czy to wczesny objaw ciązy ?

Wysłane przez justyyyyna30 

justyyyyna30 (offline)

14-08-2015 09:07:46

Warszawa
Witam,chcialam zapytac o sprawe,ktora mnie nurtuje.Od 8 miesiecy staram sie o dziecko,jak do tej pory bezskutecznie.Moje cykle sa zazwyczaj regularne,najkrotszy trwal 27 dni a najdluzszy 33.W tym cyklu 20 dnia mialam okropne wymioty,zawroty glowy I bole lewego jajnika.Niczym sie nie zatruła, , jadłam szystko co mój mąż.Czy mozliwe ze byla to implantacja zarodka?Jestem posiadaczka macicy dwuroznej,wyniki hormonow w normie,nasienie meza tez.
Okres powinnam dostać w przyszły piątek, mam nabrzmiały piersi, ból w lewym boku przypomina o sobie czasami.
Proszę o pomoc , nie chce sie nakręcac ale po 8 miesiacach juz troche odpuszczam ale wiadomo ze do końca to sie nie da, pozdrawiam winking smiley

justyna2503 (offline)

14-08-2015 10:13:28

Kirchol
Z tego, co czytałam - a naczytałam się ostatnimi czasy bardzo dużo, bo podejrzewałam u siebie ciążę - implantacja zarodka objawia się jedynie skąpym krwawieniem (plamieniem). Krew ta jest jakby "rozrzedzona", bądź też ma brunatny kolor. Nie u każdej kobiety do takiego plamienia dochodzi. Czytałam też, że takiemu plamieniu nie towarzyszą bóle, a jeśli już to krótkie, niezbyt dokuczliwe. Co do Twoich objawów nie wiem jak się odnieść. Powiem tylko tak: sama miałam podobne i bardzo się nakręciłam, że być może zostanę mamą. @ nie przyszła w ten dzień, co powinna, więc wykonałam test, ale niestety tylko 1 krecha. Następnego dnia już wystąpiło krwawienie i marzenia legły w gruzach. Jedyne, co mogę Ci w tej chwili poradzić, to zaczekaj do dnia spodziewanej @ i zrób test smiling smiley

justyyyyna30 (offline)

21-08-2015 10:40:28

Warszawa
Cóz nie wiem co to było to o co pytałam,dzis zrobiony test pokazał dwie kreseczki.Jestem w szoku bo jeszcze w to nie wierzę winking smiley. Widac każdy ma inaczej,powodzenia wszystkim starającym sie o dziecko winking smiley

justyna2503 (offline)

22-08-2015 15:14:15

Kirchol
Gratulacje ! Zatem było to krwawienie implantacyjne - jak mówiłam smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.