Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

beata1988 (offline)

23-01-2011 16:39:16

płock
cześć Dziewczynki jesteśmy już w domku odwiedziny babć skończone grinning smiley byliśmy dzisiaj na rodzinnym spacerku nad wisłą i oglądaliśmy morsów- Ci to mają zdrowie grinning smileygrinning smileygrinning smiley było bosko bo słonko świeciło.

Evcia- postaramy się pojechać w to samo miejsce a jak nie to umówimy się w jakimś mieście chociaż na jeden dzień chociaż raczej jedziemy w jedno miejsce oczywiście dużo nas nie będzie bo wiadomo jak to jest ale troszkę na pewno smiling smiley już się doczkeć nie mogę smiling smileyna zdjęcie czekam oczywiście i spokoju nie dam dopóki nie zobaczę grinning smileygrinning smiley

Ulinko- no to będę trzymała kciuki aby laktacja się utrzymała i żeby wszystko poszło pomyślnie ....

Agab- jak Mamcia??

Oliwia- super uczucie nie ?a zobaczysz za jakiś czas jak będziesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

23-01-2011 16:51:07

Gdynia
beata JA nie bede w szpitalu utrzymywać latkacji. Jak bede znała termin operacji to przed tym terminem zakończymy karmienie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

herbaciana (offline)

23-01-2011 21:04:03

Białystok
Eva-na wszystkich piszą,że przechowywanie nie jest wskazane-nawet na tym specjalistycznym dla wcześniaków.piszą tak bo muszą.ale jeśli butelka dobrze wyparzona zakręcona i bez smoka które ssało dziecko można...

u nas niedziela spokojna.dużo śniegu,trochę słońca.Gabi śpi,w sumie przespała cały dzień także luz był.


[link widoczny po zalogowaniu]

misiabella (offline)

24-01-2011 09:44:48

Kraków
Wiatm się w środku nocy. U mnie jest coprawda przed 9;00 ale czuję się zupenie jakby był środek nocy!!! Nie wyspałam się!!! I tak już będzie codziennie smiling smiley U mnie właśnie to jest najgorsze, że jestem spiochem i spanie kocham baaaaaaaardzo. I tak nie było źle, bo Majka wstała o 6, ale Marcin ją wziął do salonu i Mikiego też, więc posałam do 8. Ale na oczy nie widzę...bo mam poprostu zamknięte grinning smiley

Kanak, to jeszcze miesiąc zpstajece, fajnie. A jak się mąż sprawuje?

Ulinko, a dlaczego nie chcesz utrzymywać laktacji? Dobrze, że wam mama pomoże w tym okresie. A jak Madzia śpi? Dalej tak pięknie?

Beatko, filmik super, nie dziwię się babci że się poryczała. M dzisiaj do W-wy jedzie. A co on ma z żołądkiem, że ma te wszystkie badania? Bo to o żołądek chyba chodzi tak?
A, to chyba ty pytałaś o Borysa tak? Borys spoko, już się oswoił z małym. Teraz podchodzi od czasu do czasu i chce lizać smiling smiley A pozatym to kompletnie się zakochał w moim tacie, jakzresztą wszystkie psy no i teraz jest smutny bo pojechali wczoraj sad smiley

Evcia, jak tam po wizycie u siostry?

Lecę arazie, bo się żarłoczek obudził.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

24-01-2011 09:51:21

Gdynia
misia Bo mi się nie chce winking smiley Przez kilka dni machać laktatorem to nie dla mnie a Madzia przez ten czas może tak się przyzwyczaić do butli że nie będzie chciała wrócić do piersi, więc postanowiłam że przed operacją ją odstawię. Zresztą nie wiadomo kiedy będzie ta operacja, może za pół roku a ja Madzię i tak zamierzałam karmić max do 7-8 miesięcy. Jutro rano jadę do szpitala to będę wiedziała co i jak.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kanak (offline)

24-01-2011 10:14:56

ateny
U nas dziś pieknie, słonko i malutki mrozik, S przewija Mikołajka i zaraz jedziemy na spacer, a cosmiling smiley Maly jest rozkoszny, szczególnie rano po nakarmieniu, jak robi kupkę, potem jest taki szczęsliwy hihi...
S pomaga jak cholerka, sama się trochę wycofuje, bo potrzebuję jego pomocy.Ta reka mnie na... jak cholera, poza tym chce troszkę odetchnąc... Mikołajek go akceptuje, więc jest ok. Choć ostatnio polubił ręce mojego brata hihi

Ulinko w związku z czym ta operacja?????

Misia ja już się trochę przyzwyczaiłam do nocnych pobudek, jakos daję radę, ale o 21 jestem już w łózkusmiling smiley

Olivia, Ty mieszkasz w centrum fabrycznym hihi, współczuję... Ale w Atenach tez mamy głosno, bo auta jeżdżą pod nami i ciągle smieci wywalają... maskara.

Evcia uwazaj, zeby Ciebie prąd nie kopnął.

Beatko super niespodziankasmiling smiley Ja dla mikołajkowych dziadków zakupiła rameczki i zrobiłam fotki niespodzianki, też się b cieszyli.
Na gwiazdkę palnuję zrobic kalendarz z Mikołajkiemsmiling smiley
Lecę, bo syrena już wyje


[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

24-01-2011 10:43:21

płock
witamsmiling smiley nocka spoko pospałyśmy do 7.40 jak to ostatnimi dniami bywa- Zosia ma w sobie budzik i tak wstaje dzień w dzień smiling smiley teraz najedzona patrzy co mama bazgrze pewnie żeby Tatusiowi wszystko wygadać grinning smiley i zaraz pomykamy na spacerek bo piękne słoneczko świeci i jest tylko -2 także luxio smiling smiley a nie mówiłam Wam , że 9tego lutego przylkatują na 2 tygodnie teście grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Misia- super, że Borys już ok.... Aluś też non stop chciał lizać Zosię .... sad smiley eh :/ Tak Michał dzisiaj jedzie do Wawy już mi smutno sad smiley ostatnia oddzielna nocka była w kwietniu gdy mieliśmy wieczory nasze .... ale damy radęsmiling smiley jeszcze Mamcia ma nockę dzisiaj bo tak bym ją wzięła do nas do pokoju smiling smiley To co od dzisiaj jestś sama na placu boju ??? wiesz co mi też ciężko ostatnio oczy otworzyć Zosia mnie budzi a ja tak zamykam te oczy ciągle otwieram dopiero jak mi porządnie krzyknie nad uchem "Mamo wstawaj wreszcie " grinning smileygrinning smiley Michał ma to badanie ze względu na jego jelita .... bo kawał ma wyciętego ... ostatnio źle się czuje i dlatego trzeba dokładnie wszystko sprawdzić ..... mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku- MUSI

Ulinko -no tak w sumie nie wiadomo kiedy to będzie .... ja zamierzam Zosię do roku karmić na pewno o ile mleczarnia na to pozwoli a co dalej zobaczymy smiling smiley

Kanak- hehe my też godzina 21 grzecznie w piżamkach leżymy grinning smiley każda godzinka snu się liczy co ?smiling smiley

Do później spadam się szykować smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-24 10:45 przez beata1988.

eva2009 (offline)

24-01-2011 10:47:41

Cześćsmiling smiley

Misia moja siostra jest takim śpiochem grinning smiley Mogłaby spać za pieniądze. Jak przyjeżdża moja mama to bierze Szymka a Beata myk do salonu pod kocyk i jeszcze trochę zawsze się kimnie żeby za chwilkę być dobrze towarzyską smiling smiley Choć nie może narzekać bo ona go kładzie o 21 i on śpi do 8 spokojnie- czasem z jedną pobudką na mleko o 5 (ale to rzadko- jak wieczorem nie doje)U siostry jak zawsze super grinning smiley wiadomo winking smiley

Ulinko daj znać co i jak

Kanak nie ma tam tyle wody żeby mnie kopnął prąd. W balerinkach wejdziesz jeszcze smiling smiley Miło że S pomaga smiling smiley A czemu Mikołaj miałby go nie akceptować - przecież to tata grinning smiley

Beata pewno pękasz z radości z powodu wizyty teściów co?? A rozmawialiście od czasu wyprowadzki?
Daj znać co z M!!

agab (offline)

24-01-2011 11:01:26

Lublin
Cześć dziewczynki, już jestem, u mnie tez mały mrozik i lekki śnieg, patrzę na mój samochód ośnieżony pod blokiem, a na nim wyrzeźbione serca, serduszka i I LOVE YOU, jakaś nocna radosna twórczość była radość, wczoraj byliśmy u mamy mojej w Otwocku, już jest troszkę lepiej, oczywiście boli jeszcze jak to po operacji, ale jesteśmy dobrej myśli, ona też już spokojniejsza, pozytywnie nastawiona, w tym tyg. pewnie już wyjdzie, no i teraz wiele m-cy rehabilitacji...Fatalna pogoda na drogach była, wracaliśmy z przygodami, złapała nas straszna śnieżyca, korek i oblodzona jezdnia, mało brakowało a mielibyśmy stłuczkę, m hamuje a samochód nie, wpadł w poślizg i już wybieraliśmy ,,rów czy tył innego samochodu" no na szczęście jakoś tak się samochód ustawił że zmieściliśmy się między rowem a innym samochodem.
Oliwia z tymi podkładami to jeszcze się zastanowię czy od razu kupować, dobrze macie z tym pokoikiem tylko gorzej jak przyjdzie go posprzątaćprzewracjący oczami
Misia ja też śpioch straszny czuję, że na rzęsach będę chodziła jak mały się urodzi
Ulinka czekamy na wieści
Evcia z moja kondycja właśnie była kiepska, bo po pracy nigdy mi się już nic nie chciałoradość, jeździłam tylko rowerem trochę, przed ciążą zaczęłam trochę ćwiczyć, choć mało regularnie, ale teraz się zawzięłam i codziennie ćwiczę, oczywiście stosownie do stanu. Ciekawe jak na wiosnę będzie w piwnicy? jak zdrówko?
Kanak bardzo dobrze, że mąż tak się wczuł w rolę taty, a mały jeszcze ma kolki? najgorszy ten nadgarstek omęczysz się bidulko, no można by wziąć ibuproden, diclofenac, zastrzyki, ale wtedy nie powinno się znowu karmić, okłady nie pomagają?


[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

24-01-2011 11:34:21

Gdynia
kanak W zwiazku ze strasznymi bólami klatki piersiowej.

agab Jak sie weźmie np nurofen forte to przez jaki czas nie mozna karmic?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.