Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

kokosek (offline)

12-05-2016 20:31:00

Prabuty
Oczekujaca ale nic nie jest przesadzone. Nie krwawisz nic sie nie dzieje. Na pewno wszystko jest ok. Nie zalamuj sie i nie mysl negatywnie. Tam w srodku ktos jest wiec dbasz nie tylko o siebie. Jake dosc? To na pewno dopiero poczatek w dwupaku


kokosek (offline)

12-05-2016 20:33:29

Prabuty
Ejjjna taka luteina to nie jest bez recepty ? Bo tu maz mi cos podpowiada


minimousedot (offline)

12-05-2016 20:33:59

Kraków
oczekujaca na razie zachowuj sie jakbys byla na poczatku ciazy, zrob sobie herbatki, cieplego mleczka czy czegos i wyluzuj, bo nie krawisz, czyli to co dalo pozytywny wynik testu tam jest (przypominam ze brak ciazy to ponizej 5) a teraz bardziej szkodzisz zarodkowi niz pomagasz. Glowa do gory, cyc do przodu i popraw korone ksiezniczko bo to dopiero poczatek smiling smiley NIKT nie powiedzial, ze bedzie prosto smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

12-05-2016 20:34:44

Kraków
kokosek luteina na oczy jest bez recepty, luteina na podtrzymanie ciazy w ilosci prawidlowej i dowcipna jest na recepte winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

12-05-2016 20:37:46

Prabuty
Noo oczekujaca tak jak mini napisala. Cyc do przodu ciaza jest i nie smutaj.


Natalia88 (offline)

12-05-2016 21:01:14

Biała
Oczekująca trzymaj się jakoś i myśl pozytywnie. Prawda jest taka, że w tv gadają tylko o ochronie życia itd a jak jest sytuacja żeby pomóc kobiecie we wczesnej ciąży to nie ma chętnych do pomocy. To jest mega wkurzajace.


[link widoczny po zalogowaniu]

oczekujaca23 (offline)

12-05-2016 21:24:39

Katowice
Ale dziewczyny spójrzcie na to z tej perspektywy :

Skoro test w niedziele z popołudniowego moczu wyszedł pozytywny tzn ze beta musiała sięgać kolo 10 bo taka czułosc miał test.
Wczoraj z popoludniowego ledwo widoczna czułosc ta sama - czyli beta spadła
Dzisiaj z porannego wyraźniejsza ale beta z krwi 7,49.
Nie mogę być w 3 tc - nie ma opcji bo dziś jest 32 dc.
Wychodzi na to że od niedzieli beta nie wzrosła wogole a chyba nawet spadła, bo gdyby wzrosła to test w niedziele nie wyszedłby pozytywny

minimousedot (offline)

12-05-2016 21:37:59

Kraków
oczekujaca na stan z 21:34 nie masz krwawienia, masz test pozytywny z moczu i z krwi, byc moze beta spada, byc moze wzrasta a byc moze przyrost jest za maly i swiadczy to o powiklaniu, ale na teraz wiesz jedynie ze beta wynosi 7,5 i nic wiecej, cos wiecej bedziesz wiedziala po kolejnej becie bo na usg nic nie zobaczysz i raczej zaden lekarz nic wiecej jak zlecenie kolejnej bety Ci nie zrobi, denerwujac sie mozesz powaznie zaszkodzic zarodkowi. Odpusc sobie az takie nerwy do soboty i wtedy zobaczysz, chyba ze wczesniej bedzie sie dzialo cos niepokojacego to jedz na SOR do szpitala ktory ma ginekologie...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

oczekujaca23 (offline)

12-05-2016 22:17:58

Katowice
Mini - ale mi już nawet objawy ciąży przeszły - już piersi nie bolą, szyjka nisko rozpulchniona i juz nie jest tak zamknieta jak byla (mam wrażenie że się otwiera), brzuch coraz bardziej boli jak na @...
Nie denerwuję się już, jest mi po prostu cholernie , niewyobrażalnie smutno bo wiem i czuję co się stanie... ;(

Dziękuję Ci bardzo i wszystkim innym dziewczynom za pomoc i uspokajanie , ale ja wiem że niestety nic dobrego z mojej kruszynki już nie będzie ;(

Oliwia28 (offline)

12-05-2016 22:36:56

Warszawa
Kochane ale dużo piszecie...przepraszam, że nie opdisze każdej z osobnasad smiley
ja dziś znów zabiegana, i dopiero o 22.00 siadłam na tyłek
padam na twarz, po pracy robiłam spagetti, bawiłam się z Olą, potem kąpiel Olci, czytanie bajki, nastawiłam i rozwiesiłam pranie, i furę prasowania zrobiłam...

ściskam Was wszystkie:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546650, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.