Dla starających się dłużej...

Wysłane przez mika31 

pigwa87 (offline)

20-08-2015 09:07:56

Mazury
U mnie @ pełną parą. Zawsze pierwszy dzień miałam straszny, ale dzisiaj też mnie strasznie boli sad smiley Dzwoniłam do gina. Były nawet wolne miejsca na dziś, no ale nie chcę iść z @. Zapisałam się za tydzień w czwartek na popołudnie. Trochę się boję co mi powie. Mam nadzieję, że mi macica nie zarosła tongue sticking out smiley

Luna21 (offline)

20-08-2015 18:33:59

Nowy Staw
Pigwa przykro mi z powodu @ wredna małpa cos nie chce odpuścić sad smiley jutro u mnie zawita wiec będziemy cierpieć razem sad smiley Wizyta nic sie nie stresój, wszystko bedzie dobrze.

Dziewczyny mierzyła któras z was temperaturę? Jak to jest ? Na ile dni przed @ spada?

monique203 (offline)

20-08-2015 18:37:16

Luna tempka spada w dniu @ jak nie spadnie jest szansa ze to ciaza


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Luna21 (offline)

20-08-2015 21:42:16

Nowy Staw
Mika, Marzenia a wy gdzie sie podziałyscie? Ja jutro mam bardzo ciężki dzien w pracy sad smiley cholera ze to zawsze na @ musi mi wypaść jak mnie wszystko boli i nie moge sie zebrać w sobie sad smiley ale mam nadzieje ze uda sie mi wyrwać wcześniej jak wszystko pójdzie dobrze.
Monique muszę sobie spróbować pomierzyć te tempke tak z ciekawości przez cały cykl bo teraz mi sie uregulował wiec bedzie łatwiej przeprowadzić obserwacje.

marzenia30 (offline)

20-08-2015 22:11:11

Wierznowice
Luna21 troszkę dziś na wolnym poodpoczywałam i się zrelaksowałam, w dzień do fryzjera by coś zmienić i poprawić sobie samopoczucie a popołudniu mieliśmy gości i grilla... smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

pigwa87 (offline)

21-08-2015 14:32:57

Mazury
Monique mam wizytę w przyszłym tygodniu. Dam znać smiling smiley Na razie @ pełną parą, ale przynajmniej przestało boleć.
Marzenia no ja już też muszę się przejść do fryzjera pofarbować odrosty smiling smiley

monique203 (offline)

21-08-2015 15:29:24

A bo cos zrozumiaLam ze na juz ale prze iez faktycznie te mende masz,a u mnie nie wiem czy to dobry znak ale czesto czuje lewy jajnik ale sluzu brak wiec nie wiem co to


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Luna21 (offline)

21-08-2015 15:41:38

Nowy Staw
Hej dziewczyny. Wróciłam wlasnie do domku sad smiley melduje ze @ nadal nie ma ale brzuch mnie boli wiec pewnie jutro dostanę sad smiley zrobiłam głupia nawet test no i oczywiście 1 kreska sad smiley głupia rano zmierzyłam tempke i pokazało 37.2 to sie głupia łudziłam ze moze ... sad smiley niech juz ta @ przychodzi i mam to z głowy !
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.