Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

agnieszka_glabicka (offline)

28-10-2015 16:48:31

Kwidzyn
I zaraz kolejne testowanie owulki

pregnant (offline)

28-10-2015 16:50:04

Monique
Ahh te zmęczenie jest okropne :/ ja do dziś z tym walczę :/ czuje się i wyglądam tak jak bym nie spała po nocach :/

agnieszka_glabicka (offline)

28-10-2015 16:57:10

Kwidzyn
Dziewczyny wchodze na wasz suwaczek I nie moge zrobic tego z cyklem :-(

Jersey (offline)

28-10-2015 17:01:46

Kołobrzeg
Pregnant to ja już naprzód życzę Ci wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin!!! Dużo dużo zdrówka dla Ciebie, Dzieci i Męża smiling smiley I żeby spełniły się wszystkie Twoje marzenia smiling smiley
Ja mam 26 lat, Mąż 29. Już nam się nie uda mieć 2 dzieci do 30 Męża ( no...chyba, że trafią się bliźniakiwinking smiley) ale może do mojej...???
A tak w ogóle to zrobiłam jednak dzisiaj ten test i oczywiście jedna wielka grubaśna krecha...to samo co miesiąc... Ale za to dzisiaj upiekłam świetnego kurczaka faszerowanego takim swojskim pasztetem smiling smiley Właśnie wyłączyłam piekarnik i pewnie na kolację trochę zjemy smiling smiley A reszta na jutro smiling smiley Cieszę się, że mam się komu wyżalić...
Witaj Paula! Bardzo dobrze trafiłaś! smiling smiley
Wisienka zrób koniecznie test z krwi! Będziesz miała pewność! Trzymam kciuki !!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

28-10-2015 17:04:12

Kołobrzeg
Aga bo musisz troszkę bardziej poszperać na tej stronce winking smiley Ja też miałam mały problem, bo zakładki "suwaczki" nie ma na pierwszej stronie smiling smiley Ale nareszcie się udało smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pregnant (offline)

28-10-2015 17:10:45

Jersey
Dziękuję Ci kochana bardzo bardzo mocno :* smacznej kolacyjki :* a co do jednej krechy to szkoda sad smiley

Jersey (offline)

28-10-2015 17:10:51

Kołobrzeg
Dobra, mam 3 suwaczki i więcej nie robię bo mój jeden wpis będzie zajmował pół strony winking smiley winking smiley winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Adaaaa (offline)

28-10-2015 17:15:02

Nadwitnie
Widze ze moj bzik ns punkcie dzidzi nie jest czyms nadzwyczajnym. Dzieki za podpowiedzi co do ovufriend. Lekarz zalecil mi tabletki Pregna plus ale nie wiem czy pomoga i borykalam sie z anemia wiec moze to ona przeszkadza

Wisienka742 (offline)

28-10-2015 17:16:25

Dąbrowa Górnicza
[link widoczny po zalogowaniu]


test nr 6.

czy to sie juz nadaje pod hospitalizcje psychiatryczna? mały grymaśnikbolące zęby

Jersey (offline)

28-10-2015 17:20:00

Kołobrzeg
Wielkie dzięki - no mam nadzieję, że będzie smaczna smiling smiley No szkoda....ale chyba zaczynam sobie z tym coraz lepiej radzić. Zrobiło mi się przykro, ale lamentu nie było. Tzn. był, ale to dlatego, że już niedługo 1.11., a ja mam dwie ukochane babcie na cmentarzu... sad smiley Jednej i drugiej śmierć strasznie przeżyłam tym bardziej, że byłam z nimi "do końca" i widziałam jak gasną... No ale niestety na każdego kiedyś przyjdzie pora sad smiley To takie straszne...i niewązne czy ktoś ma 50, 70 czy 80 lat....to zawsze jest za wcześnie...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.