Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

MAGD83A (offline)

13-11-2016 20:15:44

CIESZYN
Cytuj
Kami1988
Jestem ciekawa jak będzie u nas.. tulonko było w czwartek, piątek..sobota nic i dzisiaj tak prawie ,że na zgodę;-p
Zobaczymy co z tego będzie..tzn przeczuwam,że nic.. śluz owulacyjny wydawał mi się być wczoraj
..ale z racji nerwowki powiedziałam nie..
Dzisiaj pobolewalo mnie podbrzusze i czułam klucie w prawym jajniku- chyba jajniku.. zobaczymy.. jeden z terminów @ przypada na 27.11.
Jak minął weekend kochane?


Kami ja takie klocie.I pobolewanie czulam.wlasnie 29-30X dlatego wydaje mi sie ze jak.zaszlam to wlasnie po tych dniach ja na.samym poczatku pisalam wam tu ze nie wiem czy moje ovu nie jest czasem 10dni przed@ I powiem wam ze coraz bardziej mam wlasnie do tego przekonanie takze kochane nie.patrzcie tylko na sama ovulacje kochajcie sie.dziewczynki do konca cyklu ja nawet w tym cyklu nie zauwazylam jakiegos plodnego sluzu bylo go troche ale nie wygladal w zupelnosci jak plodny heheh :-)
domredczy ty czasem nie jestes juz po ovu ? Powiem ci ze ja przez pare dni zanim jeszcze zrobilam test czulam takie uderzenia goraca na twarzy policzki I ogolnie cala twarz mnie piekla tak jak przy goraczce I byla zaczerwieniona ale temperatura byla w normie nigdy tak wczeaniej nie mialam I tez wlasnie na to zwrocilam uwage nie wiem czy to moze byc zaliczone do objawow coazawych ale skoro nigdy mi sie tak nie przytrafilo to chyba tak :-p no I ja tylko czekalam na bol piersi a ona ni huhu nie.bolaly nic dopiero teraz je zaczynam mocniej czuc :-)

Witam.nowe staraczki I zycze jak najkrotszych staran a tym starajacym sie juz dluzej ostatniego cyklu zakonczonego bez wcale nam nie potrzebnej @@@@@@ niech sobie odwiedza te ktore modla sie o jej odwiedzinki heheh :-D






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-13 20:22 przez MAGD83A.

Anonimowy użytkownik (offline)

13-11-2016 20:47:20

Kami1988 u mnie w sobote dół..i beznadzieja i zwątpienie ale dzis juz lepiej. mimo negatywnego testu.. ale nie poddaje sie bo wiem,że bedzie dobrze smiling smiley
widzę,że starasz sie równnież o Fasolke smiling smiley
powodzenia życzę!

Kami1988 (offline)

13-11-2016 20:52:06

Piła
Tak tak staramy się o kruszynke!smiling smiley
Zobaczymy co z tego wyjdzie... mój już pojechał do pracy ...
Teraz nic innego mi nie pozostaje jak czekać do terminu @
Hummel_girl to starania o pierwszą dzidzie?

Kami1988 (offline)

13-11-2016 20:55:25

Piła
INFFINITO a jak u Ciebie? Był czas na "bara-bara?smiling smiley
My jakoś razem zmierzamy na sądny dzień?;-p

Inffinito (offline)

13-11-2016 20:59:24

Katowice
Kami a pewnie! Zrobiliśmy swoje Haha grinning smiley
U mnie znów pojawił sie śluz, jest go dosc sporo, czuje "mokro" i jest biały jak mleko i gesty, to juz znaczy ze na pewno jestem po owu - także chyba była wtedy co te nieznośne bóle tongue sticking out smiley
Ja juz kochana planuje 26dc zrobic test, bo chyba nie wytrzymam tych 2 dni wiecej. No chyba ze bede czuła bóle jak przed @, to wedy sie wytrzymam. Choć szczerze mówiąc dzisiaj juz czułam swoje podbrzusze momentami..
Ty jak myślisz? Dasz radę poczekać do dnia @?
Ja nadal sie śmieje ze mamy miec idealnie w tym samym czasie grinning smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-13 21:00 przez Inffinito.

Kami1988 (offline)

13-11-2016 21:06:12

Piła
To się cieszę!:-)
My mieliśmy wczoraj "przerwe" bo mój mnie wkurzyl.. ;-p
Co do mojej cierpliwości- zrobię za dwa tygodnie w sobotę jak nie przyjdzie... i zrobię to w nowym domku- może będzie szczęśliwa aurę wytwarzal:-p
Myślę, że wytrzymamsmiling smiley Ciebie też zmobilizuje!:-p

Inffinito (offline)

13-11-2016 21:16:12

Katowice
Kami oj u nas było tak samo! Wróciliśmy,pokłóciliśmy sie, ale potem sie "godziliśmy" - jak to moj stwierdził tongue sticking out smiley

Pewnie!zrob w nowym domku, ja tez bede pierwszy raz testować w tym mieszkaniu, moze starania tutaj bedą bardziej owocne, tak na sowim juz to fasolka mogłaby sie pojawić tongue sticking out smiley
Mobilizacja najważniejsza! Jak dobrze pójdzie to bede szła do pracy za tydzien, wtedy bede zajęta to i poczekam do terminu @!
Ale jak tak siedze cały czas w domu.. to nawet mojemu psu mogłabym wmówić ciąże grinning smiley


Anonimowy użytkownik (offline)

13-11-2016 21:23:11

Kami1988
tak pierwsza dzidzia w planach.
ja mam 25 a mój K ma 21 grinning smiley
odstawiłam plastry i zaczelismy sie starac bo mówią ze po plastrach szybko sie zachodzi. wiec zobaczymy grinning smiley

ogolnie to ja pracuje w de a moj jezdzi tirem. wiedząc że 4,11 ma byc owu ..a ja do de wyjezdzałam w niedziele 30,10 wiec mysle sobie ze nie bardzo pyknie....
ale w czwartek wieczorem dzwoni moj K i mówi,że jest 15 km ode mnie tu w niemczech.. czyli 3,11...wiec uważam,że to był znak i nie stało sie bez przyczyny grinning smiley

domred (offline)

14-11-2016 07:22:41

Katowice
MAGD83A jak już jestem po owu to dzień lub dwa więc pod ciążę bym tego nie podciągała. Szczególnie, że jestem jeszcze w poczekalni dla staraczek więc jako tako się nie staramy. Ciągle liczę, że od grudnia się uda zacząć smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

MAGD83A (offline)

14-11-2016 08:19:21

CIESZYN
Cytuj
domred
MAGD83A jak już jestem po owu to dzień lub dwa więc pod ciążę bym tego nie podciągała. Szczególnie, że jestem jeszcze w poczekalni dla staraczek więc jako tako się nie staramy. Ciągle liczę, że od grudnia się uda zacząć smiling smiley




Rozumiem wiesz nie.moglam.doszukac sie twoich poprzednich postow wiec nie bardzo bylam w temacie :-) ale jak o tym napisalas to po prostu jakos tak mi sie przypomniala sytuacja u mnie z przed paru dni :-)
U nas dziewczynki bialo taka zime to ja lubie chociaz nie.ukrywam.ze zdecydowanie lato I wiosna to moje ulubione pory roku :-)
hummel girl byc moze to jakis znak nic przeciez nie dzieje sie bez jakiego powodu ...:-) &&&&&&& gorace trzymam za to by to byl jakis dobry znak .
kami,inffinito teraz tylko czekac na efekty kochane musi byc dobrze :-) chociaz teraz ten czas do @ to sie dluzy niemiłosiernie mi te 3 ostatnie dni przed @ to tak sie ciagly ze myslalam.ze zwariuje ...


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.