Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

butterly (offline)

05-05-2016 13:19:26

Sokoły
Anna22
Ja przepraszam, ale nie widzę gdzie napisałaś, dawno mnie nie było i nie mam czasu przelecieć zaległości.. =/


[link widoczny po zalogowaniu]

pigwa87 (offline)

05-05-2016 14:03:20

Mazury
Butterly ja już Ci pisałam nie raz, że powinniście udać się do dobrego lekarza, proponuję Ci dr Wolskiego z Novum w Warszawie, który jest najlepszym specjalistą w Polsce zajmującym się niepłodnością męską. Tracisz swój cenny czas, trochę na własne życzenie. Wg obecnych zasad Twój eMek musi najpierw poddać się operacji żylaków, potem ew. inseminacja czy in vitro. Idżcie do dobrego lekarza, póki jeszcze macie plemniki. Niska morfologia Waszych plemników wynika właśnie z tych żylaków, jadra produkują "uszkodzone" plemniki.

pigwa87 (offline)

05-05-2016 14:05:56

Mazury
Mini kropki nienawiści grinning smiley Chciałam coś pododawć i mi się skasowało i stwierdziłam, że nie będę poprawiać tongue sticking out smiley
Jersey piękne imiona. Nasz pierworodny to właśnie Antoś, a młodszy Oluś smiling smiley
My teraz czekamy na leczenia eMka do sierpnia. Jak się naje tego testosteronu, to nie da mi żyć smiling smiley

pigwa87 (offline)

05-05-2016 14:08:37

Mazury
Butterly dodam jeszcze jedno. Zarejestruj się na forum nasz bocian. Tam Dziewczyny borykają się z podobnymi problemami, znajdziesz tam wsparcie i dowiesz się wielu rzeczy. Naprawdę polecam. Ja gdybym tam nie trafiła, to pewnie do tej pory bym się bujała z problemem!

Powiem Wam, że wczoraj zaczęliśmy się z eMkiem zastanawiać nad adopcją, ale to jeszcze temat do przegadania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-05 14:09 przez pigwa87.

butterly (offline)

05-05-2016 14:13:22

Sokoły
pigwa87
ale u nas te zylaki to na granicy, cyzli tak niby sa ale niewiele i niewielkie...
prof Putowski z Lublina do ktorego jezdzimy tez cieszy sie dobra opinia sad smiley

Zwariuje co ja mam robic..zmieniac lekarzy co miesiac? =/


[link widoczny po zalogowaniu]

pigwa87 (offline)

05-05-2016 14:27:11

Mazury
Butterly albo są, albo ich nie ma. Ja Cię absolutnie nie zmuszam do niczego. Dr Wolski nie jest profesorem, ale ma opinię najlepszego androloga w Polsce. Prawda jest taka, że najlepsi lekarze nie są Profesorami. Gdybym była na Twoim miejscu udałabym się do Warszawy do tej Kliniki, poczytaj naszego bociana. Osoby, u których jest jakiś problem z czynnikiem męskim jadą właśnie tam, dlatego dr Wolski ma ogromne doświadczenie w temacie.
Mam nadzieję, że mnie nie zbanują, bo absolutnie nie chcę mu robić reklamy, ale właśnie Dziewczyny na Boćku od razu mi go poradziły, bo wszystko kosztuje, więc lepiej te pieniądze wydać mądrze, bo będą potrzebne.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-05 14:29 przez pigwa87.

butterly (offline)

05-05-2016 14:38:42

Sokoły
pigwa87
Ale jak tak nagle pojade do niego? hmm i co mam zostawic plany zwiazane z obecnym lekarzem? ja pierdziele naprawde zwariuje Kochana uwierz mi


[link widoczny po zalogowaniu]

pigwa87 (offline)

05-05-2016 14:43:21

Mazury
Butterly tak od razu się do niego nie dostaniesz tongue sticking out smiley Ale już tak długo czekasz na swoje szczęście... Na wizytę u niego trzeba mieć badania: FSH, LH, testosteron, prolaktyna, USG jąder, TRUS (przezodbytnicze USG prostaty), badanie nasienia 2x, posiew nasienia. Resztę badań zleca po wynikach. Koszt wizyty 175zł.

butterly (offline)

05-05-2016 14:49:31

Sokoły
pigwa87
a to kobieta tez ma isc na taka wizyte do niego ? a po co skoro to androlog? hmmm musze sie zastanowic w takim razie, dziekuje Ci


[link widoczny po zalogowaniu]

pigwa87 (offline)

05-05-2016 14:59:48

Mazury
Butterly to wizyta dla Twojego eMka smiling smiley Ty możesz iść jako osoba towarzysząca tongue sticking out smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.