Problemy z zajściem w ciąże...

Wysłane przez basia33 

zazula01 (offline)

14-05-2012 09:17:33

Sosnowiec
Heja
Wspomagam sie drugą kawką i włączyłam grzejnik. No widział ktoś taką pogodę? Świat zwariował!

Co u was? Gdzie Ula? Monia pewnie w pracy...

Przeszłam załamanie nerwowe z powodu kostiumu kąpielowego! Muszę sobie kupić. Ale nie ma. Ze względu na flak na brzuchu musze mieć jednoczęściowy. Nie ma na mnie kostiumów! Jak dobrze an dupie lezy to w cyckach jak na doniczki! Jak w cyckach dobry to mam cztery półdupki! No urwa!
Poryczałam się w przymierzalni. Nawet do triumpha uderzyłam - piękne stroje, i owszem. Tylko cena jak dla mnie zaporowa! 399 zł!
No i jestem w czarnej dupie!

Julcia, Operetka, Czesia!! Zuzia! ANiakamila! Co jest
???????????????????????????????????

Zebercia, cieszę sie, że z mężem coraz lepiej i z górki. Nie zostało mu zbyt wiele czasu do narodzin więc musi szybko zdrowieć grinning smiley
'
Agusia, Karolek już podjada zapewne inne pokarmy więc zawsze można go nakarmić czymś innym. Będzie coraz lepiej! Zdrówka dla was!


Magda

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kika_bari (offline)

14-05-2012 10:42:26

i ja witam sie kawasmiling smiley
Zazu nie lam sie znajdziesz cos fajnego napewnosmiling smiley
Monia wedlug mnie P jak "wyskoczyl " z ta maszynka to chcial zobaczyc jak sie masz i to byl pretekst-ale i szczyt chamstwa ze niby ty masz mu ja przywiesc-padlam-kochana jestem z toba....
dziewczyny i u mnie dzisiaj zimno-po takich upalach dzisiaj"listopadowa"pogoda-ale naszczescie mowia ze gora 3 dni tak ma byc a potem witamy letnie upalygrinning smileygrinning smiley


Kasia

asiek23 (offline)

14-05-2012 10:48:49

u nas tez zimno, naszczescie na blokach znowu zaczeli palic wiec mamy cieplutko w domku.


ja tez pije kawe juz druga i dopiero teraz jem sniadanie, wczesniej jakos niebylam glodna.


Kolejna wizyta 21.12.2012

[link widoczny po zalogowaniu]





ciążaPierwszy kopniaczek 16.11.2012ciąża
[link widoczny po zalogowaniu]

kika_bari (offline)

14-05-2012 10:57:50

ja jeszcze sniadania nie zjadlam niemam ochoty-moj po 9 dniach wyjechal dzisiaj -dziwnie tak pusto w domu no coz,do dobrych zeczy szybko sie przyzwyczajamysmiling smiley...


Kasia

zazula01 (offline)

14-05-2012 11:28:48

Sosnowiec
U nas śnieg spadł w górach grinning smiley Ja pingolę ale zima tej wiosny.

Biedni komuniści!


Magda

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kika_bari (offline)

14-05-2012 11:33:46

zazu nie mow mi bo u mnie do wczoraj po 30 stopni bylo jak i nie wiecej bo tylko nocami po 23...a teraz mam 13 a ja juz wszystkie cieplejsze ciuchy pochowane mam i wszystko letnie tylko -masakra jakas,tuz to koniec swiata...jaka jestem zla zamowilismy sobie wakacjie od 18.08 do 25.08 a dzisiaj mi odpisuja ze mozemy przyjechac od 25.08 do 1.09 albo od 11.08 do 25 .08 bo w sierpniu tylko na 2 tygodnie robia rezerwacie-szlag mnie trafi i teraz myslimy czy jechac na 2 tygonie czy wziasc ten ostatni tydzien sierpnia(niezbyt mi pasuje)ale znowu miejsce mi sie podobalo bardzo,ide szukac w necie czegos ciekawego....


Kasia

kika_bari (offline)

14-05-2012 13:02:54

zaraz mnie rozniesie,szwagier z moim antene mi "robili" w sobote i final taki ze przed chwila sasiad puka domnie z nerwami ze on tv nie moze ogladac bo odbioru niema-tak qrwa nabroily dwa jarzabki a potem ja sie musze tlumaczyc i "oczami swiecic"szlag mnie szczeli zaraz...


Kasia

aniakamila (offline)

14-05-2012 13:05:49

Warszawa
Witam Wszystkie Baby po bardzo długiej przerwie, nie wiem czy kiedykolwiek Was podgonie w czytaniu bardzo za Wami tensknię ale u mnie goracy okres i nie wiem jak to wszystko ogarnąć to tak u mnie
1. mam już absolutorium z ekonomi
2. podpisałam umowę na to magiczne mieszkanie co Wam kiedyś pisałam :-)
3. mam torbiele w piesiach i najprawdopodobniej to jest przyczyna braku ciąży
4. w pracy się prawie lejemy idzie już praktycznie na noże napewno tu nie zostane ale nie wiem jak wytrzymam do 30.06 i oczywiście szukam pracy tragedia!!!!!!!!
to tak w dużym skrócie
a teraz ktoś by mi mógł zreferować co na forum :-)
buziaki wpadne pewnie jeszcze dziś jak dam radę :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

zazula01 (offline)

14-05-2012 13:14:20

Sosnowiec
W skrócie to ja nie umiem.

Witam cię Aniutka! Kurcze! Gratuluję/gratuluję/współczuję-szybko się wyleczy/współczuję-praca nie zając - nie ucieknie grinning smiley

Witaj kochana i śpiewaj co z tym mieszkaniem! Wow!


Magda

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

14-05-2012 14:20:41

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Dziewczyny ja mam już dośćangry smiley.
Wszystko się jebie. Łazienkę muszę szpachlować,na sobotę opisać 53 pytania z ankiety dla Kasi, swoje ankiety zrobić ( na już)!!!
Do tego połowy rzeczy nie mam jeszcze kupione na komunie, goście się zjeżdżają w sobotę a ja jestem w czarnej d...
Mój P zapier*ala całymi dniami bo kasa potrzebna teraz. Na próby muszę z dzieciakiem latać. Normalnie mam już dość. Wszyscy chcą wszystko na jużangry smiley.
Jak będę miała chwilkę czasu (czytać w nocy) to może was poczytam bo się stęskniłam bardzo buziak od dziecka
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547370, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.