Problemy z zajściem w ciąże...

Wysłane przez basia33 

Promyk8787 (offline)

28-12-2011 20:03:13

Słupsk
Mania mialam podobne myslenie jak Ty.... zabezpieczalismy sie balam sie wszystkiego i moze to kara... minol rok i 2 miesiace a tu nic sie nie dzieje chyba pora zrobic konkretniejsze badania , siada mi psychika mam naprawde wrazenie ze mnie to ominie i ze wmoim przypadku jest to niemozliwee ..nawet zaczelismy sie o to klocic kazdy ma jakies pretensje do siebie...

Evvelka (offline)

28-12-2011 20:07:14

centrum Polski
Promyczku na 100% nie potrafię Ci odpowiedzieć. Myślę, że od 15dc możecie zacząć. Jeżeli się uda, to super smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[*] Aniołek - 24.10.2011 :-*
[*] Aniołek - 18.11.2011 :-*

Aniołkowe Mamy..
Po szklistych oczach je poznasz,
po chwiejnym glosie,
po marzeniach w pył obróconych,
sercu na pół złamanym
i ramionach rozpaczliwie pustych..

mania17 (offline)

28-12-2011 20:07:21

Bielsko-Biała
Promyk ja nie wiem co to są tabsy anty nigdy nie zażywałam, naturalne metody, omijanie dni płodnych a teraz gdy tak oboje bardzo pragniemy to za każdym razem @sad smiley

mania17 (offline)

28-12-2011 20:09:43

Bielsko-Biała
Ja zbadałam sobie jak na razie prolaktynę i mam w normie, jezeli dalej nie bedzie efektu naszych starań to ide zbadać pozostałe hormony

zeberka (offline)

28-12-2011 20:13:21

Legionowo
MANIA i PROMYCZEK nie zalamujcie sie.Ja na moje dwie kreseczki musilalam czekac rok i 9mies. Wyjatkowo na jeden miesiac zastosowalam metode Ewelki i wyjatkowo dalam sobie na luz.I udalo sie. smiling smiley
A ja z Maca uwielbiam lody z polwa czekoladowa i frytkaki.Te cieple frytki mocze w lodzie i czekoladzie i je jem.Doslownie niebo w gebie.m
Postanowilam po obiedzie na deser zjesc kawalek sernika z brzoskwinia i dalam rade zjesc tylko jeden widelczyk bo mi w gardle stanal ten sernik.Normalnie mi nie wchodzi.A jak wzielam drugi widelczyk to mi sie cofnelo cos od samego widoku i zapachu.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Promyk8787 (offline)

28-12-2011 20:15:09

Słupsk
ok dziewczyny ja sie bede juz kladla...

Evvelka (offline)

28-12-2011 20:18:15

centrum Polski
Moje cykle są nad wyraz różnej długości, bo mam PCO. Teoretycznie trwają właśnie od 28 do 32dni. Ostatnie cykle przed tym jak zaszłam w ciążę miałam około 28-29 dniowe. Mój gin polecił mi tą metodę. On mi wyliczył na podstawie sprawdzania owulacji kiedy i jak i w ogóle smiling smiley Miałam cykle bezowulacyjne (podwyższona polaktyna - dla nowych forumowiczek), po leczeniu Norprolakiem zaszłam w ciążę po 2 m-cach. Co do dokładnego obliczenia przy dłuższych cyklach kiedy wypada Wam "ten" dzień to tylko na oko mogę powiedzieć. Trzymam kciuki..
I tak jak pisze Julka.. NIE MYŚLCIE O TYM, ŻE "ROBICIE DZIECI" TYLKO KOCHAJCIE SIĘ ZE SWOIMI M Z CZYSTĄ PRZYJEMNOŚCIĄ. A najlepiej jeszcze nie informować swoich M o tej metodzie. Wymigujcie się przysłowiowym "bólem głowy" smiling smiley i dobrnijcie do tego wymarzonego dnia. Trzymam kciuki, żeby Wam się udało smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[*] Aniołek - 24.10.2011 :-*
[*] Aniołek - 18.11.2011 :-*

Aniołkowe Mamy..
Po szklistych oczach je poznasz,
po chwiejnym glosie,
po marzeniach w pył obróconych,
sercu na pół złamanym
i ramionach rozpaczliwie pustych..

mania17 (offline)

28-12-2011 20:18:25

Bielsko-Biała
Zeberka a Ty masz ilu dniowe cykle?też zaczełaś w 12 dc? bo ja się zaczęłam troche martwić że za późno zaczęliśmy. Wyobrażam sobie Twoje szczęście, a Ewelka to powinna chyba zostać wirtualna matką chrzestną wszystkich poczętych dzieciąteksmiling smiley

Evvelka (offline)

28-12-2011 20:22:21

centrum Polski
Mania jesteś niesamowita smiling smiley Rozśmieszyłaś mnie z tą matką chrzestną smiling smiley Ja to tylko przekazuję wiedzę mojego gina smiling smiley Taki mały chodzący pośrednik jestem smiling smiley I cieszę się bardzo, że udało się kolejnej z nas smiling smiley Zaczęło się ode mnie, potem Zeberka i następna była Julka smiling smiley Teraz na następne pora smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[*] Aniołek - 24.10.2011 :-*
[*] Aniołek - 18.11.2011 :-*

Aniołkowe Mamy..
Po szklistych oczach je poznasz,
po chwiejnym glosie,
po marzeniach w pył obróconych,
sercu na pół złamanym
i ramionach rozpaczliwie pustych..

mania17 (offline)

28-12-2011 20:27:24

Bielsko-Biała
No właśnie dzielisz się czymś bardzo ważnym i cennym nie każdy o tym wiesmiling smiley a czytając posty dziewczyn które przez wiele miesięcy starały się o dziecko i po Twoich radach "zaciążyły" to odważe sie napisać że jesteś na tym forum takim dobrym Aniołkiem, który pomaga spełniać marzeniasmiling smiley trzymaj i za mnie kciukasysmiling smiley)
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546430, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.