Nowa fura - czyli przesiadka do spacerówki

Wysłane przez Mysza 

Natka81 (offline)

30-07-2012 14:50:20

Szczawno-Zdrój
Graco Fusio - dla mnie to był świetny wybór, bo wózek jest wygodny, bezpieczny, dobrze skręca, ma dużą budkę i dziecko może siedzieć i twarzą do mamy i do drogi w spacerówce. Z resztą koleżanki też mają z tą marką dobre doświadczenia. My mamy ten cudny czerwony - on się chyba nazywa Chilli Red. winking smiley

Fragles24 (offline)

19-02-2013 18:43:20

Biery
Teraz każda nowoczesna mam powinna posiadać rowerek trójkołowy i wózek 2 w 1. Jest to świetne rozwiązanie, bo kupujemy dwa sprzęty w jednym. Wózek ten rośnie razem z dzieckiem zmieniając się w rowerek.

ujnh (offline)

06-03-2013 10:27:57

Nowa Wieś
Trzeba było na samym początku jak spodziewałaś się dziecka zainwestować w [link widoczny po zalogowaniu] co prawda kosztuje on nieco więcej ale w jednym opakowaniu dostajemy spacerówkę, gondolę i nosidełko co ostatecznie bardziej się opłaca niż zakup każdego z nich osobno.

Batka_2011 (offline)

06-03-2013 19:39:50

Wrocław
A ja się nie zgodzę. Sama kupiłam 3w1, a teraz przy drugim dziezku kupiłabym używaną gondolę na allegro, jakąkolwiek, jakoś bym się przemęczyła te 5-6 miesięcy. Fotelika bym nie kupowała w ogóle (mówię o sobie, bo zależy czy mama ma musa jeździć autem z dzieckiem czy też nie) a spacerówkę bym kupiła osobno. Zaoszczędziłabym z 1000 zł.

A tak ? Fotelik używany 2 razy, gondola jak nowa a tysiaka nie ma smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ZosiaZPodlasia (offline)

07-01-2014 16:30:50

Jagusicha-Chrustne
A może nosidełka?? Koleżanka mnie namawia żebym sobie kupiła bo to niby wygodne i że wszędzie mogę tak z dzieckiem chodzić... no sama nie wiem... oglądałam nosidełko maxi cosi bo mam wózek z tej firmy...

kaprys (offline)

11-01-2014 18:40:48

a może z quinny?mają całkiem fajne wózki spacerowe lekkie,oryginalne modele,jakość bardzo dobra,ja całkiem nie dwano się zetknęłam z tą firmą ale jestem pozytywnie zaskoczona,nawet w tv widziałam w jakimś programie polecali także powinny być dobre

KlaudiaOkulska (offline)

03-02-2014 15:27:02

Bechcice
Witam, my jestesmy na etapie zmiany wozka wlasnie, przeczytalam mnostwo opinii i nadal nie moge sie zdecydowac:-/ ktory wedlug was jest najlepszy?

bubu23 (offline)

04-02-2014 14:17:06

Białystok
My kupilismy mura plus 4 byl w zestawie z gondola, bardzo sobie chwale dobrze zabudowana spacerowka takze jak deszcz czy wiatr malemu glowy nie urwie tongue sticking out smiley A ze nasz maluch glownie spi podczas spacerku fajnie ze sie rozklada do lezenia smiling smiley

KlaudiaOkulska (offline)

04-02-2014 19:18:37

Bechcice
wyglada bardzo fajnie, najciekawsza dla mnie opcja to wstawianie fotelika na stelaz wozka, bardzo przydatna funkcja, mozna jechac na wycieczke i bez problemu przejsc sie np.po lesie, probowałas uzywac go na takich poza miejskich trasach?

Koala_Koala (offline)

05-02-2014 11:03:33

Warszawa
według mojej siostry nie ma lepszych spacerówek niż quinny, bo są lekkie a przy tym stabilne, zgrabne i łatwe w prowadzeniu. U nas na taką spacerówkę jeszcze za wcześnie, ale też nas to kiedyś czekać smiling smileysmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 87, Posty: 1596.