ból kości ogonowej

Wysłane przez luna1985 

brzuszek1985 (offline)

18-05-2012 08:56:46

Radomsko
Witajcie. A ja mam potwierdzenie, że u mnie to kwestia kręgosłupa (mimo, że brzuszek nadal mały a ja jestem w 17 tyg.). Jestem już po drugiej wizycie (i raczej ostatniej) u fizjoterapeuty i czuję się wspaniale! smiling smiley Minęły bóle, mam wiekszą swobodę ruchu no i dostałam zestaw ćwiczeń odpowiedni do moich problemów jak i zalecenia-np. jak bezpiecznie wstawać z łóżka. Fizjoterapeuta, jako że mam pracę siedzącą, zalecił mi też kupno piłki, żeby używać jej zamiast krzesełka-powiedział że odciąża dolny odcinek, poza tym przy jej pomocy można robić wiele ćwiczeń. Piłki w sklepach internetowych są bardzo tanie więc już czekam na listonosza winking smiley

Wychodzi na to, że ból dolnego odcinka może mieć wiele źródeł. Jedyne co mogę stwierdzić po mim przypadku-jeśli podejrzewacie, że to kręgosłup to nie idzcie do ortopedy, tylko od razu do fizjoterapeuty, który potrafi obchodzić się z cieżarnymi.

Pozdrawiam przyszłe Mamusie i życzę zdrowia smiling smiley

dziadova (offline)

18-05-2012 18:43:49

Katowice
Bardzo fajnie, że się odzywasz i że fizjoterapeuta okazał się fachurą smiling smiley Życzę, żeby już do końca ciąży kręgosłup nie dawał o sobie boleśnie znać smiling smiley Pomysł z piłką zamiast krzesełka zapożyczę - w ciąży pracuję też raczej za kompem w domu niż ,,na chodząco" w laboratorium, więc czemu by nie. Pewnie dzieciowi też się spodoba, jak pojawi się po drugiej stronie brzucha i odczeka parę miesięcy winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

sandra1987 (offline)

08-06-2012 21:34:27

Bytom/Dublin
hey, mialam podobny problem... jestem teraz w 25tym tygodniu. znajoma dala mi taka gumowa poduszke do siedzenia. Ogolnie to tytlko klade ja na krzeslo i tak caly dzien w pracy na niej siedze. Podobno jest to dobre na plecy. No i kosc tez nie boli. Wiec moze warto sie za tym rozejrzecsmiling smiley


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547480, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 255, Posty: 2671.