Nie mogę zajść w ciążę...

Wysłane przez Bella27112 

Bella27112 (offline)

21-04-2020 17:48:21

Wybudowanie Michałowskie
Minoł rok od naszych starań się o dziecko a tu nic. Przez tego całego wirusa nawet nie mogę iść do ginekologa bo nie przyjmują. ..A właśnie w tym miesiącu miałam iść na wizytę jeśli nie zajde, lekarz miał dać mi skierowanie na konkretniejsze badania... I teraz nie mogę nic... To mnie wykańcza. . Ciągle rozczarowanie to mnie dobija.... Myślę nad badaniami krwi, jakieś hormony może nie wiem... Akurat to teraz można, badać krew... Co myślicie? Jakie badania bym mogła zrobić z krwi? Albo jakieś ziółka pić nie wiem już. Nie wiem co robić już sama chce coś robić w tym kierunku... Straciłam wiarę i chęć z życia. Nie myślałam że zajście w ciążę jest tak trudne dla niektórych kobiet i teraz też dla mnie... Myślałam że może to ten miesiąc ale czuję że zbliża się okres...I znowu nici..

guucia (offline)

19-06-2020 09:23:27

Szczecin
Teraz już chyba normalnie ginekolodzy przyjmują, nie? Ja bym zrobiła badania na tarczyce i to z krwi jakie masz wskaźniki i tez usg, bo czasem tego z badań nie widać, a u mnie np. dopiero na usg było widać, że jest ona za mała.

Marcelka88 (offline)

29-10-2020 14:44:24

Pruślin
Głowa do góry nie załamuj się, ja też się długo staram. Monitoruj swoja plodność (Afrodyta Smart-test owulacyjny-polecam) zdrowo się odżywiaj, relaks+joga. Powodzenia
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.