Jaki wózeczek ?

Wysłane przez Klotylda 

kalinka90 (offline)

27-06-2014 22:51:48

Warszawa
a gdybyście mialy wybierać miedzy jane muum a graco evo to ktory byscie wybraly w tej chwili? bo juz sama nie wiem co robic smiling smiley jakieś za i przeciw? wady zalety na ktore warto zwrocic uwage? bede wdzieczna za opinie bo zaraz oszaleje od tych wozkow wszystkich. calymi dniami siedze i przegladam tongue sticking out smiley

cristal (offline)

24-07-2014 13:50:38

Cytuj
bubu23
Elea tez jest super, ale zdecydowalismy sie na mure ze wzgledu na jazde w terenie, i super sie sprawdza smiling smiley


masz trójkę czy czwórkę? jak sie sprawdza? kolezanka ciagle sie waha...

Koala_Koala (offline)

27-07-2014 13:38:29

Warszawa
NIE MA CO SIE WAHAC ANI NAD elea ani nad murą

cristal (offline)

28-07-2014 23:04:30

Cytuj
Koala_Koala
NIE MA CO SIE WAHAC ANI NAD elea ani nad murą


kolezanka spodziewa sie pierwszewgo dziecka, wiec wiadomo ma sporo watpliwosci smiling smiley rozumiem ze elea i mura sa tak same dobre jakosciowo tak? czy moze ktorys z tych wozkow bylabys bardziej sklonna polecic? mura ma piankowe kola- to chyba jest sporym plusem prawda?

katefbpl (offline)

04-08-2014 11:15:28

Kielce
Wózki trójkołowe owszem wyglądają ciekawie, ale proponuję wykonać test krawężnika, czy podjazd pod schody. W przypadku mam siłaczek, owszem, mają zastosowania, gdyż wózek przy próbie podjazdu przodem kołysze się na boki. Można oczywiście podjazdy wykonywać tyłem, ale to raczej denerwujące zajęcie smiling smiley Bardzo fajne wózki produkuje nasza polska firma Adamex. Jest kilka modeli zasługujących na uwagę jak chociażby [link widoczny po zalogowaniu]. Wózeczek produkowany jest w tapicerce standardowej, ale także lnianej. Piękne szycia, najwyższej jakości materiały, lekki aluminiowy stelaż i co najważniejsze, wózek w wersji głębokiej i spacerowej waży niecałe 14 kg., a jest na kołach pompowanych. Rewelacyjnie się te wózki obsługuje, po prostu intuicyjnie. Wpinanie poszczególnych elementów jest banalnie proste, nie trzeba się z niczym siłować. Fajne wózki także produkuje firma Dorjan. Model [link widoczny po zalogowaniu] to również przepiękne szycia i super jakość. Cieszy, że wśród polskich producentów zaczynają się pojawiać naprawdę rewelacyjne modele wózków, które nie kosztują, jak Maxi Cosi, X-landery, czy Chicco. Warto się temu przyjrzeć, gdyż za rozsądne pieniądze możemy kupić sprzęt, który posłuży nie jednemu maleństwu. Więcej modeli możecie zobaczyć np. tutaj [link widoczny po zalogowaniu]

bubu23 (offline)

19-08-2014 21:30:02

Białystok
Cytuj
cristal
Elea tez jest super, ale zdecydowalismy sie na mure ze wzgledu na jazde w terenie, i super sie sprawdza smiling smiley


masz trójkę czy czwórkę? jak sie sprawdza? kolezanka ciagle sie waha...

mam mura plus 4, nie ma sie co zastanawiac, swietnie sie spisuje, ma swoje gabaryty ale dla mnie to jest tylko zaleta, nie odczowa sie tego przy codziennym uzytkowaniu

Koala_Koala (offline)

22-08-2014 18:49:46

Warszawa
Cytuj
cristal
NIE MA CO SIE WAHAC ANI NAD elea ani nad murą


kolezanka spodziewa sie pierwszewgo dziecka, wiec wiadomo ma sporo watpliwosci smiling smiley rozumiem ze elea i mura sa tak same dobre jakosciowo tak? czy moze ktorys z tych wozkow bylabys bardziej sklonna polecic? mura ma piankowe kola- to chyba jest sporym plusem prawda?
elea też ma piankowe, moim zdaniem to zaleta, bo co zrobisz jak złapiesz gumę gdzieś daleko od domu? tylko współczuc, polecam ogólnie maxi cosi, bo mają bardzo dobre wózki, nie najtańsze, ale też bez zdzierstwa, ja mam wersję elea 3w1, także polecam ten wózek, bo mnie nie zawodzi, używam od 4 miesięcy, poza tym każdy mi zachwala gondolę, bo nie jest takim kubłem, gdzie dziecka trzeba szukać

cristal (offline)

17-09-2014 12:24:18

Cytuj
Koala_Koala
NIE MA CO SIE WAHAC ANI NAD elea ani nad murą


kolezanka spodziewa sie pierwszewgo dziecka, wiec wiadomo ma sporo watpliwosci smiling smiley rozumiem ze elea i mura sa tak same dobre jakosciowo tak? czy moze ktorys z tych wozkow bylabys bardziej sklonna polecic? mura ma piankowe kola- to chyba jest sporym plusem prawda?
elea też ma piankowe, moim zdaniem to zaleta, bo co zrobisz jak złapiesz gumę gdzieś daleko od domu? tylko współczuc, polecam ogólnie maxi cosi, bo mają bardzo dobre wózki, nie najtańsze, ale też bez zdzierstwa, ja mam wersję elea 3w1, także polecam ten wózek, bo mnie nie zawodzi, używam od 4 miesięcy, poza tym każdy mi zachwala gondolę, bo nie jest takim kubłem, gdzie dziecka trzeba szukać

zgadzam sie, za taka jakosc warto zaplacic troszke wiecej niz kupic buble. maxi cosi ma spory wybor fotelikow i wozkow- mura chyba robi najwieksza furore, wlasnie ze wzgledu na piankowe koła

Koala_Koala (offline)

17-09-2014 18:49:19

Warszawa
moja elea tez ma piankowe koła, za nic nie chcialabym pompowanych

KlaudiaOkulska (offline)

30-10-2014 23:57:36

Bechcice
ja mam mura plus z piankowymi kołami, dla mnie o niebo wygodniejsze niz martwienie sie o pompowanie kol
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546430, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 87, Posty: 1596.