Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

minimousedot (offline)

20-04-2016 00:20:44

Kraków
Jeszcze bylam sie przed chwila pozegnac z kolega bo jutro rano wraca do uk, to sie wywalil i prawie kostke skrecil... smialam sie ze jestesmy jak para paralitykow winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

20-04-2016 00:20:50

Kołobrzeg
A tak powaznie to bardzo boli? Kurde, bo przeciez nie mozesz sie schylac przez to...no to chyba nie jest nic takiego skoro nie mozesz przez to funkcjonowac?!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

20-04-2016 00:23:04

Kołobrzeg
Moze ja to taka panikara jestem winking smiley jak zajde w ciaze, to cos mnie zakluje i juz polece do lekarza winking smiley winking smiley winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

20-04-2016 00:24:37

Kraków
Podejrzewam, ze to jakies nerwobole, bo ja ogolnie mam problem z odcinkiem ledzwiowym kregoslupa, wiec moze jak brzuch rosnie, to obciazenie jest zbyt duze i cos gdzies uciska??? w piatek ide na patologie ciazy, jak nie przejdzie to zapytam Pania Doktor co to moze byc...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

20-04-2016 08:07:17

Prabuty
Mini to może być rwa kulszowa ciężarnych, ponoć się nasila i cholernie boli. im dalej w ciąże tym gorzej


Oliwia28 (offline)

20-04-2016 08:32:49

Warszawa
Cytuj
zabolinka
Oliwia pewnie, szybko bo zmieni zdanie tongue sticking out smiley a zaczynacie za dwa cykle bo? Bierzecie witaminy, przygotowujecie sie psychicznie?

jest kilka przyczyn - bardzo chciałabym urodzić nie wcześniej niż na wiosnęgrinning smiley czyli przy baaardzo sprzyjających wiatrach jeśli zajdę za pierwszym razem (a tak było z Oleńką) to urodzę w marcusmiling smiley a jak nie to kwiecień, maj, czerwiec też będzie bosssskosmiling smiley
Po drugie pożyczyłam fotelik samochodowy niemowlęcy koleżance, a ona rodzi za miesiąc, więc głupio by było zabierać jak będzie jeszcze go potrzebować hehe
i po trzecie ze względów służbowych chciałabym do końca roku 2016 chodzić do pracy niestety, więc im później zajdę tym krócej będę pracować będąc w ciążysmiling smiley

ja biorę folik i tyle naraziesmiling smiley M nic. Z M póki nie co nie wracamy do tematu - ustaliliśmy że ruszamy w czerwcu i tylesmiling smiley

miłego dnia dziewczyny!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

20-04-2016 08:38:35

Warszawa
mini - koniecznie zapytaj-uspokoisz się, a niekoniecznie googlaj bo jak to wiadomo głupoty potrafią wypisywać i tylko się niepotrzebnie zestresujesz.
Ja czasem też mam takie nerwobóle jak się napracuję fizycznie w domu albo na działce, w ciąży z Olą też tak miałam, ale samo przeszło.
jersey - dzięki za przywitaniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

20-04-2016 09:03:19

Kraków
Jersey zdaje Ci się winking smiley tak naprawdę po dwóch wizytach u lekarza stwierdzisz że póki nie krwawisz i dasz radę chodzić wszystko jest ok winking smiley

Kokosek zobaczymy, dalej boli przy wstawaniu itd. Ale zaraz musze się brać za pracę domowe bo mam tonę prania itd.

Oliwia dzięki za pomoc smiling smiley życzę udanego starania smiling smiley czasami to zajmuje dłużej, u mnie w sumie 7-8 mcy licząc poronienie jako nie udany cykl. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

20-04-2016 09:59:47

Lublin
Mini kurcze jak nie urok to sraczka. Ja juz nie wiem co z Toba robic. Ale jesli bedzie Cie mega bolec i nie bedziesz w stanie funkcjonowac to jedz do lekarza.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547630, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.