratuluj Animai
a gdzie nasza Daria Eva i reszta dziewczynek????

a wracając do opowiadań to nasza historia jest taka:
po kilku moim porażkach z facetami miałam ich serdecznie dość. Mój przyszywany brat zaproponował mi wyjazd na taką wiejska zabawe w remizie gdzie gra zespol. Zgodziłam sie no bo tam mnie nikt nie znał i ogólnie umówiłam sie tam z koleżanką ze studiów. Była świetna zabawa, piwko no i gdzieś ok 23 pojawili sie koledzy Sylwi... no i oni tam sobie gadali i takie tam, aż w końcu jeden z nich przeszkodził mi i Sylwi w zabawie no i uciął zobie z nią pogawędke a że przyjechał prosto z pracy na szyi miał katre magnetyczną na smyszy co bardzo mnie zaciekawiło no i tak od niechcenia złapałam za tą karte zeby ją obejrzeć no i tak jakoś wyszło że od tego momentu jesteśmy razem (3 lata).Ja sie śmieje że poleciałam na ten identyfikator a on mi mówi że to ja sie na niego tak patrzyłm moimi ślepkami i to go uwiodło winking smiley Po pół roku mi się oświadczył na sylwestrze gdzie było pełno ludzi wszedł na scene i prze mikrofon mi się oswiadczył?! wyłam jak bóbr smiling smiley a 2,5 roku później od naszego spotkania zostaliśmy małzeństewm smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-28 12:16 przez Rurcia.

Rurcia (offline)

28-02-2010 12:20:43

Ujazd/Tomaszów Maz.
lece robić jakiś obiad a potem jade na "poprawiny" wczorajszego sama bo S nie chce sad smiley no ale to jego rodzina i bedzie im przykro z jego powodu nie mojego smiling smiley
pa kochaniutkie i miłego dzionka życzę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anja0607 (offline)

28-02-2010 13:23:11

dzien dobry smiling smiley

ja juz po kawce wczoraj nie spalam znowu do 4 rano a dzis o 10 juz oczy jak zlotowki nie wiem co sie dzieje ze nie moge spac.w dodatku od wczoraj wieczora znow mam te bole macicy i jajnikow do tego piersi mnie bola ze sie dotknac nie moge.no i ganiam siku co 40 min z zegarkiem w reku nie wiem boje sie ze zlapalam jakas infekcje ale gdzie ???przeciez ostatni czas spedzam w domu a tu nigdzie na podlodze ani na schodach nie siadalam nie wiem moze mnie gdzies przewialo no ale gdzie jak ja w domu siedze??no i tak sobie nabijalam glowe cala noc do tego doszedl stres przed wtorkowymi badaniami i koniec spania nie bylo.dobrze ze ktos wymyslil cos takiego jak kawa i ze postawilo mnie na nogi.

rurcia to milej zabawy wybaw sie i za mnie ja tez juz bym z checia poszla na wesele,bo ostatnio sie bawilam -na swoim hehe.nikt nie chce sie u nas chajtac sad smiley

misiabelko fajnie wam z tym wypadem na obiadek. chociaz ja dzis tez mam wolne od kuchni bo mama robi obiad smiling smiley mala ci sie wyszaleje to wieczorem bedzie jej sie dobrze spalo. jesli chodzi o seriale to tego twojego nie znam ale ja sie wciagnelam w "pierwsza milosc" i ogladam od poczatku od 1 odcinka w polsce nie mialam z tym problemu a teraz jestem skazana na ipla ale tez sa wszystkie odcinki tyle ze z tygodniowym opoznieniem.wogole dziewczyny wskakiwalyscie kiedys w ten program???fajna sprawa wszystkie seriale z polsatu no i teraz jeszcze filmy sa rozne akcjii,komedie itp za darmo tyle ze ja zagranica nie moge filmow ogladac a szkoda sad smiley

beatko tak z mezem ok.juz wczoraj bylo dobrze smiling smiley i zazdroszcze spacerku bo u mnie pogoda jakby byl conajmniej pazdziernik szaro buro i tylko czekac az lunie deszcz. ;/;/

no nic kochane spadam zobaczyc na dol co tam mami na obiad szykuje :eating:
milego dnia wszystkim zycze
do poczytania smiling smileysmiling smiley


"Dopóki wierzysz,że może być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata,królem-
siebie właśnie Trzymaj
to na pulsie wiara nie ugaśnie "


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-28 13:26 przez anja0607.

ulinka (offline)

28-02-2010 16:57:14

Gdynia
misiabella Mam gdzie spać, jest tam rozkładany fotel, może nie jest jakoś super wygodny ale nie jest źle.

Rurcia Mam nadzieję że wypiszą go szybciej, dziś lekarz powiedział że w oskrzelach już jest czysto a w płucach jeszcze coś siedzi.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

herbaciana (offline)

28-02-2010 17:43:01

Białystok
no,ja już po obiedzie u teściowej,spacerze po lesie z mężem i kawce w domku.mój synuś jest jak hitler,zaczął wyznaczać mi ilość kawy na dzień bo twierdzi,że to na ciśnienie nie zdrowe hehehe a ja bez kawy śpię ;]
jak wam niedzielka mija?


[link widoczny po zalogowaniu]

Sympatyczna (offline)

28-02-2010 19:56:12

Ulinko - wielkie gratulacjony smiling smiley i zdrówka dla pierworodnego smiling smiley

dziewczyny - może by tak jakąś tabelkę staraczek zrobić, co??





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

mika83 (offline)

28-02-2010 20:03:05

Grójec
cześć dziewczynki dawno nie zaglądałam bo ciągle w pracy siedzę mój M mówi ze jak tak dalej pójdzie to łóżko mi tam wstawi... kto mi powie o jakiej porze najlepiej jest mierzyć temperaturę i gdzie i jaki najlepiej kupić termometr ?

anja0607 (offline)

28-02-2010 20:21:11

herbaciana a to ci dobrze ja wlasnie wstalam po popoludniowej drzemce smiling smiley mowisz synus od malego czuwa nad dobrem mamusi smiling smileysmiling smiley hihihi

ulinko to tyle dobrze ze chociaz masz jako tako na czym spac a nie drewniane krzeslo roznie bywa w tych szpitalach.niech piotrus szybko wraca do zdrowka.

sympatyczna bardzo dobry pomysl z ta tabelka bedzie wiadomo kto i mniej wiecej na kiedy ma planowany termin smiling smiley


"Dopóki wierzysz,że może być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata,królem-
siebie właśnie Trzymaj
to na pulsie wiara nie ugaśnie "


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-28 20:21 przez anja0607.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.