UZALEŻNIENIE OD PIERSI

Wysłane przez siwadorota 

siwadorota (offline)

22-02-2010 14:32:15

Kraków/Irlandia
Słuchajcie kobitkismiling smileymoja mała uzależniła się od piersi,a dokładnie chodzi oto że nie mogę jej przekonać do tego aby cumlała sobie smoczka.Gdy chce zasnąć do nie weżmie smoczka tylko dojić chce sutka a jak jej daje smoczka to ciągnie ja na wymioty jak tylko ma w buzi,złapie na 10 sekund i wypluwa albo zaczyna szału dostawać że jak ja jej mogę wkładać smoczek a nie sutek.
Nie wiem co robić bo uwolnić nie mogę się smiling smiley


smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-22 14:32 przez Sympatyczna.

maria1980 (offline)

08-03-2010 23:24:01

Opolszczyzna
Hej.Moja najstarsza córa tez była uzależniona od cycuchasmiling smiley Przeszło ,niestety po 3 latach dokładnie tyle ciągła..przestała bo szła do przedszkolawinking smileyA najmłodsza ma ponad półtora roku i tak jak Twoja smoczek-be i tylko cycwinking smiley
A ja jak pytałam naszej lekarki jak Wiki miała dwa latka jak ja oduczyć to stwierdziła,że cięzko będzie bo juz duza i wie gdzie on jestsmiling smiley







W naszym domu rządzą KOBIETY!!!
3 do 1 -PRZEGŁOSOWANEsmiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-08 23:26 przez maria1980.

laska (offline)

10-03-2010 23:14:31

pomorze
siwadorota mój Ksawek od początku jak się urodził smoka nie chciał, z butli nawet herbatki pić nie chciał. Jak juz to herbatkę zaczął później z kubka niekapka pić. I też tylko cyco i cyco. Zasypiał przy cycku lub jak z nim sie chodziło i puszczone były kołysanki. Wtedy mnie to strasznie męczyło. Ale jak już skończył te półtorej roczku i uczyliśmy go samodzielnego usypiania w jego łóżeczku to zasypiał bez problemu. Ale wcześniej go nakarmiłam. Bo ciągnął cyca dalej. Skończył, jak miał rok i 8 m-cy. Byłam wtedy w drugiej ciąży i lekarze kazali mi przestać go karmić. Bo tak, to pewnie kamiłabym go do 2 latek. Bo już dalej nie, ze względu, że później musiałabym do pracy wróćić. A mój drugi synek-Patryk ciągnie smoka od urodzenia i mam z tym problem, bo bez niego nie zaśnie. Czasem łobuziaki go gdzieś wepchną i nie mogę go szybko znaleźć, a mały meksyk odwalaprzewracjący oczami. A gdyby był uzależniony od mojego cycka, to nie miałabym problemu ze znalezieniem go, he, hesmiling smiley Wiesz, to uzależnienie jest troche męczące, ale moje zdanie jest takie, że lepiej jak jest uzależnione dziecko od mamy cycka niż od smoczka. Przeczekaj to cierpliwie. A ile m-cy ma Twoja mała? Jak już jeść będzie inne pokarmy, to może też będzie inaczej. Albo jak uczyc się bęzie samodzielnego spania. Życzę powodzenia i cierpliwości.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

siwadorota (offline)

21-03-2010 00:53:30

Kraków/Irlandia
Dzieki wam wielkie kobitki, i przepraszam ze tak nie odp. ale teraz nie mam takiego dostepu do kopmasmiling smiley.Moja mala ma skonczone dopiero 2.5 mies. I gdy zasypia to nie wezmie smoczka tylko sutka i nie je wtedy tylko go dzidzioli jak smoczek jak sanie gleboko to w tedy moge go zabrac, a jak probuje wczesniej to krzyk hehe taki maly moj oszolomeksmiling smiley


smiling smiley

minuLuli (offline)

02-06-2010 23:01:59

Xxx
mialam podobny problem z coreczka, chciala spac tylko na piersi, nasluchalam sie, ze to niedobrze, ze sie przyzwyczai, ze mam nie pozwalac... Wiec jak mialal jakies 2,5 miesiaca powiedzialam dosc i postanowilam nie usypiac jej na piersi... Co to byla za histeria! Ona tak krzyczala, ze balam sie, ze szyby wyleca z okien, nic nie pomagalo, bujanie, tulenie, spiewanie, kolysanie - NIC tylko cycus. Po paru dniach mala zrobila sie nerwowa, strachliwa, zle spala, darla sie mi na rekach dopoki nie padla, a potem zasypiala na 15 min i od nowa. Tak 3 razy dziennie. W koncu jej ustapilam, stwierdzilam, ze nie ma co meczyc siebie i dziecka, szczegolnie, ze ja nie jestem zwolenniczka "wyplakiwana" a Mala mi sie wrecz wykrzykiwala na rekach (nie zostawialam jej w lozeczku), dalam jej piers i byl spokoj. Po miesiacu po prostu polozylam ja do lozeczka, dalam smoczka i zasnela w 3 minuty bez jednego krzyku smiling smiley najpierw zasypiala z moja reka na buzce, teraz juz tylko ja klade, daje smoka, ma swojego misia takiego do spania - Lulusia - bawi sie nim a potem sama zasypia smiling smiley Mi sie wydaje, ze NIC NA SILE winking smiley dziecko mozna uczyc, oduczac, odzwyczajac delikatnie dopiero po 6 miesiacu, wczesniej maluch po prostu domaga sie tego, czego potrzebuje smiling smiley mozesz co kilka dni probowac a jak corcia skonczy te 6 miesiecy to juz sa metody dla takich dzieciaczkow opisane np w ksiazkach o dzieciach, skuteczne, ale nie okrutne smiling smiley


jowita (offline)

05-06-2010 23:13:44

Lublin
Siwadorota,miałam podobny problem. A właściwie identyczny. Czułam się uwiązana i niczego nie mogłam zrobić,nigdzie wyjść. Twoja pociecha jest jeszcze malutka więc nic dziwnego,że cycuś mamy jest najważniejszysmiling smiley Moja mała na smoczek i butlę reagowała podobnie-odruch wymiotny...zresztą do tej pory nie korzysta z butelki,wszystko podaję jej łyżeczką. Ma już prawie 11 miesięcy. Na szczęście karmienie ograniczyłyśmy tylko do nocnego-ze względu na pracę. Ale nauczyła się ssać już smoka smiling smiley z jednej strony się cieszę ale wiem,że niektóre brzdące bardzo długo nie mogą się odzwyczaić potem od niego. No trudno,zobaczymy. A Tobie życzę wytrwałości i pogody ducha-szybko wszystko się zmieni jak w kalejdoskopie. Dajcie sobie z maleństwem jeszcze trochę czasusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Fiodor Dostojewski

Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.

siwadorota (offline)

15-06-2010 22:42:13

Kraków/Irlandia
hehehe dziekuje wambardzo naprawde myslam ze tylko ja mam taki problem smiling smiley faktycznie nic na sile mala musi tez zrozumiec sama pewne rzeczy smiling smiley mala ma juz 5 mies. jescze mies i moze bede delikatnie uczyc ja smiling smileypozdrawiam


smiling smiley

jopi (offline)

18-06-2010 23:28:52

stargard
5 m-cy to świetny moment żeby Maleńką do smoczka przekonać smiling smiley

Laktacja jest już unormowana, Mama nie może służyć jak smoczek małemu Ssakowi,więc warto rozejrzeć się za fajnym smoczkiem winking smiley

No i łatwiej będzie ją Tatusiowi usypiać -bez cyca w buzi winking smiley

siwadorota (offline)

21-06-2010 22:52:46

Kraków/Irlandia
Mała jest sprytna jak daje smoczek do buzi jak usypia to czuje od razu ze cos jest nie tak i płacze.A mój mąż napweno mi w tym nie pomoże,bo powie ze mala cierpi i ja tez nie bede mogła słuchać płaczu.Raz tak chcilam zrobic zeby nie zasypila przy cycu to plakala z godz i to tak strasznie.A na dodatek mala co chwile sie budzi w nocy i szuka desperacko cyca chyba 5 piec razy w nocy.pomocy hehe jest coraz gorzej tylko ja i ja.


smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 128, Posty: 2365.