Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

Jersey (offline)

13-05-2016 12:20:50

Kołobrzeg
Oczekujaca zobaczysz, wszystko będzie dobrze smiling smiley
Mini Ty to trochę jak Św.Mikołaj jesteś grinning smiley Albo dobra wróżka smiling smiley buziak od dziecka
Zaczarowana a co z Tobą?! Miałaś 12.05 testować?!?!?! No ja nie zdążyłam, bo mnie @ dopadła, a Ty? heeelołłłłłłłłłłłł!!!!!!!!!!!! Odezwij się grinning smiley
Kokosek prześlicznie wyglądasz grinning smiley Taka szczuplutka i bardzo ładna buzia :joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-13 12:22 przez Jersey.

kokosek (offline)

13-05-2016 12:21:02

Prabuty
No właśnie i po ci to czytać i się nakręcać?? Tylko tu możesz czytać to jest najbezpieczniejsze smiling smiley

Anna napisałam priv


Jersey (offline)

13-05-2016 12:27:28

Kołobrzeg
Kokosek dawaj, wklejaj tutaj ten wózek!!! grinning smiley
Ja dziewczyny czuję się wspaniale!!! Od dawna już się tak nie czułam. Wiem, że to dobra decyzja. Zrobię sobie na spokojnie badania w czerwcu i później będziemy działać grinning smiley A poza tym zaczęłam (któryś raz z kolei ;p) się ogarniać. W niedzielę rowery i dwa spacery, w środę rolki, w czwartek 4km biegania (dodam, że biegałam wieczorem po pracy grinning smiley )!!! Nareszcie czuję, że żyję!!! To jest mój czas. Ogarnę się i później w ciąży będę wyglądać tak jak bym chciała grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

13-05-2016 12:31:46

Prabuty
Jersey !!! Cieszymy sie z fasolką ! Najważniejsze, że masz plan ! smiling smiley

No dobra wklejam na Twoją odpowiedzialność grinning smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

Ja byłam w nim zakochana po uszy od początku, zanim byłam jeszcze w ciąży. A jak oglądaliśmy wózki to byłam tak wybredna, że mąż skapitulował i mówi " dobra masz rację ten najfajniejszy" ( oczywiście dla nas. wiem ,że mało osób zachwyca smiling smiley )


anna22 (offline)

13-05-2016 12:40:51

super oryginalny wózek smiling smiley ja kupuje z Bebetto winking smiley szukałam jakiś mega paczek na olx i allegro ale nic mi nie wpadło w oko sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

13-05-2016 12:42:05

Kraków
Jersey bedziesz taka szprycha ze zal zachodzic w ciaze bedzie grinning smileygrinning smileygrinning smiley zupelnie powaznie to Cie rozumiem, mnie tez jest jakos lepiej jak mam ulozony plan w glowie, krok po kroku i zmierzam ku realizacji, a nie chaos i nieogar...

Jestem wrozka ciuszkowa grinning smiley ale nie martw sie, bede musiala wziac dwie walizy na kolkach zeby Ci to przywiezc jak juz bedziesz w ciazy grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Kokosek ja mam Tako by natalie, nie do konca jestem zadowolona z wyboru, ale stan idealny i 250 zł tylko babka chciala wiec... a ze jestem biedna tongue sticking out smiley

Mamusia przyniosla mi kolejne ciuchy dla Jagody grinning smiley trolololooooooo tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

13-05-2016 12:42:08

Prabuty
Te Bebetto są śliczne. Ale jak dla mnie za miekkie smiling smiley Na szczęście rynek jest tak duży że każdy znajdzie coś dla siebie.

A co z zaczarowaną??


anna22 (offline)

13-05-2016 12:43:56

tzn za miekkie w jakim sensie nie rozumiem.. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

13-05-2016 12:46:42

Prabuty
miękki jest na podbitki, ja lubię twarde wózki smiling smiley


oczekujaca23 (offline)

13-05-2016 12:46:45

Katowice
Kokosek pisałaś ze pralinka zaczynała od 3 , ale w którym dniu cyklu ? bo ja mam 7,49 w 32 dc ... ;/
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546710, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.