Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

zaczarowana22 (offline)

14-11-2016 14:08:57

Tinusia jakiej firmy test? Wstaw jego zdjecie


Tinusia14 (offline)

14-11-2016 14:10:07

Mikorzyn
No zobaczymy czy to cień czy jakiś zaciek sie zrobił naszczescie mam tylko jeden test w domu i to o mniejszej czulosci wiec do piatku musze wytrzymać. Mały chory to siedzimy w domu smiling smiley
Magda a moge zapytać to bedzie 4 dzieciatko czy 4 ciaza ?


[link widoczny po zalogowaniu]

Tinusia14 (offline)

14-11-2016 14:14:26

Mikorzyn
Nietety mam kiepskiej jakosci telefon net mi już ostanio na nim niediała wiec watpie by mi sie udao na forum wejsc z niego ale sprubuje . a test miałam pink test ten bardzo czuły z rosmamna


[link widoczny po zalogowaniu]

Tinusia14 (offline)

14-11-2016 14:23:14

Mikorzyn
niestety niedam rady dodac.... Nic trzeba ochłonać i czekać do piatku


[link widoczny po zalogowaniu]

Inffinito (offline)

14-11-2016 14:37:08

Katowice
hummel_girl no zawsze jest jakas nadzieja! smiling smiley
Ale powtórzysz test to bedziesz wiedziała na 100%
Tinusia do piatku juz niedaleko! Trzymam kciuki mocno!


zaczarowana22 (offline)

14-11-2016 15:10:16

Tinusia nie musisz z telefonu wchodzić na forum. Wystarczy ze zrzucisz zdjecie na kompa i wchodzisz na hosting zdjec i tam wklejasz, kopiujesz link i nam dodajesz smiling smiley


MAGD83A (offline)

14-11-2016 15:27:44

CIESZYN
Cytuj
Tinusia14
No zobaczymy czy to cień czy jakiś zaciek sie zrobił naszczescie mam tylko jeden test w domu i to o mniejszej czulosci wiec do piatku musze wytrzymać. Mały chory to siedzimy w domu smiling smiley
Magda a moge zapytać to bedzie 4 dzieciatko czy 4 ciaza ?


4 ciaza dzieciatko 3 poprzedniej ciazy nie udalo mI sie donosic poronilam w 10tyg takze wole poki co nawet o tym nie.myslec bo by czlowiek.zwariowal jestem.zreszta zdania ze co ma byc to bedzie a nie zawsze jest tak jak chcemy niestety jednak.warto wierzyc w to ze jesli cos sie dzieje.to tak juz bylo nam wczesniej pisane ... mysle ze najlepiej brac wszystko tak jak nam.jest dane wiem ze wiele kobiet stara sie usilnie.o malenstwo I nic ja nawet sobie tego nie wyobrazam.ale sama popatrzcie ile jest w kolo przypadkow niemozliwych I w to trzeba wlasnie wierzyc ze kiedys na.pewno sie uda kazdej z Was ja tez nie wiem jak bedzie dalej czy bedzie wszystko dobrze czy moze znow.spotka mnie.przykra niespodzianka ale zaakceptuje wsYstko co jest mi dane :-/


Anonimowy użytkownik (offline)

14-11-2016 15:33:34

Tinusia
super oby to było to !!!!
trzymamy kciuki grinning smiley
ja juz nad niczym nie mysle i sie nie zastanawiam....co ma być to będzie!!

justynad (offline)

14-11-2016 16:16:13

Tinusia to jesteśmy w podobnej sytuacji tez dzisiaj zrobiłam test i wyszedł bladzioch najgorsze jest to ze mam po porodzie nieregularne miesiączki i nawet nie wiem kiedy była owulacja ... tongue sticking out smiley za parę dni się okaże smiling smiley trzymam mocno kciuki za Ciebie smiling smiley
Magda serdecznie gratuluję ;*
Oliwka gratuluję synka smiling smiley jak się czujesz ?

Wszystkim staraczka życzę żeby szybciutko zobaczyły 2 kreseczki smiling smiley
pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

Tinusia14 (offline)

14-11-2016 17:46:27

Mikorzyn
Magda w takim razie trzymam kciuki by tym razem sie udało. Musisz być dobrej mysli chociaż wyobrazam sobie że to trudne.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547350, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.