Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

claudi_15 (offline)

22-01-2017 18:03:21

Warszawa
Hej kobietki,
kami szkoda bardzo...trzymaj się kochana! Każda z nas przeżywa to samo za każdym razem...jednak jesteśmy silne kobietki i musimy dac radę ze wszystkim smiling smiley nowy cyk ---->nowe nadzieje winking smiley
Ja dziś mam straszne zawroty glowy :/ ogólnie jest ok.

ZBronka (offline)

22-01-2017 18:06:50

Szczawno-Zdrój
Kami ja tez w marcu mam urodziny smiling smiley
mam nadzieje ze uda Ci w nastepnym miesiącu :*


[link widoczny po zalogowaniu]

Beata1985 (offline)

22-01-2017 18:14:21

Moszenki
Mnie też dziś zalało


[link widoczny po zalogowaniu]

Kami1988 (offline)

22-01-2017 18:23:54

Piła
Beatko przytulam!:-*
Dzięki wielkie za dobre słowa!

Kami1988 (offline)

22-01-2017 18:24:55

Piła
ZBronka a z którego marca jesteś?

Lami (offline)

22-01-2017 18:32:45

Gdańsk
napisałam długaśny post i sobie go skasowałam :/

Kami najtrudniejsze jest właśnie wstanie rano i z uśmiechem wyjście do ludzi, dzielna jesteś więc dasz radę, mądrze robisz że próbujesz się teraz skupić na czymś innym..

Mimk0 u nas odpada taki obrót sprawy, bo jeśli zostaniemy RZ to zaprzestajemy starań o nasze maleństwo..

Beatko przytulam

u mnie skończyło się plamienie, pojawił się śluz (płodny?) taki ciągnący, klejący i przezroczysty.. żadnych objawów ciążowych, test rano negatywny (czułość 20 mlU/ml)..przeczesałam internet w poszukiwaniu informacji.. wyniki progesteronu jeszcze nie dawno miałam w normie czyli raczej odpada niewydolność ciałka żółtego, ale tsh mi szaleje i nie wiem czy jednak nie ma to wpływu na cykl.. głupieję już od tych wszystkich domysłów..mam nadzieję, że na wizycie u gin wyjaśni się cokolwiek.. buu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-22 18:34 przez Lami.

mal3na (offline)

22-01-2017 19:02:40

Poznań
lami jak śluz płodny to dzialajcie. Może zrób test owu. Ja miewalam plamienia a tuż po nich owulacje.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

22-01-2017 19:10:49

dziewczyny ja zrobiłam trening.. i zaraz zaczyna sie nowy tydzien. jeszcze 3 tyg i do domku grinning smiley moj mi wczoraj napisał...że sie od siebie oddalamy.. dziwne bo ja tak nie uwazam.. gadamy po 10 razy dziennie bo on w trasie a ja tu w de. chyba miał doła po prostu,ze mnie nie ma obok.

Lami moze faktycznie owu jakas tongue sticking out smiley grinning smiley przytulanki musza byc hihi

Mal3na a Ty jak ? jak sytuacja u Ciebie?
Zbronka i kuchasia ?? jak u Was?

kto ma jeszczze termin @ na najblizsze dni ? oby nie przyszła do Was dziewczynki.. !!

a sioo a sioo zmoro jedna !!!!!!!!!!!

Beata1985 (offline)

22-01-2017 19:19:31

Moszenki
Lami ja też się opisałam i tylko 3 słowa jak widac wstawił, chyba znak zeby nic nie pisać:\ Oliwia dane do tabelki:termin następnej @ 20 luty. Dajcie jakieś dobre wiadomościsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Lami (offline)

22-01-2017 19:22:58

Gdańsk
Hummel całkiem możliwe, że miał trudniejszy dzień...ale i takie życie z dala od siebie jest trudne, podziwiam Cię za wytrwałość w ćwiczeniach brawo Ty smiling smiley

Mal3na Hummel no to podziałaliśmy, ale ja powinnam w sobotę dostać @ jakim cudem aż tak by się owu przesunęła.. zobaczymy jak się temat rozwinie w tym tygodniu..ale obstawiam nowy cyrk z tarczycą.. :/

edit

Beata pisz, pisz..ja swój post sama sobie wykasowałam przez przypadek przechodząc ze strony na stronę.. trzymaj się..w końcu wszystkie doczekamy szczęśliwego zafasolkowania



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-22 19:36 przez Lami.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.