staranie o dziecko

Wysłane przez Renata1 

Renata1 (offline)

07-03-2020 10:02:40

Płociczno
Witam wszystkich pisze z nadzieja,ze ktoras z pan bedzie w stanie mi cos napisac na temat mojego problemu. Wiec chodzi o to,ze staramy sie z mezem o dziecko juz idzie 5 miesiac i nic biore tabletki kwas foliowy i prenatal uno ale niestety nic to nie daje,a do tego okazalo sie ostanio po badaniu,ze mam macice dwurozna i torbiel i zapewne to mi utrudnia zajscie w ciaze a jak nawet zajde to moga byc jakies powiklania lub moge nie donosic. Tylko,ze nie usluszalam tego od ginekolog bo nie u niej mialam robione usg brzucha a wizyte mam dopiero 16-stego a do tej pory nie wiem co myslec. Moze ktoras z pan byla w podobnej sytuacji to prosilabym o jakas odpowiedz z gory dziekujesmiling smiley

Pogodna_Aga (offline)

13-03-2020 22:49:26

Łódź
Zapraszam do wątku Staraczki 2020 tam jest nas duzo więcej smiling smiley

Nikt nie próbował usunać tej torbieli? Z nią faktycznie trudno zajść.

Też mam dwurożna macice i mi dr mówił, że nie ma to wpływu na zajście w ciążę winking smiley

A staram się o nią od 2018 i też bez skutku...


ElenMorris (offline)

27-03-2020 14:36:15

Moje starania jeszcze nie były tragedią pod względem czasu- 6 miesięcy, ale zależy od punktu patrzenia winking smiley wówczas chwytałam się wielu różnych sposobów by przyśpieszyć zajście w ciążę, jedną z metod była kontrola owulacji urządzeniem które mierzyło lh i badało śluz płodny no i udało się

Ganza66 (offline)

07-04-2020 16:24:44

U nas jeden cykl stracony ale jakieś dziwne dni płodne miałam, teraz codziennie monitoring sprawdzanie lh i śluzu płodnego testerem i zobaczymy

Marcelka88 (offline)

21-10-2020 08:34:29

Pruślin
a monitorujesz swój cykl? ja używam monitora plodnosci Afrodyta Smart i mam nadzieje, że zajdę w końcu winking smiley) tobie tez powodzonka
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.