Czy to może być ciąża?

Wysłane przez Kwancia 

Kwancia (offline)

11-11-2014 20:19:18

Kobyłki
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamy
Około tygodnia temu zaczęły boleć mnie piersi przy dotyku, ale nie tak mocno. Po kilku dniach ból zaczął narastać, wiem, że przed okresem czasami tak bywa, ale ja tak nigdy nie miałam, więc wątpię że tu chodzi o okres, który spóźnił się około 5 dni i w sumie zaczął się bólem, ale innym niż dotychczas czułam przy okresie.
Czytałam, że jednym z wyznaczników ciąży jest podwyższona temperatura w pochwie, lecz niestety nie pomyślałam o tym wcześniej i nie mierzyłam jej. Dopiero tego dnia którego miałam się udać do ginekologa <jednak nie wyszło> zmierzyłam ją rano. 37,5 stopnia pokazywał termometr, ale jakieś dwie godziny później rozpoczął się okres. Muszę dodać, że okres od roku miałam regularnie, co 26-7 dni. Tym razem przyszedł on po 33 dniach...
Jest strasznie obfity i bolący. Słyszałam, że krwawienia mogą u niektórych kobiet występować na początku ciąży.
Nie wiem co o tym myśleć, ponieważ do ginekologa idę, mimo tego że okres już się pojawił, dopiero w czwartek.
Dręczyło mnie pytanie, czy może być tak, że zaszłam w ciążę, ale się nie zagnieździł i okres po prostu ją zakończył.
Jest też obawa o moje piersi, nie mogę się położyć na brzuchu bo strasznie bolą. Dotknąć też się nie da. Dziś czasem czuję ból, taki kujący w piersi, ale tylko jednej. Słyszałam, że jeśli były by to bóle okresowe to przechodzą wraz z rozpoczęciem się okresu - nie wiem, nigdy nie miałam tych bólów jak już wcześniej wspominałam.
Jeżeli to nie ciąża, to obawiam się, że może jakaś choroba?

Testy robiłam, ostatni wczoraj, wszystkie negatywne.
Oczywiście nie muszę chyba wspominać, że podczas dni płodnych współżyłam bez zabezpieczenia.
Pozdrawiam.

busters (offline)

12-11-2014 08:09:57

Nowa Wieś
moim zdaniem najpewniejszt test to taki który lekarz przeprowadzi smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Basia01 (offline)

26-11-2014 09:44:23

mozna też spróbowac kilka testów róznych firm kupionych w róznych aptekach tak dla pewności...

Kasia03 (offline)

28-11-2014 13:33:32

Cytuj
Basia01
mozna też spróbowac kilka testów róznych firm kupionych w róznych aptekach tak dla pewności...

tez bym tak zrobiła


[link widoczny po zalogowaniu]

zonka89 (offline)

29-11-2014 10:24:25

Turek
zrób sobie test z krwi - bedziesz miala pewnosc na 100 procent smiling smiley bylo bardzo duzo przypadkow ze testy ciazowe wychodzily negatywne a kobiety byly w ciazy smiling smiley

taki test kosztuje ok 25 zł ale bedziesz miala pewnosc na 100 prcent smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Kasia03 (offline)

09-12-2014 09:46:03

albo odwrotnie wychodziło że są a nie były :O


[link widoczny po zalogowaniu]

Basia01 (offline)

09-12-2014 14:39:35

ej nie ni co wy - mi wlasnie wyszło ze jestem i chce żeby tak zostało! :O

Kasia03 (offline)

10-12-2014 09:17:55

Tobie zostanie! Bankowo! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

sulejowek03 (offline)

10-12-2014 15:02:36

Szczecin
Najważniejsze są testy przeprowadzane przez dobrego lekarza, wtedy ryzyko pomyłki maleje.


Mam [link widoczny po zalogowaniu] i niedługo robię [link widoczny po zalogowaniu] na stałe.

Basia01 (offline)

15-12-2014 11:59:04

no ale to trzeba iść do lekarza a ja na razie musz eczekać - nie ma miejsca teraz
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546600, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.