Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

Margaretka20 (offline)

21-06-2016 13:55:22

Kielce
Inffimito Ja też miałam podobnie w przedostatnim cyklu...zrobiła mi sie hiperstymulacja, i przez ogromną torbiel która zajeła cały jajnik nie miałam okresu-z tym że ja brałam orgametril....później jeden cykl przerwy na regeneracje jajnika, no i ten już stymulowany clo...teraz biore duphaston

glin_k (offline)

21-06-2016 15:41:44

Złotów
Margaretka20 - dziś mija 24dc smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Pinki91 (offline)

21-06-2016 19:00:10

Witammały grymaśnik
Mogę do Was dołączyć smiling smiley ?


[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

21-06-2016 20:42:17

Warszawa
Pinki91 - Witaj w gronie starających się lub planujących bycie MamąMr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-21 20:42 przez Oliwia28.

Inffinito (offline)

21-06-2016 21:23:22

Katowice
Margaretka20 tez mam duphaston od 24.06 przez 5 dni brać, a powiedziała ze po następnej wizycie czyli 12.07 zaczniemy stymulację czyli pewnie zmieni tabletki na cos innego. A jak teraz u Ciebie? Wszystko ok, duphaston pomaga?






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-21 21:23 przez Inffinito.

Margaretka20 (offline)

22-06-2016 08:22:24

Kielce
Inffinitoraczej wszytko ok, brzuch mnie pobolewa od kilku dni- duphaston mam brać od 16 dc. gdyby sie uadało a ponadto działa obkurczajaco na pecherze z których mogłyby powstać torbiele. Był czas ze sądziłam że mój organizm tak sie przyzwyczaił do tych wszystkich leków horomonalnych że nie odczuwam nic nadzwyczajnego, ale ten cykl jakiś taki dziwny...po clo czułam sie jak furiatka, po pregnylu jak pijana, a teraz po duphastonie standardowo poranne mdłości...jak wyczytałam na innych forach...pregnyl też robi spustoszenie, mimo że działa do 36 h to na dłużej odczuwalne są jego skutki, często mylone z początkowymi objawami ciążysmiling smiley Zaczniesz stymulacje clo? Jaką dawką? Ja prze podwójną dawkę prawie straciłam jajnik...ale to przez nieuwagę poprzedniej doktorki...

Inffinito (offline)

22-06-2016 09:59:32

Katowice
Margaretka20 czyli u Ciebie dużo sie dzieję widzę po tych tabletkach i dużo cos tego, ale oni wiedza co robią! smiling smiley
Moja gin jeszcze nic nie mówiła ile czego, bo chce mnie jeszcze pooglądać i teraz pytanie do was:
Od 8 miesiecy nie miałam @, i nie było szansy ze bedzie sam z siebie Nie wiem co sie stało, moze sobie wmawiam troszeczkę Haha ale mamy dzisiaj rocznice z moim mężczyzna. Budzę rano, ide do toalety jak zwykle a tu nagle zobaczyłam cos czerwonego - moze to trochę niesmacznie opisałam ale tak, były ślady krwi, natomiast nie wyglada to jak @ i przez te 8 miesiecy nigdy czegoś takiego nie miałam. Wiecie co to moze byc? Jeszcze żadnych tabletek nie zaczęłam brać confused smiley


justynad (offline)

22-06-2016 11:22:29

Hej kobietki smiling smiley

U mnie starania niestety stanęły w miejscy bo zatrzymał mi się @ mimo że nie karmie może znowu jakieś problemy hormonalne sad smiley muszę wybrać się do gin ...
Pamiętam jak u mnie okazało się ze jestem w ciąży to pierwszym obiawem to był wstręt do kawy a piłam ok 3 dziennie .... później doszło wstręt do zapachów mega mdlosci ....

Margaretka ja też byłam podobnie stymulowanie najpierw clo później duphaston później dr zmieniła mi na luteine ....

Pozdrawiam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Margaretka20 (offline)

22-06-2016 14:58:55

Kielce
Inffinito ja nie miałam okresu przez pół roku,to było 7 lat temu, byłam wtedy na studiach, olałam temat lekarza , do momentu jak przed obroną zasłabłam i okazało się że mam ogrpmną torbiel, miałam być operowana, nie wyraziłam zgdoy troche siebałam że to może skutkować w przyszłości- siostra załatwiła mi jakąs klinikę bezpłodności i tam miałam przymrażane torbiele jakąs nową metodą...później kilka lat antykoncepcji, jak przerywałam..to zaraz rosły torbiele....i tak do momentu kiedy zaczełam starania....ale po tym czasie pamietam że zamiast okresu miałam plamienia, a po anty skape okresy

Inffinito (offline)

22-06-2016 16:10:39

Katowice
No to juz nie wiem nic bo robili mi badania z krwi wszystkie możliwe, plus usg i nie wykazało żadnych torbieli jedynie ten niepękający pęcherzyk.. Teraz juz nie ma śladu po incydencie z rana. Zobaczę jutro jak to sie potoczy.
Dobrze ze Ci to zrobili to takim sposobem, bo tak jak mówisz mogłoby miec to nieprzyjemne skutki w przyszłości. Znów sie nie mogę doczekać wizyty następnej bo w końcu cos sie zacznie dziać w dobrym kierunku smiling smiley a tu jeszcze 3 tygodnie


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546650, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.