Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

summis (offline)

14-01-2016 19:39:49

Sosnowiec
Mala zgadzam się, zrzucamy! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

14-01-2016 19:55:36

Lublin
Mam lustro :p jeszcze nie pękło grinning smiley
ja mam termin @ na przyszly piątek, to chyba ja następna


[link widoczny po zalogowaniu]

anna22 (offline)

14-01-2016 20:00:02

Meggpowiem ci ze ja właśnie mam 31dniowe cykle winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Mala1987 (offline)

14-01-2016 20:22:32

Jankowo Gdańskie
Megg a no walczę bo wierzęsmiling smiley A ja 24.01.2016. mam testować ale pewnie nie będzie sensutongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

14-01-2016 20:40:13

Lublin
Pralinka jestes bardzo ladna. Czemu unikasz zdjec? Moim zdaniem powinnas je sobie robic. Ja na zdjeciach wychodze jak qwasimodo. Oko jakies kaprawe juz o krzywym usmiechu i rozdziawce miedzy zebami nie wspomne tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

anna22 (offline)

14-01-2016 20:44:52

z jednej strony dobrze ze trzeba odswieżac i ze nie wystarczy tylko kliknąć enter i juz , bo by strasznie spam byl i wszystkie by coś pisały co chwila smiling smiley a tak to fajnie jak jakies maile czeka sie i wgl smiling smiley super hah


[link widoczny po zalogowaniu]

Mala1987 (offline)

14-01-2016 20:58:34

Jankowo Gdańskie
Megg ale ja nie dramatyzuję tylko realnie patrzę w przyszłośćsmiling smiley No to wstań o 5 smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

nakielka (offline)

14-01-2016 20:58:56

Dziewczyny jak mogłyście od wczoraj napisać aż 20 stron?! eye popping smiley


Anna co do Twojego wczorajszego pyt. to jak wiadomo w tym cyklu się jeszcze nie staramy, ale ze Stasiem zaszłam od razu smiling smiley.

Może tak śmiesznie wypadło to przedstawianie się, ale fajnie tak się dowiedzieć kto jak ma na imie i ile ma lat, potem jakoś inaczej się rozmawia smiling smiley. Ja też jestem z września, ale znak zodiaku panna, chociaż tak to mężatka smiling smiley.

Zabolinka co do tycia w ciąży - ja ważę 56-57 kg, mam 167/168 cm, na początku tyłam bardzo mało, w połowie ciąży miałam może 1 kg na plusie, ale pod koniec sporo przybrałam na wadze i spuchłam, chociaż nie było tego aż tak widać to miałam 20 kg na plusie, niby nikt nie wierzył że tyle, ale pod koniec to mnie już stawy kolanowe bolały od tej wagi tongue sticking out smiley. Po samym porodzie spało 8 kg, dwa dni potem jeszcze 2 kg, a te 10 to w ciągu 4/5 tyg (już teraz nie pamiętam dokładnie) samo zleciało, potem ważyłam nawet z 3 kg mniej niż przed ciążą. Teraz ważę tyle co przed ciążą.

Agnieszka współczuję Ci, na pewno musi Ci być ciężko z takimi przeżyciami... ale i do Ciebie przyjdzie na pewno ta radość - tego Ci życzę. Postaraj się mimo wszystko nie smucić, bo nosisz w sobie przecież już teraz maleństwo i nie chcesz żeby i ono było smutne. No i postaraj się nie myśleć ze złością o siostrze, przecież ona też zasługuje na szczęście. Trzymaj się .

Mini ja mam Rh- , maż Rh+, synek Rh+, w pierwszej ciąży miałam to badane, ale nic się nie działo, to dopiero ryzyko jest właśnie przy 2 ciąży z tego co wiem. Nie wiem na razie co będzie teraz podczas drugiej ciąży, nie pytałam jeszcze, ale ginekolog o wszystkim wie. Podobno podaje się coś kobiecie przed porodem zapobiegawczo,tylko nie jestem pewna, musiałabyś poczytać smiling smiley.

Dziewczyny wszystkie dzieciaczki słodkie i śliczne smiling smiley. Summis świetne loki ma Twoja bratanica. Hehe życzę Ci też takiej laleczki smiling smiley. Nasz Staś też miał na początku loki, ale jak teraz mu podcięłam włosy to różnie się układają winking smiley.

Megg oby nie przyszła, oby nie przyszła (miesiączka) grinning smiley. Nie mogę się doczekać Twojego wyniku, taka jestem ciekawa, oby CI się udało smiling smiley.

Charakter ja też mam bardziej po tatusiu winking smiley.

Takie wszystkie jesteście ładne dziewczyny, że musicie się intensywnie rozmnażać hihi będzie dużo ładnych ludzi na świecie grinning smiley. Zabolinkaco Ty w ogóle wygadujesz? Też jesteś śliczna, na zdjeciu wyglądasz uroczo smiling smiley.

Pralinka, Mini śliczne Wasze żelko-fasolki smiling smileysmiling smiley. Przykro mi, że się wkurzyłyście... może faceci mieli gorszy dzień, ale rozumiem Wasza frustrację...ale najważniejsze, że z Waszymi dzieciaczkami jest ok smiling smiley


O losie, godzinę zajęło mi czytanie tych 20 str napisanych od wczoraj i odpisywanie eye popping smiley

nakielka (offline)

14-01-2016 21:07:47

Teraz lepiej niech ktoś chociaż coś do mnie napisze, jak już się tyle namęczyłam tongue sticking out smiley.

Dziewczyny na szczęście zdrowieję już, biorę dużo witamin też smiling smiley. Muszę się ogarnąć ze zdrowiem do tej mojej owulacji, mniej więcej w przyszły wtorek powinnam dostać okres smiling smiley.

minimousedot (offline)

14-01-2016 21:15:53

Kraków
zabolinka po pierwsze zara zasadze Ci kopa, Tys chyba w zyciu paszteta nie widziala tongue sticking out smiley Jestes bardzo ladna dziewczyna, a siostrzenca masz super tongue sticking out smiley

Megg jesli jutro wieczorem nie zobacze bety to tez Ci skopie dupsko - serio...

Pralinka nooo córki to sie niewyrzekniesz, podobne jestescie do siebie strasznie

Summis myslalam ze TŻ (ktory to sie laskawie zjawil) wejdzie do gabinetu i go zabije, wypatroszy a wnetrznosciami ozdobi sciany

A domowo to fajnie, w koncu razem siedzimy, razem gadamy, kto wie czy kiedy nie zrobimy jakiegos zlotu czy czegos tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.