Nietypowe zajście w ciąże

Wysłane przez KarolinaLilka 

KarolinaLilka (offline)

26-09-2020 19:43:05

Kraków
Dzień dobry
Na początku muszę wspomnieć o tym ze jestem chora na pochwice- zaburzenie to znacznie utrudnia zajście w ciąże, w moim przypadku możliwa jest tylko pewna forma stosunku, a wiec wkładanie części penisa do środka, na przykład główki lub do połowy. Brzmi to śmiesznie ale i tak jest to postęp w stosunku do tego co było na początku. Oczywiście jest mi trudno zajść w ciąże, ponieważ w momencie gdy mąż jest podniecony, zaczyna szybko się poruszać, mnie zaczyna mocno bolec. Zwykle cześć spermy w ogóle nie ładuje wewnątrz. W każdym razie moje pytanie jest następujące: czy dobrym sposobem jest wpychanie spermy palcem do wewnątrz? Innymi słowy: sperma najczęściej pozostaje w przedsionku pochwy, czy wciskając ja od razu po stosunku do wewnątrz mam szanse na zajście w ciąże jeśli są to dni płodne?
Wiem ze to może być śmieszne dla kobiet które nie są chore, u mnie niestety wszystko jest bardzo trudne. Będę wdzięczna za podpowiedz.

Marcelka88 (offline)

21-10-2020 08:21:46

Pruślin
Myslałaś o rozszerzaczu pochwy np. Dilatory pochwy VAGIWELL? może coś by pomoglo, zapytaj lekarza winking smiley

Andzejoxmixx (offline)

28-11-2020 14:01:21

Reforma
No możesz spróbować smiling smiley


Sprawdź świetny produkt [link widoczny po zalogowaniu]. Sam go używam od dłuższego czasu i jestem pod wrażeniem
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.