Pierwszy ząb - czwórka lub piątka??

Wysłane przez dziadova 

Dzidzia123 (offline)

19-08-2014 18:27:14

Nowa Wieś
Nie ma sie czym przejmowac, na pewno smiling smiley

Kurczaki (offline)

24-08-2014 19:56:56

Warszawa
My teraz właśnie walczymy z trzonowcami (u 1,5 roczniaka) i współczuję serdecznie u nas to potrafi być koszmar... radzimy sobie camilią, gryzakami a na noc czopkami i idzie na razie nieźle smiling smiley jak jechaliśmy tylkona czopkach i gryzakach to myślałąm że tu razem z małym po ścianach będę chodzić .... koszmar sad smiley ale z camilią jakoś faktycznie jest znośnie w dzień smiling smiley

Melaniaa (offline)

04-09-2014 20:03:34

Warszawa
Kurcze, moja mała też ma straszne problemy, wszytsko chce brać do buzi, bo wyżynają jej się ząbki i szukamy z mężem preparatów, które można jej bezpiecznie dać... Słyszałam już o tej Camili własnie, w sumie patrząc na skład chyba można ja bezpecznie podac małemu dziecku. A jak to wygląda, ile jest takich pojemniczków w 1 opakowaniu? I jak często podajecie to maluchom?

kajusia89 (offline)

04-09-2014 20:38:42

Warszawa
mozesz smialo podawac, wszyskto jest jasno opisane w ulotce i dodatkowo sprawa jest ulatwiona przez dozowniczek, ktory odmierza dokladna ilosc preparatu smiling smiley zaczyna dzialac prawie od razu po ok. 3 min. u nas, takze Camilia jest extra smiling smiley

Kurczaki (offline)

12-09-2014 17:14:43

Warszawa
i jak tam u Was zębole? poprzebijały się? smiling smiley

kajusia89 (offline)

13-09-2014 19:21:08

Warszawa
koncza sie przebijac jedne szybciej, drugie wolniej, ale bola jeszcze ;/ takze jakby nie patrzec Camilia to strzal w 10 winking smiley mam nadzieje, ze to sie niedlugo skonczy

Melaniaa (offline)

26-09-2014 00:09:28

Warszawa
Cytuj
kajusia89
mozesz smialo podawac, wszyskto jest jasno opisane w ulotce i dodatkowo sprawa jest ulatwiona przez dozowniczek, ktory odmierza dokladna ilosc preparatu smiling smiley zaczyna dzialac prawie od razu po ok. 3 min. u nas, takze Camilia jest extra smiling smiley

Dziękuję za radę, właśnie dałam na próbę mojej córeczce, i rzeczywiście ta camilia działa lepiej nież wikększość tego typu preparatów, które po prostu mała wypluwała. Do tego łatwo zaapilkować, więc już nie muszę sie męczyć z jakąś maścią smiling smiley

kajusia89 (offline)

26-09-2014 21:39:33

Warszawa
aplikator jest genialny takze naprawde swietnie daje sobie rade smiling smiley camilia tez jest w 100% naturalna takze bezpieczna dla dziecka

Kurczaki (offline)

10-10-2014 18:02:27

Warszawa
no aplikacja jest na pewno łatwiejsza, maści albo są połykane albo wypluwane więc to się mija z celem i szału można dostać. My walczymy z ostatnim kłem i młody trochę gorączkuje ale jakoś z Camilią i lekami p.gorączkowymi dajemy sobie radę smiling smiley wczoraj mi się skończyła camilia to mąż szorował o 23 do apteki całodobowej grinning smiley nie wiem co by było gdyby jej nie przywiózł oO

ewa1989m (offline)

17-03-2015 22:24:07

Biczyce Górne
Pierwszy zabek u synka byl jak synek skonczyl 6mc na dole jedynka a po dwuch tygodniach wyszla dwujka, puzniej ok 7-8mc u gory dwujki a potem jedynki :-) teraz ma 14mc i 7zabkow u od ok 2tyg dwie kreseczki gorne 3lub 4synek nie pozwoli popatrzec:-)
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547000, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 87, Posty: 1596.