STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

ulinka (offline)

16-12-2009 12:41:54

Gdynia
eva Nie ma temperatury, spadł przedwczoraj rano, wieczorem miał 37,7, w nocy chyba więcej bo był cieplutki ale od wczoraj rano nie ma temperatury. Ogólnie jest wesoły i nie wygląda na chorego, no ale jest jakiś powód braku apetytu a najgorzej że mało sika no ale badanie moczu wyszło ok. Może to ząbki, ale nigdy tak nie było a ząbki cały czas się wyrzynają.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

16-12-2009 12:42:24

płock
Smuteczku mnie piersi też pobolewają przed @ ale teraz mnie bolały zupełnie inaczej...to był inny ból i czułam że to to....poczekaj jeszcze troszkę smiling smiley
Evcianie dziwię Ci się, że się zdenerwowałaś....ja ostatnio ponad rok walczyłam o odtwarzacz mp4, zamówiłam go 2 lata temu dla siotrzenicy na gwiazdkę i przyszedł zepsuty... odesłaliśmy go i znowu przyszedł zepsuty, wkurzyłam się na maxa bo oni kasy nie chcieli oddac wogóle tylko wymieniali ciągle ,zdenerwowałam się i poszłam do rzecznika praw konsumenta i tam napisałam z nim pismo wysłaliśmy i jakoś udało się kase od nich wyciągnąc tylko, że dopiero po dobrym roku!!!!!!!
Ulinkokurcze o co się z Małym dzieje?? zdrówka dla niego


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

smuteczek (offline)

16-12-2009 12:48:05

Kołobrzeg
ulinko
Ja nie mam dzieci i pewnie gdybym teraz miała i moje miało takie objawy pewnie wpadłabym w panikę!! Daj znać jak dowiesz się czegoś więcej, ale miejmy nadzieję że to nic poważnego.

eva
Ten telewizor rzeczywiście odradzam, my kupiliśmy LG i jesteśmy bardzo zadowolenismiling smiley...Hm... tak się zastanawiam, skoro dają ogłoszenie że czeka się u nich maksymalnie 5 dni to powinni być przygotowani na każde zamówienie, ale tak to jest... zrobią wszystko żeby "przyciągnąć" klientów!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

smuteczek (offline)

16-12-2009 12:50:30

Kołobrzeg
beata
3-4 dni przed @ zawsze mnie bolą i to masakrycznie-zero dotyku, a teraz 10 dni przed i to tak bardziej sutki... ale masz rację poczekamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

16-12-2009 12:54:45

płock
poczekaj poczekaj smiling smiley mnie to już po terminie @ zaczęły masakrycznie bolec sutki, nie mogłam się dotknąc, muszę się zapytac dzisiaj jak to z moimi cyklami bo chyba jednak są uregulowane... jak myślicie??
Gdzie jest reszta Dziewczynek??czekamy!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

16-12-2009 13:07:43

Smuteczku my bardzo długo szukaliśmy i w końcu wybraliśmy SAMSUNGA. SHARPY są dobre ale ten model który nam zaproponowano ma jakąś wadę sad smiley i nie chcemy. Poza tym Samsung wygląda swietnie i model który wybraliśmy ma naprawdę dobre opinie... Ale co z tego?? Czekam na ich tel....

Ulinko może to faktycznie ząbki?? Albo Piotruś robi się wybredny?? smiling smiley

Beatko jestem bardzo ciekawa co dziś Ci gin powie....

misiabella (offline)

16-12-2009 15:17:22

Kraków
Hej!

Evcia, w końcu wróciłaś!!! Z tym sprzętem to też bym się wkurzyła! Nie cierpię takigo braku profesjonalizmu! Nie możecie kupić gdzieś indziej? Dziady. No i z tym Sharpem, to nie dajcie się wciągno skoro jest wadliwy, to zrobili niby promocję i chcą się tego pozbyć jak najszybciej, dlatego proponują to klientom.

Beatko, Majka chyba ten bunt przechodzi, mam nadzieję, że to to, bo jak ona taka porostu jest, to chyba się załamię! Dzisiaj się rzuciła na ziemię w żłobku, bo musiała zostawić zabawkę jak wychodziłyśmy. Lamentowała przez 5 minut i rzucała się po ziemi! A potem chciała się kłaść na chodniku, zamiast iść do auta, a lało i cała się umoczyła. Myślałam że mnie trafi. Czasami jest naprawdę nieznośna!
M mnie już udobruchał oczywiście, ja jestem taka właśnie miękka! Nie umiem się długo gniewać na niego!

Byłam u fryzjera, masakra, wogóle dziewczyny, ja nie wiem, nic mi się nie udaje ostatnio! Nawet od fryzjera nie mogę wyjść zadowolona! Chcę żeby to wszystko się już skończyło! Dalej krwawię, trochę więcej nawet i szlag mnie chce trafić, bo jak sobie pomyślę, to nawet poronić normalnie nie mogę, tylko jakieś cholerne komplikcje. Mam dość wszystkiego, ryczeć mi się chce cały czas!
Wczoraj zadzwoniłam do szpitala, bo miały być wyniki z laboratorium, oddali te farfocle, które mi wyszły, żeby sprawdzić, czy to części płodu. Okazało się, że to tylko wyściółka macicy, typowa dla ciąży, ale lekarka powiedziała, że niestety nic dalej nie wiadomo, bo taka wyściółka tworzy się zarówno przy normalnej ciąży jak i pozamacicznej. Założę się, że w piątek też się guzik dowiem!

Smuteczku, wiesz co? Z tymi piersiami to różnie chyba bywa. Mnie też już tak wcześnie zaczeły boleć, tylko że oprócz bólu to one jescze się stają takie pełniejsze, przynajmniej u mnie, No i sutki są większe i takie nabrzmiałe. Ale narazie o tym nie myśl, to jeszcze wcześnie, może się okazać że to jednak na @ cię tak bolą.

Ulinko, a może to rzeczywiście ząbki, może nie za każdym razem musi przechodzić tak samo. Majka jak ząbkowała, to też nie chciała jeść, gorączkowała i katar czasem nawet kaszel miała. Ale jak dalej sę martwisz to idź jeszcze raz, niech Piotusia sprawdzą. Ostrożności nigdy za wiele.

U nas leje, śniegu pewnie nie będzie jeszczedługo, o ile wogóle. Depresyjna pogoda! A na dodatek głowa mi pęka! Idę, później zajrzę! Trzymajcie się wszystkie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

16-12-2009 15:45:41

Misiabellko super że jesteś! myślałam o Tobie smiling smiley
Majce na pewno przejdzie zobaczysz smiling smiley faktycznie nie masz łatwo- nawet ten fryzjer (a czemu jest nie tak??) sad smiley ale głowa do góry poukłada się !! zobaczysz!!! czekam na wieści co u lekarza w pt
Nie mogę zrezygnować bo kazali mi wpłacić 10% żeby wogóle zrealizowali zamówienie cwaniaki. I dzień później oświadczyli że nie ma kolejnej rzeczy !! Kurcze olałabym ich ale 1500zł piechota nie chodzi... Sama już nie wiem co robić. Chwilę temu zaproponwali mi inny TV oczywiście droższy.. Muszę pomyśleć. Kurcze wściekła jestem jak nie wiem!! Mój M na spotkaniu i ja się z nimi pałuję przez ten tel!

beata1988 (offline)

16-12-2009 16:14:26

płock
Misiabelko Kochana to faktycznie nie ciekawie jeśli nadal krwawisz... ja już skończyłam wczoraj.... czyli trwało to wszystko jak normalna miesiączka jeszcze ciekawe co mi dzisiaj powie po USG, kurczę tak to już właśnie jest jak się wali to wszystko na raz!!! a co robiłaś z włoskami?? wiesz co mojej Siostry córka przechodziła taki sam bunt jak Maja, właśnie w tym wieku, musiała mieć wszystko, w sklepie się kładła , krzyczała ale przeszło szybciutko smiling smiley fajnie, że się z M. dogadałaśsmiling smiley ja też nie mogę się ze swoim kłócić bo wymiękam smiling smiley
Evuniu i co z tym zamówieniem??? kurde nie dziwię Ci się, że szlag Cię trafia i masz rację 1500 to duża kwota i na ziemi nie leży....
Ulinkojak Piotruś??
Dziewczynki a ja pichce obiadek bo zaraz M. wraca, zjemy i jedziemy do ginekologa razem a później musimy jeszcze do siostry podskoczyć żeby listę z zakupami jakąś ogarnąć na święta....nie wiem ja kompletnie nie czuję tych zbliżających się świąt a Wy ??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

16-12-2009 16:29:03

Beatko nic mi nie mów!! Masakra jakaś!! Naszej pralki nie będzie!! Musiałam wybrać inny model oczywiście droższy! Wybrałam, zadzwoniłam i jakis głąb mi oświadczył że zadzwoni do MIELE i sprawdzi czy sie da sprowadzić!! A jak pytałam z czego mam wybierać to powiedział że z wszystkich modeli jakie mają na stronie. Juz nie mam sił, aż mi się ręce trzęsą!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.