Problemy z zajściem w ciąże...

Wysłane przez basia33 

kika_bari (offline)

09-10-2012 12:16:52

zazu tylko paznokcje na piekna plomienna czerwien mosicie pomalowacgrinning smileygrinning smileygrinning smiley


Kasia

zazula01 (offline)

09-10-2012 12:19:14

Sosnowiec

kika_bari (offline)

09-10-2012 12:26:52

masakra jak mnie beret nawala-to pewnie z tych nerwow:/

a i postanowilam ze nie pije juz nic-totalna apstynecja ma sie rozpoczac,a i F. tez apstynecje wprowadzam -tylko ze on jeszcze o tym nie wie hehe


Kasia

julka2404 (offline)

09-10-2012 12:47:36

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Kasiu mojemu też próbuje wprowadzić abstynencję na to jego jedno piwo przed snemtongue sticking out smiley
Jestem tak zła że dzisiaj już nigdzie nie dzwonię.angry smiley

kika_bari (offline)

09-10-2012 12:49:53

Julka ja Ci sie niedziwie,masakra jest z tymi lekarzami bo jak dobry to wizyta za bog jeden wie ile zasu a jak wizyta w miare szybko to zawsze jakas lajza jest i tyle:/...


Kasia

ofieczka (offline)

09-10-2012 13:04:44

Szmaragdowa Wyspa
Hej laski
Stawiam dzisiaj kawe i ciacho wszystkim smiling smiley i cos mocniejszego jak ktora woli smileys with beer
Dziekuje Wam wszystkim za slowa otuchy i porady. Na pewno jak bede w Pl to wyczaje jakies witaminki dla E. Jesli chodzi o alkohol, to nie ma problemu, bo on prawie wcale nie pije smiling smiley. Ale ruchu by mu sie przydalo i kilogramow jeszcze troche zrzucic tez winking smiley – zobaczymy, narazie przemyslalam to troche i stwierdzilam, ze najpierw powtorne badania a potem bedziemy myslec.
Ula mam nadzieje, ze migrena przejdzie! Szkoda Twoich buraczkow sad smiley na przyszly rok zrobisz nowe smiling smiley
Zeberka jakies wiesci na temat tescia?
Operetka wypoczywaj i jedz pysznosci na ojcowiznie winking smiley
Agness mam nadzieje, ze z Dawidkiem wszystko bedzie w porzadku jak juz zaczelas teraz po lekarzach chodzic – trzymam kciuki zeby pomogli smiling smiley a Ty Kochana odpoczywaj i czekaj na nowa kanape dla Ciebie i synka grinning smiley
Zuzia znow gdzies na jakis wypad sie wybrala! Zyc nie umierac winking smiley
Zazu no to juz widze jaki wyjazd integracyjny sie szykuje grinning smiley
Kika wredna gina jakas angry smiley szukaj lekarza Kochana, mam nadzieje, ze uda sie jutro z tym od szwagierki a jak nie to do tamtego sie juz na styczen zapisuj, to moze jak juz bedziesz jego pacjentka to bedzie latwiej o wizyty
Jag strasznie brzmi ta cala rozmowa z psychologiem, ale przynajmniej juz jest po smiling smiley
Czesia uwazasz na siebie? Tak jak pisza dziewczyny, nalezy Ci sie urlop i juz, wiec Ty korzystaj a w pracy niech sie wypchaja winking smiley
Evvelka dobrze, ze poszlas do okulisty i okazalo sie ze w sumie nie jest tak zle chyba smiling smiley teraz bedziesz nosic okularki i wszystko bedziesz widziec w porzadku smiling smiley
Julka nie denerwuj sie – trzymam kciuki, zebys jak najszybciej znalazla lekarza i poszla szybciutko na wizyte smiling smiley
Monia gdzie Ty nam zaginelas???
Milusia na fb czasem Cie widac a tu do nas nie zagladasz sad smiley jestes jeszcze w dwupaku? Zalatwilas ta cesarke?
No dobrze, uciekam, bo w pracy jestem winking smiley trzeba by cos bylo zrobic...


[link widoczny po zalogowaniu]

kamciaop (offline)

09-10-2012 13:13:18

Nowa Sól
hej lasencje
Nie mam głowy do pisania pizga mi cos monitor sie zepsuł w domu bałagan wogole do dupy nic mi sie nie chce.
Julcia nie denerwuj sie złosc pieknosci szkodzi ale fakt masz czym sie wkurzac ja probowałam sie dodzwonic do lekarza na usg bioderek przez miesiac czasu makabra. ;/
zazula ty czorcie jeden niedobry grinning smiley wydepilujcie mu nogi grinning smiley
kika ta lekarka to jakas trzasnieta jest czy co? isc do lekarza to sie wiecej człowiek na denerwuje i tyl. Nie czytaj tyle na necie bo sobie cos wkrecisz i sie bardziej bedziesz dołowac
zuzia miłego wyjazdu z mezem dojedz go tam porzadnie młody kozak


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kamciaop (offline)

09-10-2012 13:21:46

Nowa Sól
operetka szalej i odpoczywaj w polsce
Zeberka wiadomo cos z tesciem? jest w szpitalu czy w domu?
Ula moj maz tez tak miał ze popołudniu przez tydzien czasu bardzo go bolała głowa ale ja mysle ze to przez zneczenie i nie wyspanie moze u ciebie tez tak??
ofca ty sie nie dołuj kobieto kochana pierw porobcie sobie badania
agnes ty przez te wizyty u lekarzy itd urodzisz wczesniej
Czesia jak sie czujesz??
a jak tam virpi??
Monia gdzie jestes? Milusia? Besik?
Moreluska gtarki i zazdroszcze takiego szybkiego zrzucenie z wagi.
Jag zobaczysz niedługo wam sie uda smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

09-10-2012 13:22:05

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Kamcia dodałam fotki na bobasie grinning smiley

kamciaop (offline)

09-10-2012 13:32:27

Nowa Sól
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546430, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.