Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

summis (offline)

14-01-2016 14:56:48

Sosnowiec
Oczywiście jest typową polską małą kobitką tongue sticking out smiley chyba, że o czymś nie wiem tongue sticking out smiley ale fakt, śliczna jest smiling smiley a jakbyście zobaczyli zdjęcie z mojego dzieciństwa to jak dwie krople grinning smiley

Mini odpocznij sobie smiling smiley jak samopoczucie dziewczyny? smiling smiley taka pogoda, że się odechciewa.. przynajmniej u mnie, szaro, ponuro, czasami popada, ehh..


[link widoczny po zalogowaniu]

summis (offline)

14-01-2016 14:57:47

Sosnowiec
Mini dziewczynki rude i piegowate są słooodkie grinning smiley gorzej z chłopczykami..


[link widoczny po zalogowaniu]

anna22 (offline)

14-01-2016 15:01:22

U mnie słoneczko świeci !
Megg a gdzie pracujesz jesli mozna wiedziec smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-14 15:06 przez anna22.

Mala1987 (offline)

14-01-2016 15:09:03

Jankowo Gdańskie
Mini dokładnie gorzej jak chłopczyk rudytongue sticking out smiley B dziewczynka to w szkole podstawowej będzie miała tylko przesrane a liceum ....hmmm... ognista piękność rozpala zmysłytongue sticking out smiley hehe smiling smiley
No Summis też śliczna dziewczynkasmiling smiley Włoski genialne ale pewnie kłopotliwe bo się plączą i zawijają same o siebie, pamiętam jak kiedyś miałam trwałą...masakra...wiem wiem naturalne to co innego niż spalone trwałą ale i tak ciężkie pewnie w utrzymaniu.


[link widoczny po zalogowaniu]

Mala1987 (offline)

14-01-2016 15:10:12

Jankowo Gdańskie
Megg No właśnie nie kracz my na żadną @ nie czekamy tylko na betę albo test pozytywny rzecz jasna!


[link widoczny po zalogowaniu]

anna22 (offline)

14-01-2016 15:16:11

haha od soboty ja będe tak sie zastanawiac przyjdzie nie przyjdzie. Mnie bedziecie wtedy musialy sluchac smiling smiley:joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

14-01-2016 15:20:58

Kraków
spoko juz koncze, zostala mi tylko sypialnia i wyniesc smieci i done winking smiley mama zabezpieczona na wypadek gdyby musiala sie do mnie przeprowadzic a ze wszystko na pewno bedzie dobrze to sobie poleniuchuje w weekend, powiem TZ zeby nie przyjezdzal i przez dwa dni z lozka wyjde tylko do wc winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

14-01-2016 15:22:52

Kraków
i mam nadzieje ze jak Korek podrosnie to nie bedzie do mnie podobna, bo wygladalam jak maly down winking smiley serio, jeszcze mama mnie dziwnie obcinala, no ulomnosc przeze mnie przemawiala winking smiley a juz widze ze urodzila sie z prawie czarnymi wloskami a teraz zaczynaja nabierac mojego koloru... bardzo jasno rudy brazowy grinning smiley trololoooo winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

summis (offline)

14-01-2016 15:35:44

Sosnowiec
Ja się za to urodziłam ryża, taka brzydka byłam.. mama się cieszyła, że urodziła mnie w październiku tongue sticking out smiley zimą opatuliła żeby nikt na mnie nie patrzył grinning smiley ah ta miłość smiling smiley ale na szczęście po jakimś czasie zeszło na blond smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-14 15:37 przez summis.

minimousedot (offline)

14-01-2016 15:45:45

Kraków
summis... rozlozylas mnie na lopatki hahahahaha!!!!!
ja ogolnie mysle, ze bylo by fajnie jakby kazda z nas wkleila jakies swoje zdjecie smiling smiley moge zacząć nawet smiling smiley

wygladam tak + pare tatuazy wiecej smiling smiley ale na tym zdjeciu nie mam tapety winking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.