Nietypowe objawy.

Wysłane przez Winchester08 

Winchester08 (offline)

06-09-2020 17:20:51

Koniuchy
Cześć wszystkim, przychodzę z pytaniem do kobiet, które miały już okazje zajść w ciąże, posiadam regularny cykl, który liczy sobie 28 dni, okres dostaje zawsze w terminie, staramy się z chłopakiem od maluszka niedawno, z reguły mam bardzo bolesny PMS, a piersi bolą mnie tuż po owulacji, ból jest taki, że czasami mam dość, ku mojemu zaskoczeniu tym razem jest inaczej, mieliśmy okazje się kochać 11, 13 oraz 15 dzień cyklu, 16 dnia pojawił się uporczywy ból jajnika, dokładniej lewego, miałam z nim wcześniej problemy, ale tym razem ból nie ustępuje, ciagle czuje w nim kłucie, oraz skurcze macicy, jakbym miała dostać okres, który powinien się pojawić dopiero za 10 dni, mam podwyższoną temperaturę która się utrzymuje od kilku dni, ale głównym problemem są wzdęcia, bardzo twardy brzuch, nudności oraz chęć wymiotów, dodatkowo od 16 dnia mam biegunkę, z reguły przed okresem nie mam najmniejszej ochoty na kawę, nie potrzebuje jej, tak teraz drażni mnie sam zapach, czy któraś z was miała podobne objawy w swojej ciąży? Czy są to powody do niepokoju? Zostałam skierowana do lekarza, ale chciałam się jeszcze wstrzymać, bo jeśli jestem w ciąży to żaden wynik tego nie pokaże, a staram się nie przyjmować żadnych silnych leków. Jakieś porady?

Marcelka88 (offline)

21-10-2020 08:28:48

Pruślin
hejka, i jak tam twoje starania? moje nadal trwają, może masz nieregularne cykle? ja sprawdzam swoja plodność dzięki Afrodyta Smart, polecam smiling smiley))
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.