Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Adz (offline)

21-11-2019 21:39:58

Aga ja odwrotnie, jak za dużo gotowałam to aż jeść się nie chciało, ale jak ktoś ugotował to wiesz , żołądek w gotowości grinning smiley chyba takie zboczenie zawodowe i nie żeby mi moje nie smakowało, poprostu chyba za dużo jedzenia wokół grinning smiley

No Aga ja się nie mogę doczekać twojego cyklu, a powiedz jak możesz, ile to czasu się staracie odkąd wiesz że tylko z jednego jajnika możesz ? I ile czasu minęło od poronienia ?

Kami1988 (offline)

21-11-2019 21:42:52

Piła
Hej Kobietki! Czytam caly czas ale faktycznie po calym dniu dziesiątek stron trudno zapamiętać co odp każdej - a niby nauczycielka ;-p
Biedronka zaciskam kciukasy! Mocno! Oby test był pozytywny ! :-)
U mnie nie wiem czy jest plodny czas czy nie.. szyjka wysoko otwarta a wokół niej dużo śluzu mlecznego rozciagliwego.. luby wraca jutro wieczorem z delegacji... mmmhmmm...
Brzuch boli, bardziej z prawej strony.. ach smiling smiley
Życzę Wam dobrej nocy.. jak się cieszę, że jutro pt winking smiley

Pogodna_Aga (offline)

21-11-2019 21:44:06

Łódź
To była ciążą w jajowodzie to nie skończyło się poronieniem tylko operacją z otwarciem brzucha - laparoskopią. I tak mialam fuksa bo bym z tym pochodziła i by to pękło. Gdybym bety od razu nie zrobiła w dniu spodziewanej @ i potem nie powtarzała jej to by nic nie wyszło. Lekarzowi się przyrost bety nie podobał i kazał mi codizennie do siebie przychodzić (bo serduszka nie było) no i potem szpital wiadomo.

Operowali mnie na początku marca. Pół roku musieliśmy odczekać, więc starania rozpoczęliśmy ponowne od września.






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-21 21:44 przez Pogodna_Aga.

Soniaa25 (offline)

21-11-2019 21:56:33

Wrocław
Adz to faktycznie zagłębie się w ten temat i poczytam.

Aga ja pracowałam kiedyś w przychodni NFZ na rejestracji i wiem o czym mówisz xd ludzie potrafili tak bardzo zirytować i zmęczyć...a trzeba było być miłym nawet jak się obrywało od nich wrr...

Pogodna_Aga (offline)

21-11-2019 22:02:19

Łódź
No to u mnie dokładnie to samo jest i to samo stanowisko, tyle, że bardziej przerąbane bo czynne 24 h z izbą przyjęć winking smiley

No ale narazie nie mam pomysłu, bo bym mogła lepszego robić no i mam 14 dni wolnych w miesiącu także można coś pozałatwiać bez zwalniania się z pracy. Są + i - jak wszędzie.

Kami
Za Ciebie też trzymamy kciukasy winking smiley

Dobrej nocy kobitki smiling smiley


Klaudia9212 (offline)

21-11-2019 22:31:35

A u mnie spoko. Dopiero 7dc wiec bez objawów jestem smiling smiley mąż właśnie wrócił wiec mogę tu nie zaglądać często, ale w niedziele na pewno nadrobię smiling bouncing smiley

Dobrej nocy i powodzenia smiling smiley

Adz (offline)

22-11-2019 04:46:12

Kami to pewnie za zwiastuny owulki, korzystajcie jak mąż przyjedzie ;* trzymam kciuki kochana ;*

Właśnie Aga nie pamiętałam czy miałaś operacje czy ciążę pozamaciczną. Dobrze że szybko zareagowałas :* czyli grudzień będzie 2 cyklem starań ? ;*

Klaudia jasne, odpoczywaj z ukochanym :*

A ja znów jakieś pobudki nocne... Idę dalej spać ;*

Soniaa25 (offline)

22-11-2019 07:41:53

Wrocław
Biedronka i jak tam??

minka170 (offline)

22-11-2019 07:50:16

Wrocław
Aga bidulo :* Musiałaś się sporo nacierpieć z tą operacją... ale ponowne starania niedługo trwają także ja liczę, że niedługo zobaczysz II kreseczki kochana :*

Biedronka, jak tam?? Czekamy wszystkie smiling smiley

Kurcze, ja się rano obudziłam z bólem po lewej stronie. Nigdy nie czułam owulacji, a tu przy tym Inofemie to chyba wszystko ruszyło.
Odpuściliśmy wczoraj, bo w 12dc było przytualnko i dzisiaj w 14dc po pracy będziemy próbować smiling smiley
Chyba bardziej racjonalne niż tak codziennie smiling smiley

ellevv (offline)

22-11-2019 08:10:25

No nie Minka. Miałam to samo że po raz pierwszy czułam ból. Nigdy nie wiedziałam jak to boli. Ale właśnie ten cykl z bólem był tym trafionym smiling smiley Więc trzymam kochana kciuki za Ciebie :* :*
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1575305, Użytkownicy: 73678.
Ostatnio dołączył/a Pinuka.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114762.