ulewanie,biale grudki w kupce..pomocy!

Wysłane przez bziumaq 

bziumaq (offline)

01-03-2012 21:48:51

Gliwice
tak wiec bardzo prosze o rade! moja coreczka dzis ma 4dni i od dwoch dni karmie ja butelka
po jedzenie trzymam ja aby jej sie odbilo, nie raz jej sie nie odbije. jak spi to dosyc duzo jej sie ulewa marwi mnie to i robi kupke nieraz nawet co 1.5godzi i jest w niej duzo bialych grudek od niestrawionego mleka, co te mnie bardzo martwi. ale jak wypije butle i zaluzmy po 1.5godz robi kupke -zadka i zotla, to przy przebieraniu rozbudza sie i znowu butla do buzi bo inaczej nie zasnie. i tak w kolko. martwi mnie ze za duzo pije mleka modyfikowanego a jej maly zoladek nie zniesi tego i martwie sie o jej malitka watrobe, ze nie sa one w stanie przetrawic tego co je i dlatego duzo bialych grudek w kupce. wizyte w domu pielegniarki mam za dwa dni i zapytam sie jej ale prosze napiszcie mi o swoich doswiatczeniach i porady bo zeswiuje! od 4dni bardzo sie zmienilam i jak widze ta kupke znowu po kupce i te grudki o zalewam sie lzami ze cos jej jest i ze kzywdze dziecko itp itd juz sama tego nie wytrzymuje !sad smiley wogule jak budzi sie niedlugo po karmieniu na kolejne karmienie to placze ze za duzo je i cos sie jej stanie, jak zje tylko troszk i spi 3godzi to placze ze teraz je za malo i ze te napewno cos jej jest! pomocy ! sad smiley

bziumaq (offline)

01-03-2012 22:06:11

Gliwice
powiedzcie mi jeszcze czy powinnam pzepajac ja jak karmie tylko butla, i czy jesli dopiero jadla i zrobila kupke czy moge wstrzymac sie ze zmiana pampersa 2 lub 3godzinki jesli sama sie nie obudzi zeby jej nie budzic tylko ja nie chce jej dupci odparzyc..

Izabela84 (offline)

02-03-2012 00:56:51

Niszczewice
bziumaq, niewiele Ci pomogę, bo choć mam trójkę dzieci wszystkie karmiłam/karmię piersią i na butelce niewiele się znam. Ale postanowiłam Cię wesprzeć, bo widzę, że potrzebujesz pomocy. Przede wszystkim nie denerwuj się, nie płacz i nie obwiniaj się. Robisz wszystko dla córki, chcesz, żeby była szczęśliwa. Malutka na pewno wyczuwa Twoje emocje, będzie płaczliwa i rozdrażniona. Z tego co wiem przy butelce powinno się zachować jakieś odstępy czasu. Nie wiem ile mleka wypija Twoja córa, ale co 1,5h to chyba za często (nie jestem pewna). Może spróbuj znaleźć inny sposób na uspokojenie córci, usypianie jej z butelką nie jest dobrym pomysłem. Białe grudki - nie wiem, może to być nadmiar mleczka. Przepajać ją powinnaś, najlepiej samą wodą. A co do zmiany pieluszki - staraj się to robić przed karmieniem. A jeśli zdarzy się kupka po karmieniu to wstrzymywanie się ze zmianą chyba nie jest dobrym pomysłem - jak sama piszesz, pupcia córki może się odparzyć. Spróbuj delikatnie zmienić pieluszkę a potem utulić małą, dać jej smoczek lub cokolwiek innego - kolejna butelka to raczej zły pomysł. Nie wiem czy jeszcze tak jest, ale kiedyś można było wezwać lekarza lub położną do domu - może zadzwoń do przychodni i dowiedz się jak to wygląda.
Życzę Ci poprawy sytuacji. Nie zamartwiaj się, bo tylko zaszkodzisz córci lub samej sobie. Głowa do góry, na pewno dasz radę!
Pozdrawiam.


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley

karolliinka (offline)

16-11-2012 06:37:55

Warszawa
ja karmię dziecko mlekiem modyfikowanym i mój synek również w kupce czasem ma białe grudki, co jednak nie świadczy o niczym złym. Dziecko przechodząc na mleko modyfikowane musi się do niego przyzwyczaić, niestrawione grudki to wynik niedojrzałego jeszcze układu pokarmowego, więc naprawdę nie ma się czym martwić. Tak samo ma się sprawa z ulewaniem, radzę robić przerwę do odbicia w trakcie karmienia (mojeju synkowi to pomogło). smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546710, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 128, Posty: 2365.