Jak nauczyć dziecko aby wołało na nocnik?

Wysłane przez Marlenka22 

Marlenka22 (offline)

11-09-2013 17:09:26

Lębork
Witam mój synek skończył 2 lata i chciałabym go nauczyć siadania na nocnik no i oczywiście aby zawołał tylko że on nie mówi jeszcze wszystko pokazuje palcem. Jakie macie propozycje?

beznudyyy (offline)

24-09-2013 07:13:24

Niepołomice
Nie martw sie- na wszystko przyjdzie czas. Moja Liwka w pazdzierniku skonczy dwa latka. Przez cale wakacje walczylysmy z pielucha- podobno wakacje sprzyjaja odpieluchowaniu bo dziecko moze biegac w majeczkach bez pieluchy, latwo jest sciagnac ubranko, gdy zdarzy sie wpadka. Jednak to niewiele dalo. Mloda raz zawola, a raz nie.

milenqa (offline)

22-05-2014 09:18:19

Według mnie warto zainwestować w nocnik, który jest ładny i nawiązuje do postaci z bajki albo po prostu jest miłym, przyjaznym stworzeniem. Dziecko powinno czuć, że nie jest w tym trudnym momencie same. Ma nas, ale też kogoś dodatkowego. W moim przypadku spróbowałam z nocnikiem firmy OKT kids i sprawdził się bez zarzutu.

kalinka90 (offline)

23-06-2014 13:56:53

Warszawa
Ufff, całe szczęście, bo bałam się, że już jest coś nie tak, ale skoro tak to ma jeszcze czas.. winking smiley

milenqa (offline)

14-07-2014 14:56:54

A co myślicie o nakładkach sedesowych? Np. www.okt-kids.pl/nakladka-sedesowa-kaczuszka? Mam już fotelik do kąpieli okt kids i zastanawiam się teraz nad nakładką, bo mały chce się załatwiać już jak duży chłopiecsmiling smiley

Melaniaa (offline)

26-09-2014 00:20:06

Warszawa
Takie nakładki na sedes to fajna sprawa, bo potem dziecko może łatwiej przyzwyczaić się do korzystania z sedesu. Na moją córeczkę poskutkowały nagrody, kiedy zaczęła mówić że chce do łazienki, nagradzaliśmy ją jakimś smakołykiem, i później sama już mówiła za każdym razem jak chciała smiling smiley

kajusia89 (offline)

26-09-2014 21:35:46

Warszawa
jakbym slyszala o tresurze zwierzatka domowego :p i jeszcze ten sedes to straszne polaczenie, cukierek kiedy kupa xD
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 87, Posty: 1596.