Koszalin - Szpital Wojewódzki

Wysłane przez jmijeczka 

jasti (offline)

03-04-2011 14:48:53

Koszalin
hej
poszukuje szpitala na pomorzu jak najbliżej Koszalina gdzie można rodzić ze znieczuleniem lub bez problemu robią cc, wiem ze koszalińską porodówkę odremontowali ale nie wierzę że personel jest też odremontowany bo mam 3 koleżanki położne pracujące tam i wiem że nie mogę na nie liczyć bo wg położnych " jak się pomaga koleżance w trakcie porodu to po porodzie przestaje być już koleżanką" zadziwiające co oni tam robią że wszyscy mówią o koszalińskiej porodówce rzeźnia, ile to kosztuje?? i kto to robi?? wiem że w gdańsku jest prywatny szpital ale wiem z pewnego źródła że oszczędzają na znieczuleniach nawet gdy rodząca błaga w ogromnym bólu o znieczulenie, o cc nie wspomnę bo oszczędzają na sali - wiadomo koszty choć nie płaci się tam mało. czy ktoś z Koszalina rodził ostatnio ze znieczuleniem gdzieś?? proszę o odpowiedz smiling smiley

jasti (offline)

03-04-2011 14:51:47

Koszalin
może ktoś opowie jak wygląda poród na koszalińskiej porodówce ze szczegółami.

Tilia (offline)

28-11-2013 23:36:37

Koszalin
Szczerze polecam!!! Warunki bardzo dobre. A przede wszystkim świetny personel. Położna, która prowadziła mój poród była miła, pomocna i bardzo fachowa. Lekarz obecny, ciągle monitorujący przebieg porodu. Także juz na samym oddziale połozniczym mogłam liczyć na pomoc i wsparcie. A dr Hornung ma bardzo dobra opinię wśród pacjentek. Wystarczy poczytać opinie na Jego temat na innych stronach. Natomiast gorzej wspominam pielęgniarki i lekarzy od noworodków.

StrzalkaMa (offline)

12-02-2014 16:22:40

D-wo-Koszalin
chciałabym troszkę odnowić temat. czy któraś z Was może napisać co trzeba zabrać dla bobaska i siebie do szpitala w Koszalinie?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

katka (offline)

16-01-2015 10:25:03

Chciałabym zaprosić na zakupy w mojej firmie, mam wyprawki okołoporodowe dla mamy do szpitala, noworodka i niemowlaka oraz markowe kosmetyki w świetnych cenach bez marż sklepowych. Ceny wprost z serwisu Allegro. Mimo niskich cen i tak dodaję jeszcze gratisy...
Cała oferta na www.kosmed-hurt.pl poprzez mailowe zamówienie lub na OLX [link widoczny po zalogowaniu] lub na Allegro [link widoczny po zalogowaniu] Wszystko nowe i oryginalne, wystawiam paragony lub faktury. Bezpieczne zakupy. Polecam i zapraszam! A wszystkim przyszłym mamo życzę szczęśliwego rozwiązania!


[link widoczny po zalogowaniu]

jasti (offline)

16-01-2015 22:45:39

Koszalin
Na pewno oddział noworodkowy jest ok ale wcale nie chce mi się wierzyć że koszalińska porodówka a szczególnie dr Kaczanowski jest taki super. Ludzie się nie zmieniają !!! A jego kultura osobista pozostawia wiele do życzenia komentarze są bardzo nie na miejscu i ma gdzieś kobietę która jest w bólach i rodzi. Nawet z nią nie rozmawia i nie informuje o działaniach, uważa się za bóg wie co, NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA CO TO EMPATIA A SZCZEGÓLNIE ŻYCZLIWOŚĆ i na pewno nie powinien tam już pracować !!! Jest szorstkim gruboskórnym chamem. Miałam z nim raz do czynienia i STANOWCZO NIE POLECAM !!! Marcin Hornun TO DRUGI RZEŹNIK !!! na tych dwóch lekarzy jest mnóstwo skarg więc nie wiem dlaczego jeszcze tam pracują!!!! Matki z oddziału położniczego W KOSZALINIE wynoszą dzieci i TRAUMĘ POPORODOWĄ !!!!!!!!!!!! tak nieuprzejmi nieżyczliwi i niekompetentni są tam lekarze !

Koala12 (offline)

08-06-2015 12:35:06

Warszawa
Ja się w nim urodziłam smiling smiley


Bolesny jest poród człowieka, zwłaszcza gdy rodzi siebie sam w wieku dorosłym.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 1898, Posty: 5152, Użytkownicy: 5903.
Ostatnio dołączył/a pure3065.

Statystyki tego forum
Wątki: 591, Posty: 1504.