Długie starania i dalej nic

Wysłane przez Onass 

JulitaToja (offline)

15-04-2019 18:09:15

Warszawa
Moja torbiel niestety nie wchłonęła się. Sporo urosła. Do tego coraz bardziej bolała. Miałam plamienia i rozregulowały mi się cykle. Do wyboru miałam albo zabieg albo tabletki antykoncepcyjne. Zdecydowałam się na tabletki. Będę je brała do końca lipca.


Julita

Lililo (offline)

16-04-2019 10:05:10

Kraków
Witajcie dziewczyny smiling smiley cały czas Was podczytuje. Julita nie martw się torbielą, pamiętasz co było u mnie. Cykle miałam okropnie długie przez torbiele, potem zdecydowałam się na tabletki antykoncepcyjne i sama wiesz jaki jest tego efekt smiling smiley trzymam kciuki żeby u Ciebie zakończyło się tak samo i żebyś dobrze zniosła przyjmowanie pigułek. Jakie będziesz brała?


Edith (offline)

16-04-2019 10:07:41

Warszawa
Lilio od nie dawna jestem na forum powiedz czy spotkalo cie tak wielkie szczęście jakim jest fasolka?smiling smiley

Edith (offline)

16-04-2019 10:11:06

Warszawa
W czwartek ide na betę a tej nocy mialam sen ze @ przyszła smiling smileychyba cos juz ze mna nie tak jak mam takie sny...smiling smiley

Natalia_18 (offline)

16-04-2019 10:51:38

:)
Witam.
Od owulacji schnie mi skóra na piersiach, nigdy tak nie miałam i trądzik mnie wysypal na czole :/. Czy ktos mial podobnie?

JulitaToja (offline)

16-04-2019 11:31:20

Warszawa
Lililo od soboty biorę Seasonique. Właśnie na wizycie mi lekarz cudów naobiecywał smiling smiley Jego zdaniem po tych tabletkach na 100% będę w ciąży. Podchodzę do tego z lekkim dystansem. Już tak miało być po HSG, po pierwszej, potem drugiej inseminacji. Nie robię sobie wielkich nadziei. Ale staram się myśleć pozytywnie. Dużo zdrówka Lililo dla Was.
Natalia nigdy tak nie miałam. Dopiero od stycznia mam problemy z cerą ale to wina torbieli.
Edith jak się za dużo myśli to się takie cuda śnią smiling smiley Mi ostatnio same głupoty lub straszne rzeczy. Aż wstyd opowiadać winking smiley


Julita

Lililo (offline)

16-04-2019 12:58:07

Kraków
Edith ja tutaj na forum jestem od dawna, po 2,5 roku starań udało nam się i obecnie rozpoczynam 6 miesiąc ciąży. Wszystkim Wam tego życzę chociaż uwierzcie, że w ciąży też ciągle jest stres i zamartwianie czy wszystko przebiega prawidłowo, czy każdy symptom jest normalny.
Julita ja też nie do końca wierzyłam lekarce jak przekonywała nnie, że pigułki pomogą. Przecież już tyle różnych badań i specyfików było za nami, ale w sumie nie miałam nic do stracenia i w drugim cyklu po odstawieniu zobaczyłam upragnione dwie kreski smiling smiley trzymam za Was wszystkie kciuki!


JulitaToja (offline)

16-04-2019 13:27:48

Warszawa
Dziękuję Lililo. Trzymaj mocno smiling smiley Planuję jeszcze w maju wykupić dietę od dziewczyn z Akademii Płodności. Chyba już więcej zrobić nie mogę. Z jednej strony może i dobrze, że tak się ułożyło. Od stycznia miałam cykle bezowulacyjne. Nie przysłużył mi się clostilbegyt. Stąd te torbiele. Przynajmniej moje jajniki odpoczną smiling smiley


Julita

Lililo (offline)

16-04-2019 13:59:34

Kraków
Clo lubi płatać podobno takie figle. Odpoczną jajniki na pewno a potem "wychodują" zdrowe jajeczko smiling smiley u mnie w tym szczęśliwym cyklu był tylko jeden jedyny pęcherzyk


JulitaToja (offline)

16-04-2019 14:05:20

Warszawa
To pozostaje mi cierpliwie czekać do końca lipca a potem działać smiling smiley


Julita
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561839, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.