Dla starających się dłużej...

Wysłane przez mika31 

Jersey (offline)

22-12-2015 09:29:38

Kołobrzeg
Jeju, Pigwa jak dobrze, że markery w normie!!! Nie mialam za dużo czasu, dlatego tylko Was czytałam i trzymałam kciuki za wyniki Twojego Męża. Co do plemników, to może jeszcze coś się zmieni. Mówili może lekarze, że jest na to szansa?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

22-12-2015 09:48:07

Kołobrzeg
Ja nie mam dziecka, ale doskonale rozumiem, ze chcecie aby Wasze pociechy miały rodzeństwo. To jest chore, co? Co innego ja- nie mam dziecka i mam problem z zajściem, ale tak jak Wy- mające juz dzieci....no po prostu nie powinnyscie tego przechodzić. Czasem ludzie mówią "masz jedno, to bedzie i drugie" ale to niestety nie jest takie łatwe...sad smiley sad smiley sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

22-12-2015 10:00:38

Kołobrzeg
Małgosiu u mnie spokój. Czekam. Teraz nic innego mi nie pozostało.Dzisiaj mam 24dc. Nie wiem, czy Wam o tym napisalam, ale 15.12 byłam u gina (to był 17dc) Miałam pęcherzyk 21,5 cm. Miał pęknąć w 18-19 dc. No i co najważniejsze-był po stronie drożnej. smiling smiley Mam nadzieję, ze tym razem jednak się uda. Jak nie, to lekarz juz mi zaproponował inseminacje. Dal nam oczywiście czas do namysłu i powiedzial, ze mozemy jeszcze poprobowac, bo jestesmy mlodzi.Tylko pytanie jak dlugo mozna czekac? Jesteśmy zdecydowani- jak naturalnie tym razem sie nie uda, to sprobujemy inseminacji. (U mnie nawet inseminacja jest utrudniona, bo pecherzyk musi byc po droznej stronie)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pigwa87 (offline)

22-12-2015 12:42:28

Mazury
Cześć
Jersey mój M. ma b. wysokie FSH, które świadczy o zaniku spermatogenezy (wytwarzania plemników). Z naukowego punktu widzenia nie mamy szans na naturalne poczęcie, ale oczywiście przejrzałam chyba z milion forów i niektórym takim parom udało się naturalnie, ale to są wyjątki. Dla nas zostaje in vitro, ale na to się nie zdecydujemy.
Lena, Mika mojemu M. niby jest przykro, ale on tyle o tym nie myśli,a ja się zadręczam. Tak ciężko pozbyć się tego pragnienia posiadania dzieciątka.
Mika ja też ostatnio sobie popłakuję, doskonale Cię rozumiem. Kocham moich synków, chociaż ktoś czytając moje wypowiedzi mógły odnieść mylne wrażenie, że skupiam się tylko na przyszłej ciąży.
Wiecie co, nadzieja umiera ostatnia. Mimo tych wyników ciągle wierzę, że może gdzieś tam znajdzie się jeden plemnik, przecież więcej nie trzeba smiling smiley

Jersey (offline)

24-12-2015 00:13:58

Kołobrzeg
Pigwa, warto wierzyć! Cuda się zdarzają.
Dziewczyny, z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkiego co najlepsze! Dużo zdrówka przede wszystkim, bo ono jest najważniejsze. I aby nareszcie nam wszystkim udało się spełnić największe marzenie. Abyśmy nareszcie mogły poczuć się spełnione :* :* :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monique203 (offline)

24-12-2015 23:55:54

Dziewczynki chcialam wam zlozyc Spokojnych Swiat Bozego Narodzenia,a takze spokoju ducha wiary i wytrwalosci ktora macie a nadchodzacy rok byl dla was ukoronowaniem waszych marzen


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Luna21 (offline)

25-12-2015 18:41:24

Nowy Staw
Dziewczyny życzę wam Wsołych Świat ale przedewszystkich 2 pięknych kreseczek w nadchodzącym nowym roku!!!

Avis (offline)

03-01-2016 13:43:03

Biała Podlaska
Wszystkim starającym się, zarówno i sobie, życzę w Nowym Roku 2 kresek tak wyczekanych grinning smiley

Chociaż ja to się chyba już poddaję... Nigdy się chyba nie uda.


[link widoczny po zalogowaniu]

monique203 (offline)

07-01-2016 22:38:04

malgosiaco u ciebie widzialas malenstwo po raz drugi?jak sie czujesz?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monique203 (offline)

07-01-2016 22:38:59

yerseyno i jak u ciebie rozwinela sie sytuacja z pecherzykami


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548670, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.