Problemy z zajściem w ciąże...

Wysłane przez basia33 

zeberka (offline)

06-04-2012 21:19:50

Legionowo
Wrocilam juz do domku,bo juz usypialam przy lozku M.Jestem od 4tej na nogach...Jeszcze nie moge isc spac bo za godzine ostatni spacerek z psem.Wyjechalam od meza po 19tej i nadal operacji nie bylo.O 13tej przywiezli faceta z kciukiem przecietym na pile i niestety jego wzieli przed mezem.Mojwgo M przy dobrych wiatrach wezma o 22giej lub pozniej.Jutro jade do niego na 8sma.Oby juz bylo po wszystkim.
KAMCIA dobrze,ze w domciu jestes.Szkoda,ze nic nie napisalas w smsie.
EVVELKA ale pysznosci robisz.Rodzinka ma z Toba dobrze.
BESIK dzieki za zyczonka.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zeberka (offline)

06-04-2012 21:43:13

Legionowo
Totalna paranoja.Zadzwonil do mnie M i lekarz powiedzial mu,ze jutro o 10tej biora go na blok operacyjny.To nienormalne jest!!!!Grr roznioslabym tam wszystkich.Biedny chlopina od wczoraj wieczor nic nie jadl,prawie nie pil.A do tego nie moze sam zejsc z lozka bo noga go boli.Nie mam juz sily na polska sluzbe zdrowia.Szkoda,ze nie stac mnie na prywatna klinike...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

czesia28800 (offline)

06-04-2012 21:46:18

Bydgoszcz
Witam
nie dam rady Was nadrobic bo nawet nie mam już mocy dzis ale chciałam Wam napisać a zwłaszcza Uli Zuzi Wiki i Virpi że wszystko jeszcze przed Wami dziewczyny . moja szefowa przeszła chyba z cztery in vitro i nic z tego a ma 39 lat a teraz jest 5,5 tyg w ciąży . Bardzo się ciesze jej szczesciem bo ja zawsze szczerze jej tego życzyłam .
a wiec głowy do góry laseczki i zobaczycie przyjdzie i czas na Was.


Pozdrawiam i odezwie się jak się obrobię.

kika_bari (offline)

06-04-2012 21:48:26

zeberka szkoda mi Ciebie naprawde,zamiast odpoczywac teraz to tylko same smartwienia,bedzie dobrze
Kamcia no to Cie nastraszyly dzieciaczki wczesniaj a teraz zobaczysz ,ze uparte nie "wyjda"tak migiem bo im dobrze u mamusigrinning smileygrinning smiley..
Ewelka no to ladnie poszalalas w kuchni a ja w tym roku wypielam tylek i nic nie robie,w nosie mam i gdyby nie fakt ze tesciowa nam po katach "placze"ze swieta to rodzinnie musza byc to bysmy pewnie gdzies na weekend wybyli(ja ja rozuiem bo jest wdowa od 5 lat i do tego w ciagu ostatnich 2 lat kazdy z 3 synow sie wyprowadzil...ale ja tez bym czasem pragnela spedzic jakis mily weekend z moim...)
.moj F za jakies 30 min ma byc w domciu oj ale sie cieszesmiling smiley...niewiem czy dam rade wejsc do poniedzialku wiec jak cos to juz wszystkim skladam najlepsze zyczeniasmiling smiley chodz i tak pewnie znajde 2 minutki aby zajzec do was...


Kasia

julka2404 (offline)

06-04-2012 22:54:07

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Niech zające i barany, pospełniają Wasze plany. Porzućcie wszystkie swe rozterki, bo to będzie czas wyżerki. Niech to będzie czas uroczy - życzę miłej Wielkanocy. I spełnienia marzeń moje kochane kobietki buziak od dziecka

Jutro zmykam do teściów. Będę we wtorek:joliecouette:

Agnesss1987 (offline)

07-04-2012 10:04:14

.....
Dzień dobry.

Wesołych Świąt ----> [link widoczny po zalogowaniu] tworzenie pisanek

INIRI25 (offline)

07-04-2012 10:25:30

Nowa Ruda
Na Wielkanoc od króliczka,
niech wam wpadnie do koszyczka
niezła kasa i kiełbasa,
radość życia, coś do picia
i na miłość chęci tyle,
byście mieli wszystko w tyle.


Kochane wszystkiego najlepszego na te Święta Wielkanocnesmiling smiley

zuzia27 (offline)

07-04-2012 11:27:13

Italia
WESOLYCH SWIAT MOJE LACHONKI:-)

DUZZZZOOOO MILOSCI, SPELNIENIA MARZEN, MALO OBRZARSTWA I DUZZZOOOO JAJEK, NAJLEPIEJ W PARACH:-)

CALUJE MOCNO I DO SKROBNIECIA PO SWIETACH:-*******************


zuzia:-)

Evvelka (offline)

07-04-2012 11:56:07

centrum Polski
Cześć Dziewczynki smiling smiley

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Wam zdrowych, pogodnych i radosnych świąt, dużo szczęścia, miłości i spełnienia najskrytszych marzeń smiling smiley

Odezwę się po świętach, bo święta będę miała ganiane.

Buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]


[*] Aniołek - 24.10.2011 :-*
[*] Aniołek - 18.11.2011 :-*

Aniołkowe Mamy..
Po szklistych oczach je poznasz,
po chwiejnym glosie,
po marzeniach w pył obróconych,
sercu na pół złamanym
i ramionach rozpaczliwie pustych..

melania (offline)

07-04-2012 12:44:05

Witam dziewczynki!Skladam moc zyczen swiatecznych!!!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.