Duphaston - czy pomaga w zajściu w ciąże?

Wysłane przez kamiszka 

kamiszka (offline)

02-07-2018 19:30:45

Łódź
Witajcie, jestem tu nowa ale na pewno zawitam na dłużej, starałam się przeczytać część tematów ale nie znalazłam informacji na temat waszych przygód z duphastonem (chyba że poratujecie mnie linkami do tych tematów). Otóż w styczniu postanowiliśmy, że wreszcie przyszedł czas na dziecko. Poszłam więc do gina zrobić sobie cytologię i ogólnie sprawdzić co i jak. Nie dostałam skierowań na żadne badania. Jedynym moim problemem były nieregularne miesiączki. Lekarz przepisał mi duphaston od 16dc do 25 dc. Duphaston miał wyregulować cykle i wspomóc zajście w ciąże. Po 2 miesiącach okazało się że mam owulację ok 17-18 dc ale lekarz nadal kazał mi brać od 16 dc. Minał 6 miesiąc i nadal nic. Wiem, że nie jesteście wróżkami (a szkoda smiling smiley ) więc chciałam tylko dowiedzieć się jak to było z wami? Idę do gina za 3 dni. Pewnie da mi kolejne recepty na duphaston..

ewel89 (offline)

07-10-2018 19:57:38

Lublin
mi duphaston nie pomógł zajść w upragnioną ciążę, ale pomaga ją utrzymać, póki co 16 tydzień i wszystko jest ok a staraliśmy się 2 lata. Zaskoczyłam gdy tak na prawde sobie odpuściliśmy i gdy teoretycznie nie było owulacji i największych dni płodnych.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4861, Posty: 1174544, Użytkownicy: 71568.
Ostatnio dołączył/a gojda6.

Statystyki tego forum
Wątki: 297, Posty: 100867.