STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

beata1988 (offline)

20-11-2009 11:55:32

płock
Justynko tak jak pisaly dziewczyny te bole to dobry znak ale na owulacje wiec dzisiaj do dziela !!!!smiling smiley bo nie mozliwe zebys juz dzisiaj odczuwala jakiekolwiek objawy wciazy
My wczoraj znowu gralismy i mam nadzieje, ze ta gra nam pomozesmiling smiley bo relaks jest totalny i nie mysli sie o dziecku, totalny relaks wiec i szanse sa wiekszesmiling smiley

Misiabello a jak Majusia?ma temperaturke?biedactwo sie nameczy ale odbrze, ze juz dzisiaj bedzie Tatus i bedziecie w komplecie smiling smiley a u Ciebie nie doszly jakies nowe objawy ciazy ?

Daria a jak Twoja coreczka???

Ulinko a Piotrus odpukac zdrowy tak??

Evus a jaki domek Wam sie marzy taki juz na stale??

Jakie plany na weekend Dziewczynki macie??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

20-11-2009 12:31:17

Beatko ja wczoraj gry nie ściągnęłam. Patrzę na nasz zapas trunków a tam tylko malibu , amaretto i biały wermut sad smiley
No więc zadzwoniłam do M i mówię żeby po drodze kupił dobre winko. Szybko się uwinął więc miałam kolacyjkę gotową ale gry jeszcze nie. I już nie zdążyliśmy ściągnąć smiling smiley Może dziś....
Masz rację że na pełnym relaksie szanse są większe smiling smiley

Marzy nam się dom parterowy z użytkowym poddaszem (tam by były sypialnie i 2łazienka+ biuro)z garażem 2-stanowiskowym w bryle z dachem wielospadowym smiling smiley
No i oczywiście na naszej wymarzonej działce którą kupiliśmy smiling smiley

beata1988 (offline)

20-11-2009 12:35:15

płock
mi tez sie marzy parterowy z poddaszem uzytkowym nie lubie pietrowych domkow...... a jaka jest ta Wasza wymarzona dzialeczka Kochana??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

20-11-2009 12:39:18

italia
No witajcie dziewczynki. U mnie ok. Alinka tak sobie. od dzisiaj zauwazylam, ze wiecej kaszle. Moze to efekt inhalacji???. Moze musi wyrzucic ten katar i dlatego tak kaszle??? Temperatury nie ma i nie wiem co o tym myslec,.

A tak poza tym to my tez "swietowalismy" z mezem, chociaz szanse na dzidzie marne bo za 4 dni mam miec @

Ja niestety przez 4 misiace mieszkalam z tesciami. To byla masakra. Nikomu tego nie zycze. Moja tesciowa nadzwyczaj nadopiekuncza wtracala sie we wszystko. Wyobrazcie sobie, ze nawet w to co mam ubrac Alinke- to byl koszmar. Dobrze, ze juz mieszkamy sami bo naprawde bylo strasznie. Ale musze przyznac, ze maz w kazdej sytuacji stanal za mna i to mu sie chwali.

Justyna do dziela. To Twoj dzien. (wedlug mnie ale ja nie jestem ekspertem)
Zreszta co szkodzi podzialac, to sama przyjemnasc.POWODZENIA.

Ide cos upichcic bo moje 2 glodomory juz do lodowki zagladaja. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

20-11-2009 12:44:03

płock
Daria wspolczuje mieszkania z tesciami.... ja jak jestem ze swoimi przez tydzien to juz mnie strzela...i moja tesciowa tez jest z tych co sie wtracaja wiec nie wyobrazam sobie zebysmy mogli razem mieszkac jak bedziemy mieli dziecko....bardzo ich lubie ale na odlegloscsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

20-11-2009 12:44:58

Daria to współczucia sad smiley ale co nas nie zabije to nas wzmocni jak mawiają smiling smiley
a co pichcisz?? szukam inspiracji na dziś smiling smiley

Beatko kupiliśmy działkę 10km od Poznania na osiedlu domków jednorodzinnych pod lasem smiling smiley Cisza spokój i piękne widoki. Nie chcieliśmy mieszkac w samym Poznaniu bo tam tylko hałas i korki. W związku z tym że ludzie już uciekają z Poznania pod Poznań nie było nam łatwo znaleźć tej działki, do każdej mieliśmy zastrzeżenia. Aż udało się!! Jeden facet miał kilka działek właśnie tam- dowiedzieliśmy się od znajomych. Zadzwoniliśmy i byliśmy pierwszymi klientami dzięki czemu mogliśmy wybrać tą wg nas najlepszą smiling smiley Nie możemy się doczekać az tam zamieszkamy smiling smiley smiling smiley choć to potrwa....

eva2009 (offline)

20-11-2009 12:47:18

a moja teściowa się nie wtrąca smiling smiley jest cudowna i nie mogę złego słowa powiedzieć. Ale i tak uważam że młodzi to inna rodzina i lepiej jak są sami bez względu na to jak miła jest teściowa smiling smiley

beata1988 (offline)

20-11-2009 12:50:53

płock
Evuniu to powodzenia napewno doczekacie sie swojego wymarzonego domku a poki co macie ten i sadze, ze tez jest niczego sobie smiling smiley a jesli chodzi o mieszkanie poza miastem....to dla mnie to tez podstawa.... nie chcialabym sie budowac w samym plocku tylko w malych miescinkach poza plockiem tak jak mowisz cisza, spokoj a w dzisiejszych czasach nie ma problemu, jak bedziemy nawet i 20km od plocka przeciez sa samochody.... ładny jest Poznań ??bo nigdy nie bylam.....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

20-11-2009 12:58:54

Mamy każdy swój samochód więc pokonac te 10 km to dla mnie dosłownie kilka minutek a niestety w Poznaniu więcej stoi się w korkach niz jedzie sad smiley
Ty pewno jesteś doskonałym kierowcą- w końcu pod okiem fachowca smiling smiley

Poznań jest ładny smiling smiley Są fajne miejsca- takie z klimatem, super sklepy smiling smileybardzo lubię Poznań i nie wyobrażam sobie wyprowadzić się w inny rejon PL.
Tylko te korki..... No ale nie będzie nas to dotyczyło. Do pracy dojeżdżać nie będziemy bo mamy swoją firmę więc tylko na zakupki do centrów handlowych i do mamy i siostry na kawkęsmiling smiley Chociaż siostra też mieszka pod Pń (8km) smiling smiley Więc zostaje mama smiling smiley

Ja też w Płocku nie byłamsmiling smiley jak jest u Was???

beata1988 (offline)

20-11-2009 13:04:04

płock
no jezdze dobrze, ucze sie od najlepszychsmiling smiley chociaz nie lubie jezdzic z moim M. bo on juz ma taki nawyk i jak cos nie tak to on mi hamuje czego nie znosze:/ smiling smiley
Chcielismy z M. zwiedzic wlasnie Poznac i Krakow...
jesli chodzi o korki to u nas tez sa straszne:/
Płock jest bardzo ładny zwlaszcza noca gdy jest oswietlony most, mamy sliczna starowke i ogolnie jest sporo klimatycznych miejsc. Rok temu otworzyli pierwsza galerie- niewypal straszny ale na wielkanoc otwieraja kolejna gdzie beda fajne sklepy takze juz sie ciesze smiling smiley
A Wy firme macie w domku tak???


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.