Sposoby na katar

Wysłane przez jmijeczka 

jmijeczka (offline)

29-09-2009 21:36:24

Wlkp
Pewnie to byl Mucofluid.. on jest dobry na takie geste, zolto-zielone gilki.. ale wlasnie tylko na recepte.

obratan (offline)

29-09-2009 22:29:53

oooooo dokładnie to, ale to już była ostatecznosc

jmijeczka (offline)

30-09-2009 13:47:06

Wlkp
No tego tak poprostu stosowac sie nie powinno grinning smiley

obratan (offline)

01-10-2009 19:33:44

no wiadomo, z każdymi kroplami do nosa trzeba uważac, a z tym w szczególności, ale przy żółtej wydzielinie już nie było po prostu wyjścia, a przyznam po dwóch razach nie było kataru :-| no to jeśli chodzi o mnie to tyle w kwestii kataru

malgorzata (offline)

16-11-2009 10:09:13

Witam,
wiadomo ze jak dziecko ma katar trzeba go zaleczyć kroplami i lekami, ale powiem szczerze dla matki największy problem to co zrobić by pomóc dziecku uporać się z zatkanym nosem bo maluch nie śpi dobrze traci apetyt, no moje dzeici do tego są jeszcze płaczliwe no bo jak tu sie bawic gdy nie da się oddychać, i ja znalazłam sposób na to by moim dzieciom oczyścic nosek kupiłam odciągacz kataru "KATAREK", który podłącza się do odkurzacza ____ wiem co niektorzy powiedza o boże!!! Ale spokojnie polecam !!!!!!!!!! mozna go stosowac u nawet bardzo małych dzieci sciaganie kataru trwa nie dłużej niż 3 sekundy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic sie nioe upycha dziecku do nosa, tylko przystawia końcówkę do dziurki noska. REWELACJA, a krople i leki to proponuję stosować ale po konsultacji z lekarzem !!!!!!!!!

pozdrawiam, wszystkie mamy

ptysiowa_mama (offline)

16-11-2009 18:29:55

Warszawa
Dla mnie zdecydowanie lepszym sposobem jest zwykła frida - jakoś psychicznie nie mogłabym się przemóc przed podłączaniem dziecka do odkurzacza winking smiley


jmijeczka (offline)

16-11-2009 19:54:01

Wlkp
Ja rowniez jakos obstawiam przy fridzie.. a bardziej przy Otrvin baby aspiratorze.. ma miekka silikonowa koncowke.. frida ma z plastiku.. jakos by mi bylo dziwnie wlaczac odkurzacz aby oddessac wydzieline z nosa.. tongue sticking out smiley

erka (offline)

16-11-2009 20:22:13

International
Ja też stosuję fridęsmiling smiley Na katar u nas stosuje się wodę morską i ten właśnie odciągacz. Nic innego jeszcze nie stosowaliśmy, pewnie nie było takiej potrzeby...


...

andrzej_k (offline)

17-11-2009 00:16:53

Sejny
Euphorbium na katar jest niezastąpiony, no i oczywiście Frida. Dodatkowo ważne jest ułożenie do snu z uniesioną główką, odpowiednia temperatura i nawilżenie powietrza.

mama_izuni (offline)

19-11-2009 16:02:27

Marki
Zgadzam się z przedmówcą, my także na katarek stosujemy euphorbium i pomaga zawsze szybciutko
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 173, Posty: 1315.