Ile powinno jeść 2miesięczne dziecko ?

Wysłane przez Maniolka 

Maniolka (offline)

28-12-2011 18:01:51

Brzeszcze
Witam. Mój synek ma 2 miesiące i waży 6,4 kg ... Martwię się bo mam wrażenie że waży dość dużo jak na swój wiek... Mały jadł co 3 godziny po 120ml ale staram się go przedłużać do 4 godzin i miedzy karmieniami kiedy czuje ze jest głodny daje mu herbatkę z kopru włoskiego i jakoś wytrzymuje do tych czterech godzin. Czy któraś z was ma taki sam problem ??


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marionetka (offline)

29-12-2011 18:34:40

Wrocław
u nas jest bardzo podobnie do tego co opisujesz. Mati je dużo i też zaczęłam się niepokoić ale lekarka uspokoiła mnie, że wszystko jest ok i że po prostu tyle potrzebuje.

kasia0782 (offline)

31-12-2011 11:19:58

Łaszczów
witamsmiling smiley Moja Julka tez tak dużo na poczatku jadła jadła i ciagle jej było mało. teraz ma rok i potrafi mi 4 butelki mleka przez noc wypic byłam u lekarza i powiedział ze widocznie tyle potrzebuje i nie mam sie czym martwic.

Maniolka (offline)

01-01-2012 16:43:19

Brzeszcze
No to ciesze sie ze nie jestem z tym problemem sama smiling smiley Miłosz dostaje caly czas 120 ml .. moze jak mu zaczne dawac 150 to zacznie mniej jesc.. juz nawet butelke kupilam na wieksza pojemnosc smiling smiley bylam u lekarza i powiedzial ze duzo wazy.. nic nie slyszalam takiego ze widocznie tyle maluch potrzebuje... takze moj lekarz nie potrafi podtrzymac na duchu smiling smiley wogole mało mowi ... dlatego nie ma to jak forum... mam nadzieje że mały troszeczke zwolni z jedzonkiem ale nic sie nie stanie jesli bedzie jadl troszke wiecej bo bedzie wiecej cialka do calowania smiling smiley wazne zeby zdrowy byl smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

tekla184 (offline)

13-01-2012 22:42:06

Słupsk
witajcie mamy
mam 5-cio miesięcznego synka i staram si e urozmaicić jadłospis ale nie wiem od jakiego miesiąca można wprowadzać nowości do diety maluszka,nie jestem zwolenniczką słoiczków więc mam pytanko odktórego miesiąca można podać zupkę buraczkową na kurczaczku proszę o pomoc.

Tabasco (offline)

06-02-2012 17:19:48

Słupsk
Co do karmienia to najprościej poszukać wytycznych na internecie i postępować według zasad.


Karuzela (offline)

28-02-2012 22:38:30

dziecko je tyle ile potrzebuje, nie ma sie czym martwic:-)
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 128, Posty: 2365.