Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

Margaretka20 (offline)

05-07-2016 14:32:53

Kielce
avis ten link co wczoraj wrzuciłaś już kiedyś ktos mi podesłał...ja nie nawidze takich pytań, ostatnio tak byłam wkur na matke mojej koleżanki, że odpowiedziałam jej że stawiam na karierę i niech spada na bambus...bo jej anetka z drugim juz a Ty dalej po sklepach tylko latasz...normalnie zabic to mało...
Avis a robiłaś LH przed i w trakcie owulacji- ja dzieki temu dowiedziałam sie ze jest go za mało do tego, aby owulacja przebbiegła pomyślnie

Margaretka20 (offline)

05-07-2016 14:33:47

Kielce
Dziękuje Zabolinka!!!

Margaretka20 (offline)

05-07-2016 14:35:06

Kielce
Zabolinka mi lekarz powiedział że picie w ogóle dużo woduy mineralnej podnosi ciśnienie... Może sącz powili dwie szklaneczki wodu pod rząd, a rusz pomoże

minimousedot (offline)

05-07-2016 14:46:32

Kraków
Avis daj znać jak wyniki
Margaretka dobrze jednak być podstawą kontrola lekarza, mimo, że po tylu nieudanych próbach już się odechciewa....

Ja już wszystko wiem, trzymają mnie w szpitalu obecnie z powodu nadciśnienia ciazowego i zagrożenia stanem przedrzucawkowym.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anna22 (offline)

05-07-2016 14:49:12

zaczarowana, bete robi sie na czczo


[link widoczny po zalogowaniu]

zaczarowana22 (offline)

05-07-2016 14:54:51

Slyszałam że nie, więc dobrze że zapytałam smiling smiley


Anonimowy użytkownik (offline)

05-07-2016 15:07:09

Kokosek, dzieki za tego.kopa winking smiley oby bylo tak jak mowisz i szybko zlecialo :-)
Koniecznie pochwal sie fotkami Kostka 4d. To swietne przyzycie widziec tak wyraznie bobasa :-)

AVIS, i ja juz wczesniej widzialam ten link i wylam juz na poczatku :/ ludzie potrafia wyrzadzic krzywde glupim gadaniemi niepotrzebnymi pytaniami sad smileynam tez nie jeden i nie raz radzil "robic" rodzenstwo dla Tymkai tak dlugo nie zwlekac...ehhh

Anna, Zaczarowana bety nie trzeba robic na czczo!!

Mini, czyli jeszcze to?:/ kurcze, tego trzeba pilnowac.moja siostra .miala nadcisnienie w ciazy i tez lezala w szpitalu na koncowce i cc bylo w koncu na szybkiego wieczorem...

zabolinka (offline)

05-07-2016 15:10:05

Lublin
Zaczarowana, Anna tego badania nie robi sie na czczo. To hormon wiec jedzenie Ci nie wplynie na to.

Margaretka tez tak sluszalam. Pije sama wode caly czas. Ale jakos nie bardzo pomaga. U mnie taka pogoda dzis beznadziejna. Duszno strasznie, wydaje sie ze powietrze az geste. Moze z biegiem dnia sie polepszy.

Mini a daja Ci cos na to cisnienie? Czy czekaja az samo spadnie?

Avis koniecznie napisz jakie wyniki.


[link widoczny po zalogowaniu]

Margaretka20 (offline)

05-07-2016 15:11:07

Kielce
Mi kiedyś mówili że beta jak ma wyjść,to wyjdzier i na czczo i nie na czzo, chyba ze chodzi a jakiś bardzo dokładny odczyt

zaczarowana22 (offline)

05-07-2016 15:17:07

Zrobie jutro i będzie wiadomo co i jak smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.