Te straszne szczepionki - MITY!

Wysłane przez mamy_oko 

mamy_oko (offline)

08-07-2014 09:05:37

Dziś padłam jak przeczytałam, co [link widoczny po zalogowaniu]

W skrócie - szczepionki, według księdza, robi się "z płodów po aborcji". To byłoby śmieszne, gdyby nie było straszne. Rodzice, albo dziadkowie słyszą, że są jakieś "nieetyczne szczepionki", którymi katolik nie może szczepić dziecka, bo jak szczepi to zgadza się na aborcję.

Przyznam, że to na razie chyba największy HIT-MIT, jaki przeczytałam, usłyszałam na temat szczepień. A wy macie jakieś swoje typy? Podzielcie się, to może na blogu ułożę jakiś ranking, co ludzie gadają o szczepionkach - wynalazku szatana zarumieniony

anu808 (offline)

12-07-2014 02:00:38

Katowice
''Płody z aborcji'' ponoć również są składnikiem Pepsi. żartowniś tak też mówią. Jest zbyt późna pora i nie mam ochoty roztrząsać tematu, że akurat z kościelnej ambony padają ostatnio najbardziej chore przekonania. W każdym bądź razie sprawa szczepionek jest dość poważna. Sama jestem w trakcie poszukiwania rzetelnych informacji. Jedyne co jest w nich szkodliwe, to 1. Ilość rtęci przekraczająca normę, tzn chodzi o ilość rtęci podaną dziecku na raz, ale jestem w trakcie weryfikowania, czy te szczepionki są jeszcze używane w Polsce, jeśli nawet tak, zawsze można dostarczyć swoją, zakupioną w aptece, o ile pediatra wcześniej zgodzi się wypisać receptę. Przykładem takiej zamiany, jest szczepionka ''engerix'' , ktoś gdzieś pisał że zamiast niej używał ''euvax'', ale to były rozmowy sprzed kilku lat. 2. Jeśli szczepionka jest hodowana na białku kurzym , może ono powodować uczulenie jeśli dziecko jest alergikiem.
No i zdecydowanie chciałabym nie szczepić w 1 dobie, tylko poczekać do 2giego miesiąca. Trochę to przerażające, czy mały organizm tak sobie poradzi. sad smiley
Ale co do tematu, to pierwszy raz widzę żeby KK mieszał się w sprawę i jeszcze mieszał w to ''szatany'' hehehe dobre.

piotrkaczmarek01 (offline)

25-07-2014 10:32:50

Bonów
Nie uważam, że szczepionki to dzieło szatana. Są bardzo pomocne przy leczeniu i zapobieganiu wielu chorób. Ja nadal będe ich używał.


Korzystałem z [link widoczny po zalogowaniu] i pomógł mi [link widoczny po zalogowaniu] w ściągnięciu należności.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 173, Posty: 1315.