Duphaston - czy pomaga w zajściu w ciąże?

Wysłane przez kamiszka 

kamiszka (offline)

02-07-2018 19:30:45

Łódź
Witajcie, jestem tu nowa ale na pewno zawitam na dłużej, starałam się przeczytać część tematów ale nie znalazłam informacji na temat waszych przygód z duphastonem (chyba że poratujecie mnie linkami do tych tematów). Otóż w styczniu postanowiliśmy, że wreszcie przyszedł czas na dziecko. Poszłam więc do gina zrobić sobie cytologię i ogólnie sprawdzić co i jak. Nie dostałam skierowań na żadne badania. Jedynym moim problemem były nieregularne miesiączki. Lekarz przepisał mi duphaston od 16dc do 25 dc. Duphaston miał wyregulować cykle i wspomóc zajście w ciąże. Po 2 miesiącach okazało się że mam owulację ok 17-18 dc ale lekarz nadal kazał mi brać od 16 dc. Minał 6 miesiąc i nadal nic. Wiem, że nie jesteście wróżkami (a szkoda smiling smiley ) więc chciałam tylko dowiedzieć się jak to było z wami? Idę do gina za 3 dni. Pewnie da mi kolejne recepty na duphaston..

ewel89 (offline)

07-10-2018 19:57:38

Lublin
mi duphaston nie pomógł zajść w upragnioną ciążę, ale pomaga ją utrzymać, póki co 16 tydzień i wszystko jest ok a staraliśmy się 2 lata. Zaskoczyłam gdy tak na prawde sobie odpuściliśmy i gdy teoretycznie nie było owulacji i największych dni płodnych.

Kokoszka88 (offline)

22-11-2018 13:39:13

Grabowiec
Ja stosowałam ponieważ miała stwierdzone endometrium Już myślałam że nigdy nie będę mamą, ale ginekolog poradziła mi kontrolę owulacji- ponieważ endometrium powodował że czasem miałam cykle bez jajeczkowania. Na stronie sklepu naturalnaplodnosc kupiłam sobie komputer cyklu myway. Oprócz tego, że precyzyjnie wyznaczał mi dni płodne to jeszcze mogła znać poziom hormonu LH i sprawdzać jakość śluzu szyjkowego. Teraz mam roczne dziecko a komputer służy mi wspomagająco w mechanicznej antykoncepcji.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.