Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

Inffinito (offline)

15-06-2016 20:15:38

Katowice
Muszę powiedzieć, że chyba jednak za bardzo niecierpliwa jestem! Dostałam smsa z numerem telefonu do Pewnej Pani Doktor, tak mysle ze to ta endokrynolog, jutro przed południem mam zadzwonić i jak to Ginekolog napisał "ona zajmie sie sprawa" teraz znowu ciekawość, czy znów jakieś badania czy coś jest jeszcze nie tak eye popping smiley


Oliwia28 (offline)

15-06-2016 22:06:50

Warszawa
Dobry wieczór,
melduję że druga kreseczka wyszła ciemniejsza, śluzu jakoś mało dziś było i raczej kremowy ale baaardzo mokro ogólnie. Dziwnie jakoś... W sumie to nie wiem czy kreska jeszcze zciemieje czy jutro już jej nie będzie:/ Boli mnie podbrzusze jakbym wzdęta była i sama nie wiem co to:/ Ciekawe czy odczuję owulację czy nie? Czy będę wiedziała że to "już". Womanlog pokazuje owulkę 20.06 ale przy cyklach 32dniowych...

ArmyOfTwo - mówiąc o technice miałam na myśli, system jaki przyjęłam na pierwszy cykl stsrań, czyli przytulanki co 2 dni. A na koniec przytulanek zamiast zarzucania nóg na ścianę jedynie bioderka w górę miałam z przyciągniętymi kolanamithe finger smiley ma się tą inwencję twórcząmłody kozak
z całym szacunkiem dla Narzeczonego ale chyba nie ma wykształcenia medycznego, więc nie martw się niepotrzebnie, jeśli masz obawy idź do lekarza pogadać o tymsmiling smiley
będzie dobrze! musimy być dobrej myśli!

Margaretka20 - dziękuję ja też za Ciebie trzymam kciukismiling smiley czekanie jest najgorsze ale razem raźniejsmiling smiley podawałaś dane do tabelki i je przeoczyłam?

DANE DO TABELKI:
Nick-wiek-imię-Cykl-data@
Biedronka13- 26 - Honorata - 5 - 13/06
Ania1990 - 26 - Ania - 1 - 20/06
ArmyOfTwo-25-Paulina-1- 26/06
glin_k - 32 - Kasia - 3 - 28/06
Oliwia28- 35 - Oliwia - 1 - 2/07



Inffinito - czyli co, tamten gin już Ci nic więcej nie powie?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Inffinito (offline)

15-06-2016 22:19:34

Katowice
Oliwia28 owulacje powinnaś odczuć, Womanlog tez używam i bardzo dobrze radzi, mnie zawsze kłuje jak mam owulacje 2 dni przed, w dzien i 2 dni po. Czasami ta druga kreska tez wychodziła mi ciemna, ale nie za bardzo, potem juz tylko jaśniala, a zobaczymy jak bedzie u Ciebie.
Moj gin chyba póki co nic nie powie, wydaje mi sie ze ta Pani doktor mi wszystko wyjaśni, teraz kompletnie jestem zagubiona, ze względu na to ze on bierze urlop miesięczny. Także mam szczera nadzieje ze jutro dowiem sie czegokolwiek telefonicznie, a na wizycie jakieś szczegóły tongue sticking out smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-15 22:20 przez Inffinito.

Oliwia28 (offline)

15-06-2016 22:24:01

Warszawa
Inffinito - ale na wizytę dopiero jutro się umówisz przez tel. tak?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Inffinito (offline)

15-06-2016 22:29:59

Katowice
Oliwia28 Szczerze, nie mam pojęcia. Ginekolog nic nie wytłumaczył, do niego juz nie pójdę bo ma ten urlop, mam zadzwonić do tej Pani doktor, tylko tyle wiem. Czy ona mnie zapisze do siebie, to dopiero sie dowiem jutro. Chyba ze tylko przekaże mi jakieś informacje telefonicznie






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-15 22:30 przez Inffinito.

Oliwia28 (offline)

15-06-2016 22:44:16

Warszawa
Inffinito - to daj znać koniecznie co i jak!

Biedronka13 - jak się czujesz? powtarzałaś test czy jutro powtórzysz?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marpati (offline)

15-06-2016 23:33:40

Waterford
Hej. Chwilkę mnie nie było i musiałam parę stron nadrobić grinning smiley
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że tu nie pasuje.. to znaczy do tego wątku. Bez obrazy, ale macie taką silną presję żeby zaciążyć, że to mnie szokuje. Testy, temperatury, badania, wspomagacze... itp itd. Nie mówił wam ktoś, ze jak się bardzo chce dziecka,to nic z tego nie wyjdzie. Wyluzujcie trochę. Taki mój apel.
Dzisiaj testowałam 'bo miałam jakieś podejrzenia' ale nic z tego, w sumie dobrze, bo teraz mi termin nie pasuje, tak ja sobie zaplanowałam kiedy chce dziecko urodzić smiling smiley może to złe podejście, ale wole mieć jakiś plan.

Dane do tabelki (jeżeli mnie zamieściciewinking smiley
marpati - 24 - Marta - 15/06


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Inffinito (offline)

16-06-2016 07:04:22

Katowice
marpati wiesz wydaje mi sie po prostu, że niektóre z nas potrzebują tzw "wspomagaczy" bo bez tego niestety, chocbys sie starała nic nie bedzie. A cała reszta, zwyczajnie bardzo chce juz nosić pod serduszkiem maleństwo. Stres z tym związany jest naturalna sprawą, ale oczywiście powinno sie trochę wyluzować. Twoje podejście nie jest złe, niektóre kobiety planują dokładnie, na pewno nie jesteś jedyna. Zazdroszczę możliwości wyboru miesiąca i czasu bo ja nie mam takich rarytasów smiling smiley






Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-16 07:05 przez Inffinito.

ArmyOfTwo (offline)

16-06-2016 08:11:31

Mi sie wydaje naturalne, ze tak sie tym przejmuje to powazna decyzja i wielki krok w przód. Nie mam jeszcze dzieci , a staram sie I cykl, wiec nienaturalne bylo by gdybym wogole o tym nie myslala i nie napalala sie. Nie nastawiam sie, ze juz teraz sie uda, ale obserwuje siebie, zeby w ewentualnym nastepnym cyklu lepiej rozpoznac kiedy mam owu, bo ostatnio mam nieregularne @. Chociaz powiem, ze z tego wszystkiego to w tym miesiacu nie mialam typowych objawow tj. WieksZe libido i poczucie atrakcyjnosci.
Dla mnie to generalnie forma otwartego pamietnika. Nigdzie nie zapisuje objawow ani nic, a tak to bede tez wiedziala co mi w konkretny dzien bylo. Wiem , ze niekoniecznie sa to ciazowe objawy, bo wiekszosc z nich jestem w stanie jakos wytlumaczyc.

Dzisiaj na zyczenie partnera zrobilam test, jest 16dc wiec nawet sie na nic nie nastawialam, ale on tak bardzo chcial , ze tlumaczenia nie pomogly smiling smiley

A wczoraj wieczorem okropnie mnie zemdlilo,bo cos poczulam. Strasznie smierdzialo i musialam znalezc zrodlo. Okazalo sie, ze to odmrazajace sie mieso, chociaz narZeczony wetknal w miske nos i smial sie ze mnie bo nic nie czul tongue sticking out smiley trzeba bylo schowac miske do lodowki, zamknac dzwi do pokoju i otworzyc okno i w koncu smrodek zniknal.

No i dzis tez 36.9



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-16 08:16 przez ArmyOfTwo.

Inffinito (offline)

16-06-2016 12:01:44

Katowice
AmyOfTwo a co to za objawy, kurczę teraz sama jestem ciekawa! tongue sticking out smiley Oczywiście ze nie powinno sie nastawiać, zeby nie byc potem rozczarowanym, ale oczywiście, jeżeli sie czegoś bardzo pragnie to logiczne, że cały czas o tym myślisz i masz nadzieję. Ja mam dokładnie tak samo z tym, że jeszcze nie mam na co czekać.

Na szczęście jutro wizyta u lekarki z która sie miałam kontaktować i ona bedzie zajmowała sie moja stymulacją smiling smiley także mam nadzieje ze po przedstawieniu wyników badań, historii choroby, ewentualnie jakimś badaniu juz jutro się dowiem co brać,kiedy i przede wszystkim kiedy możemy zaczynać nasze starania o fasolkę!


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1575275, Użytkownicy: 73678.
Ostatnio dołączył/a Pinuka.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114762.