Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

hanka_01 (offline)

07-02-2011 11:39:25

Evcia Sliczne sa te wozki... Tylko ze, kola sa nie tak rozstawione jak ja chce... Wybredna jestem wiec dlatego zaczynam szukac wozka tak szybko... [link widoczny po zalogowaniu]
Bardzo podoba mi sie cos takiego... A Ty z mezem masz jakis sklep dzieciecy ze sie znasz na wozkach? smiling smiley Czy poprostu interesuje cie to?

Daria Robilas test?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agab (offline)

07-02-2011 11:42:53

Lublin
Cześć dziewczynki, mnie niestety internet się wczoraj urwał, ale już dziś nadrobiłam zaległości, u mnie aura ponura i deszczowa
Ulinka dzięki za pomoc, my też tydzień nad triadą myśleliśmy bo wydaje się świetny i pewnie byśmy wzięli, ale jest głośny niestety, jedyna rada to dokupienie timera, który włączy nawilżacz gdy się już głęboko śpi u mnie odpada...no i wczoraj m kupił ultradź. HB fajny, wydajny i cichy, pracował pół dnia i noc, stosowałam wodę podwójnie przefiltrowaną, osad się pojawił na nawilżaczu i telewizorze no trudno liczyłam się z tym
Dziewczyny dzięki za info o wózkach, też tak mi się wydawało, że to niepraktyczne, jeszcze jak Piotrusia zobaczyłam, biedny obolały się budził pewnie, no jeszcze poszukamy
Evcia mam nadz., że działania siostry dadzą szybkie efekty, bo to już przegięcie, dobrze, że ma tego lekarza znajomego, czekamy na wieści. Mojej znajomej córka 2 lata miała i też takie zapalenie leczyła się 3 tyg. ale skończyło się dobrze, bądźmy dobrej myśli. W sklepie gdzie byliśmy nie było akurat tego modelu Mutsy, ale wygląda fajnie poszukam go, jeszcze fajne są Graco tylko ceny...mój samochód nie wiem czy tyle jest wartradość a nie trzeba go pchać...
Beatka no to może po mleczku, spróbuj odrobinę podać jeszcze raz, nie wiem czy nie będzie trzeba szukać innego hipoalergiczego, a jak i to nie to zostają mlekozastępcze prep. Bebilon, Nutramigen, Isomil
Hanka ja takich dzieci nie znoszę, też mam nadz. że swojego nie rozpieszczę, anie szukała siostra gdzieś pomocy z córka? niezła historia z tą ciążą...ale musiała być zaskoczona...
Daria a czemu tas Lorka tylko adorują, bo chłopak? przykro w stosunku do Alinki
Misia dobrze, że dziewczyna się poprawiła, a jak karmienie butlą? u mnie brzuszek rośnie i mam takie wrażenie, że 2-3 tyg. jest taki sam, a w ciągu kolejnej nocy budzę się z większym...ciąża dziwne co, na szczęście nie puchnę na razie, cieszę się, martwi mnie moja żyła na nodze grożąca żylakiem takim konkretnym, obu do tego nie doszło

Ja mam brata młodszego o 7 lat, teraz się dogadujemy ok, choć nadal stanowimy jakby dwa różne pokolenia, ale w dzieciństwie totalnie się rozmijaliśmy, zależy też to od charakteru, m ma siostrę 2 lata młodszą i brata 3,5 lata młodszego z siostrą jest super ( podobne charaktery) z bratem nigdy się nie dogadywał zbytnio. Jeszcze co do nawilżania pow. m zadowolony, zauważyłam, że lepiej oddycha, trochę mniej chrapie, nie ma zatkanego nosa ( ma tendencje do uczuleń), a ja gorzej zupełnie, nos super nie zatkany i nie suchy, ale przy wilg. 55% już mam duszności, i nie mogę wytrzymać, może to przejdzie po ciąży, więc spała znów w drugim pokojusad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

agab (offline)

07-02-2011 11:51:08

Lublin
Evcia z wyprawką, to zamierzam tak jak piszesz, większość pozamawiam, ja oglądałam 4 Ridery Mutsy, tez super tylko cena zbyt wysoka, poszukam na rynku wtórnym.
Kanak dobrze, że Mikołaj dał ci odetchnąć trochę, daj znać co i jak po wizycie? trzymaj się


[link widoczny po zalogowaniu]

misiabella (offline)

07-02-2011 12:21:22

Kraków
Beatka, sorki, że dopiero teraz ale kompletnie zapomniałam, w nocy mi się przypomniało że pytałaś o to mleko. Pewnie już po ptokach, ale i tak odpowiem, więc Miki dostaje całą porcję przed spaniem (120 ml) i ani razu jeszcze nie miał problemu z brzuszkiem, więc jest ok. A on dostaje odpowiednik Bebiko smiling smiley A na pogotwoiu nie powiedzieli co to może być? Ale najważniejsze że już jej zeszło. Pierwszy raz jej podałaś to mleko? A ćwiczyć ćwiczyliśmy! Hehe, nawet spoko, narazie, bo mało cykli, ale później coraz więcej...narazie ok, dzisiaj też robimy grinning smiley

Agab, co do tych kubełkowych, to ja też bym raczej tego nie chciała, lepiej jak masz możliwość rozłożyć całkiem.

Aguśka, no to same zostałyście. Ale 6 miesięcy zleci! Mam nadzieję, że tym razem się dopchasz do lekarza i coś więcej będziesz wiedzieć.

Daria, to nie ładnie, że teściowie się tak zachowują! Biedna Alinka!

Hanka, to która siostra chce się rozwieć? Może to tylko chwilowe...No w pracy później może być cieżko, jak nogi zaczną puchnąć. A w uk o zwolnienie nie tak łatwo!Ale wiem, że pracodawca ma obowiązek dostować warnki pracy do twojego stanu więc może dowiedz się więcej i postaraj się o tymczasowe inne stanowisko gdzie mogłabyś siedziec.

Kanak, a S jeszcze wróci po was?

Agab, karienie ok, Miki dostaje codzienie 120 ml przed spankiem, a potem już cyc. Żyłą się nie martw. Ja mam małego żylaka na łydce (po mamie i dziadku) i nic się z nim nie stało, jest dalej taki sam.

Co do różnicy wieku, to między mną i moim bratem jest 4,5 roku (on jest młodszy) i chyba niegdy się nie dogadywaliśmy, niestety, brak wspólnych zainteresowan, zabaw, dlatego zawsze chciałam mieć dzieci z mniejszą róznicą, no i mam smiling smiley Właśnie szukam na ebauy jakiejś sexownej bielizny grinning smiley. I założyłam sobie konto na picassa i tam będę trzymać swoje zdjęcia i będę wam mogła udostępniać wybrane zamiast tu wklejać (chyba, jeszcze nie do końca rozkminiłam ten program)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

07-02-2011 12:25:32

Gdynia
Mnie wczoraj nie było bo nie miałam neta przez cały dzień.

DZiewczyny z moim M nie da się rozmawiać bo on od razu mówi że marudzę i w ogóle mnie nie słucha sad smiley Wczoraj tak mnie wkurzył ze miałam ochotę się spakować i jechać z dziecmi do mamy.

eva Pewnie że będzie dobrze, ta dziewczynka jest dużo młodsza od Szymka i naprawdę było z nią źle, ale pewnego dnia nastąpił przełom i szybciutko wyzdrowiała. Jak Szymek jest w takim złym stanie to powinni go przenieść na pulmunologię, przez 9 dni na pewno jakieś miejsce się zwolniło

misia Ja próbowałam kiedyś 6 weidera - brzuch spoko ale mój kręgosłup nie daje rady. Na walentynki planujemy walenie tynków hihihi my nie odchodzimy smiling smiley

beata Możliwe że od mleka, jak po wapnie zaczęło znikać to pewnie alergia

agab A wiesz że Piotruś w tym wózku budził się wyspany i wesoły. Ale i tak uważam że siedzisko jest beznadziejne, Madzię do niego przesadzę jak już będzie dobrze siedzieć. Sama bym takiego wózka nie kupiła ale dostałam do kiedyś do testowania i gdyby nie to siedzisko to byłby dla mnie niemal idealny wózek, bo jeździ się nim super. Nowsza wersja tego wózka ma normalne siedzisko. Mi się z nawilżaczem lepiej oddychało. Wcześniej mieliśmy mechaniczny taki bardzo stary kupiony w Czechosłowacji, tylko się popsuł, chodził głośno ale mi to w ogóle nie przeszkadzało. Teraz w nowym mieszkanku mamy lepszą wilotność - 40-50% a w starym było max 25%


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

misiabella (offline)

07-02-2011 13:30:36

Kraków

eva2009 (offline)

07-02-2011 13:31:17

Jestem grinning smiley szybko co ?? zaczęliśmy o 12.20 i już po sprawie smiling smiley

Hanka Mutsy ma też inny stelaż - ma tak jak X-lander obracane kółka przednie. Mi osobiście się mniej podoba i ma gorsze opinie. Ale to wszystko kwestia gustu. Ten którego podałaś linka to coś jak Stokke grinning smiley tylko mi się one wydają takie sztywne- nie na nasze PL chodniki. Nie mam sklepu dziecięcego smiling smiley Nie znam się też jakoś super- ale przerabiałam z siostrą ten temat kilka mies temu barddzzooo dokładnie więc coś tam w głowie zostało grinning smiley

Beata a co chciałabyś otworzyć?

Agab ten lekarz to nie znajomy tylko z polecenia smiling smiley Dobre z tym samochodem grinning smiley uśmiałam się. A jaki to Graco? Masz linka?
Kiedyś odbierałam dla koleżanki używanego Mutsy od faceta który się tym zajmował. Cudny był naprawdę- nie było WCALE widać że używany. To są wózki nie do zajechania- widzę po wózku mojej siostry. Jak masz możliwość to polecam smiling smiley

Ulinko a kiedyś jak było dobrze z M to jak to robiliście? Co do Szymka to dziś lekarka powiedziała że robią co mogą ale to potrwa i od kilku lat jest tak że na tym oddziale leczą dzieci z tymi schorzeniami i mają doświadczenie i mamy się nie martwić.

ulinka (offline)

07-02-2011 13:47:51

Gdynia
eva Jak nie było dzieci to mieliśmy więcej czasu dla siebie i nie byliśmy tak zmęczeni, M miał czas żeby pograć na kompie a teraz to granie jest dla niego ważniejsze niż wszystko inne, jak mnie nie ma to Piotruś chodzi głodny i w piżamie bo on musi pograć a poza tym dużo kłótni jest o porządek bo on gdzie nie przejdzie to zostawia za sobą bałagan, kuchni po sobie nie posprząta, łazienki też a mnie to wkurza i dość już mam sprzątania po nim.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

07-02-2011 13:50:29

płock
brysmiling smiley my już po wizycie u lekarza i spacerku kurde temperatura fajna ale wieje cholernie :/ dermatolog powiedziała, że u Zosi to są początki AZS ... mamy używać tylko cetapfil, pomału wprowadzać nowości a jeśli bym chciała modyfikowane to wtedy bebilon pepti ale że mam jak najdłużej karmić jeśli da radę - no pewnie, że dasmiling smileysmiling smiley

Ulinko- no właśnie chodzi o to, że Zosi zniknęło przed podaniem wapna .... o co się tak pocięliście ?smiling smiley

Misia- nonono M na pewno będzie zadowolony grinning smileygrinning smiley a już był drugi pierwszy raz ?grinning smiley dzięki za odpowiedź w sprawie mleczka grinning smiley

Daria- jak teściowa wróci to mieszkanko będzie na błysk posprzątane grinning smiley ale ja to już mam w dupie, swoje zrobiliśy i więcej nie mam zamiaru się przejmować skoro im nie przeszkadza, że szczeniak im demoluje mieszkanie i z dnia na dzień schodzi na dno to ich sprawa!!!

Evcia- a żebym ja to wiedziała co chcę otworzyć - nie wiem smiling smiley myślę na razie i pomysłów brak grinning smiley a teściowie przylatują w środe w nocy trzeba powoli prać czerwony dywan i rozkładać na schodach grinning smileygrinning smiley

Agab- moja Zosia to atopijka mała i myślę, że od razu przejdę na to pepti nie będę kombinowała ale straszne miałą wczoraj te zmiany sad smiley my mamy nawilżacz ultradźwiękowy HB i fajnie się sprawdzał na tamtym mieszkanku bo tu jest nie potrzebny wilgtność jest idealna

Hanka- ja też mam siostrzenicę 11letnią i jak na nią patrzę to nie wierzę , że ona już jest taka duża , taka "dorosła" chłopaki jej w głowie grinning smileygrinning smiley i tak poważnie rozmawia ze mną szok smiling smiley ale poprzytulać się z Ciocią lubi smiling smiley

Oliwia- ??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

misiabella (offline)

07-02-2011 14:18:40

Kraków
Beatka, o to pierz, pierz, nie ma co zwlekać, hehe! Drugiego pierwszego razu jeszcze nie było, bo dopiero parę dni temu skończyłam plamić. Wczoraj i M zbierało, ale mi niebardzo, bo siostra za ścianą, nie zbyt tak lubię...Ale jedzie w sobotę grinning smiley

Ulinko, dorosły chłop a musi grać za wszelką cenę? Musisz z nim pogadać, żeby gry były ważniejsze od dzieci? Mój M chciał kiedyś kupić konsolę, ale powiedział, że chyba nie kupi bo pewnie by go wciągneło a nie chce tracić czasu. No i nie kupił.

Wklejam zdjęcie z moimi Miśkami, narazie tu, bo jeszcze rozkminiam picase, a czas się kończy bo Majkazaraz od Beky wraca smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-07 14:50 przez misiabella.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.