Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

minimousedot (offline)

03-08-2016 22:43:27

Kraków
Lena moja znajoma tak zrobiła, jakurat blondi to Pola, jak ciemna to Bianka i jest Pola smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

03-08-2016 23:40:55

Kołobrzeg
Natalia GRATULUJĘ!!! Dolaczam sie do pytania o imie winking smiley
Bardzo Wam dziękuję, uspokoilyscie mnie. Czyli bez paniki póki co winking smiley
Sabina witaj!'Trzymam kciuki za.owocny cykl. Ja staralam sie prawie dwa lata. Mielismy juz podejsc do inseminacji, a udalo sie przy zmianie pracy grinning smiley grinning smiley grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia88 (offline)

04-08-2016 07:05:44

Biała
Dziękuję bardzo za wszystkie gratulacje. Na początku bardzo chciałam córeczkę, ale im dłużej byłam w ciąży, tym bardziej było mi to obojętne;-) Stwierdziłam, że najważniejsze, że zdrowe:-)
Imię jeszcze nie wybrane. Cały czas powtarzałam, że będę się zastanawiać jak poznam płeć. Od dzisiaj zaczniemy z mężem negocjacje;-) Tak na szybko podoba mi się kilka imion: Grzegorz, Szymon, Kacper, Kuba-ale już oklepane:-)


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

04-08-2016 08:04:40

Kraków
Od 4.30 boli mnie brzuch jak na okres, nie na zasadzie skurczy tylko ból...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Margaretka20 (offline)

04-08-2016 08:58:38

Kielce
Przepraszam że nie odpiszę- ale błagam pomóżcie- jestem załamana. Mam wyniki męza i są fatalne, w poniedziałek mamy wizytę u ginekologa, ale obawiam sie że to za mało. Mąła ilosć plemników , 43% nieruchome, o prawidłowej budowie tylko 17 % ...i co dalej, znacie jakiś dobrych specjalistów andrologów...koszmar, nie dosć że u mnie pęcherzyki nie pękaja to jeszcze on...juz gorzej być nie może-PORADŹCIE COS- PROSZĘsad smiley

minimousedot (offline)

04-08-2016 09:04:22

Kraków
Margaretka ja myślę, że mimo iż nie wygląda to kolorowo to są jeszcze sposoby jak inseminacja, tam wybierają tylko prawidłowe plemniki itd. więc nie załamuj się, może lekarz da jakieś witaminy czy leki...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zaczarowana22 (offline)

04-08-2016 09:14:50

Margaretka ważne że badania zrobione i wiecie dlaczego sie nie udaje. Poszukaj jakiegoś dobrego specjalisty i na pewno wam pomoże.


Honia1984 (offline)

04-08-2016 09:18:44

Toruń
Margaretka...powiem Ci że może wyglądają te wyniki kiepsko ale nie ma tragedii...generalnie mężczyźni mają około 30% prawidłowych plemników...nie ma facetów z 100% idealnym nasieniem...także na spokojnie...(wiem że łatwo powiedzieć)...nie wiem czy robiliście również posiew...może też są jakieś bakterie...oczywiście musicie skonsultować się z lekarzem ale myślę że nie ma tragedii...tak jak Mini mówi...jakieś leki, witaminy mogą pomóc...no i w ostateczności pozostaje inseminacja...ale to słyszałam że robią przy 2-4% prawidłowym nasieniu...głowa do góry...
Mini...a co lekarz na te bóle? Badał Cie ktoś? Mam nadzieję że Jagoda nie wpadła na pomysł że już czas wyjść.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

04-08-2016 09:28:28

Kraków
Czekam na lekarza ale na ktg skurczow nie ma....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PaulinkaPaulinka (offline)

04-08-2016 10:04:27

Warszawa
Hej kobietki. Nie było mnie wczoraj bo jednak @ mnie odwiedziła tongue sticking out smiley z karty obserwacji wychodzi że owulki nie było w ogóle w tym cyklu... więc czekamy na następny smiling smiley mąż już załamany że kolejny miesiąc będę go męczyła haha...

Natalia- Gratuluję synusia smiling smiley

Sabina- Podobno jak się za bardzo chce to wtedy nie wychodzi smiling smiley Ja obecnie będę się starała z mężem 3 cykl i już chyba przestanę się spinać... Przy pierwszym dziecku staraliśmy się 4mc i dopiero jak odpuściliśmy sobie że "a może nie teraz" to się okazało że jestem w 6 tyg. winking smiley a nie robiliśmy żadnych badań oprócz podstawowych.

Lena- Anastazja to przepiękne imię smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.