Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

zaczarowana22 (offline)

20-02-2017 07:07:18

Monia cześć smiling smiley zapraszamy, co prawda wątek troche umiera, ale zawsze ktoś doradzi winking smiley Długo się staracie?


zaczarowana22 (offline)

20-02-2017 07:09:02

Jeju u mnie już 12 tygodni skończonych grinning smiley Jak ten czas leci smiling smiley


Inffinito (offline)

20-02-2017 07:20:52

Katowice
zaczarowana a dopiero co sie dowiedziałaś! grinning smiley
Monia witamy,witamy! winking smiley
mal3na jak tam u Ciebie? smiling bouncing smiley

Mi została w domu jeszcze jedna kuracja z clo+estrofem+duphaston wiec skorzystam do czasu ewentualnej wizyty u gin w marcu tongue sticking out smiley

Praca, pracą, ale jednak nie chce rezygnować ze starań.
Oliwka mozesz mnie znów wpisać do tabelki starających sie!
Dzisiaj pierwsze clo, termin @ na 17-18 marzec.
15 cykl starań

Zbieram sie powoli do pracy, miłego dnia wszystkim :sm191:






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-20 07:26 przez Inffinito.

monia15947 (offline)

20-02-2017 07:34:19

Chełmno
No w sumie staramy się od zeszłego lata, więc byłoby ponad pół roku, tylko że od jesieni miałam nieregularne cykle po ostrym zapaleniu pęcherza, więc chyba zacznę liczyć od tego roku kiedy wszystko wróciło do normy, czyli teraz będzie drugi cykl.

mal3na (offline)

20-02-2017 08:30:45

Poznań
monia witaj!
inffinito u mnie ok, nie licząc zapalenia pęcherza, z którym walczę od wczoraj.
Ja bym nie brała wspomagaczy teraz. Z tego co czytałam clo nie jest bez wpływu na endometrium i brać je bez aktualnych badań to bez sensu. Poza tym lekarz nie będzie mógł w marcu porobić ci badań bo będziesz świeżo po lekach i każe przyjść za miesiąc albo dwa. Poczekaj jeszcze, idź na wizytę, porób badania i dopiero wtedy leczenie. Brałaś kiedyś bromergon?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

0202oliwcia (offline)

20-02-2017 08:33:43

Monia witaj kochana zapraszamy serdecznie żartowniś
Inffinito zajebiście że wracacie do starań trzymam kciukasy za szybkie powodzenie ... smiling bouncing smiley
Kami nosz to ładnie poszalałaś u nas tak z dnia na dzień wyszło ze brat namówił męża na bal w sobotę idziemy nie jestem co do niego do końca przekonana wolała bym w domu chyba zostać i dbac o siebie tym bardziej ze nikt ze znajomych i rodziny tam będących nie wiedza o fasolce ... Buuuuuu
Mal3na wizyty jeszcze nie mam ustalonej muszę się dopiero umówić ale będzie gdzieś ok 10 marca jak byłam ostatnio u gina to zalecił wizyte za 4 tygodnie ....


[link widoczny po zalogowaniu]

Inffinito (offline)

20-02-2017 08:55:15

Katowice
mal3na konsultowałam z lekarzem to wszystko, mam spróbować ten ostatni cykl z clo. A pytałam to powiedział, ze co do badań to jesli biorę teraz clo przez 5 dni, a wizyte mam 27 marca to nic nie szkodzi.
Bromergon - nigdy nie brałam, a powinnam?

Mam nadzieje, ze to zapalenie Ci szybko przejdzie. Podobno to okropny ból.. trzymaj sie :*
oliwcia dzieki, dzieki! winking smiley zdrówka dla was!






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-20 09:36 przez Inffinito.

mal3na (offline)

20-02-2017 09:04:11

Poznań
inffinito bromergon to podstawowy lek u dziewczyn ze zbyt wysoka prolaktyna. Zbyt wysoka prolaktyna blokuje owulacje. Pisałaś kiedyś, ze u Ciebie był właśnie taki problem dlatego się dziwie, ze nikt Ci tego nie przepisał.
Jak chcesz, to Twoje zdrowie. Ja bym poczekała na komplet badań. A konsultowałas u nowego lekarza czy u tej gin co Cię zle prowadziła?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Lena92 (offline)

20-02-2017 10:16:03

Olszyna
Monia witam w naszym gronie :-)
Hammel hop hop gdzie jesteś????:-)
ZBronka coś się dawno nie meldowałaś:-) jak tam dolegliwości ciążowe?
Inffinito trzymam kciuki za twoje starania! Powodzenia w tym cyklu... :-)
Mal3na współczuję bólu... oby szybko odpuściło! Coś cię chorubska dopadają ostatnio...

A ja popijam kawusię i zaraz ruszam w miasto. Obiad prawie gotowy więc mam czas dla siebie...:-)


[link widoczny po zalogowaniu]

mal3na (offline)

20-02-2017 10:47:51

Poznań
lena dzięki, biorę furaginum choć niechętnie. Od 2 miesięcy ciagle jestem na coś chora. Dziś idę na popołudnie do pracy a zupełnie się nie ogarnęłam. Bałagan w domu... co poukładam to mała wywlecze. Nie znoszę poniedziałków.

Miłego dnia wszystkim!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.