L4 w ciąży

Wysłane przez elliot3 

elliot3 (offline)

11-04-2010 23:46:51

Witajcie,

mam pytanie, czy znacie może dobre powody do podania, aby otrzymać L4 na początku ciąży. Mam bardzo stresującą pracę i nie chcę tam dłużej pracować, nie wspominając już, że stres może mieć bardzo negatywny wpływ na moje nienarodzone dziecko.
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

pozdrawiam serdecznie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ania233 (offline)

12-04-2010 08:21:56

szczecin
chyba juz sobie sama odpowiedziałas na te pytanie
stresujaca praca majaca zły wpływ na dziecko smiling smiley

teraz jest taki przepis ze kobiety przed 17tc sa pod nadzorem zusu latego tez moja siostra idzie na zwolnienie dopiero po 17tc smiling smiley

powiedz lekarzowi ze mialas plamienia czy cos i ból brzucha i zeby dał ci L4


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Sympatyczna (offline)

12-04-2010 11:13:16

można też od razu złożyć wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym, pracodawca się ucieszy smiling smiley




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

martyna25 (offline)

12-04-2010 16:33:35

Warszawa
Wlasnie mozna powiedziec lekarzowi o swojej pracy,ze jest ciezka i stresujaca,boisz sie ze zagrozi to Twojej fasolce i to powinno byc wystarczajacym powodem,powiedz,ze poli Cie brzuch,caly czas wymiotujesz i nie jestes w stanie pracowac.Pozdrawiamsmiling smiley

elliot3 (offline)

12-04-2010 16:50:27

dzięki dziewczyny, a "sympatyczna" dała naprawdę powalającą radę - dzięki!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Groszkowa23 (offline)

12-04-2010 17:36:11

Wrocław
Wiesz to chyba też zależy od lekarza, jakie ma podejście do pacjentek. Ja zmieniłam lekarza w grudniu i na pierwszej wizycie bez wahania zapytałam czy dostanę zwolnienie(nic mi wtedy nie dolegało) a on mi powiedział "skoro będę prowadził pani ciążę to oczywiście,że dostanie pani zwolnienie"smiling smiley i tak już u niego zostałamgrinning smiley Dostałam wtedy 30 dni zwolnienia. W styczniu wróciłam do pracy na tydzień i tak mnie urządzili,że wylądowałam w szpitalu na podtrzymaniu-bo wszystko chcieli naraz. I od 29 stycznia jestem na zwolnieniu. Teraz już lekarz się nie pyta czy chcę zwolnieni, tylko od razu wypisujewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam,ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam, byłam przy Tobie od pierwszego grama, tyś moje dziecko a ja Twoja mama:*:*:*


[link widoczny po zalogowaniu]

elliot3 (offline)

12-04-2010 17:40:03

hej Groszkowa, ja tez jestem z Wrocławia. Do jakiego lekarza się udałaś?

pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Groszkowa23 (offline)

12-04-2010 17:58:05

Wrocław
dr Tomasz Fuchs przyjmuje na armii krajowej 12asmiling smiley bardzo polecam zawsze się bałam iść do faceta, ale u niego jest zupełnie inaczej.


[link widoczny po zalogowaniu]


ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam,ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam, byłam przy Tobie od pierwszego grama, tyś moje dziecko a ja Twoja mama:*:*:*


[link widoczny po zalogowaniu]

Bernadeta86 (offline)

12-04-2010 18:06:01

witam dziewczyny winking smiley ja jestem juz na l4 od kad sie dowiedziałam o ciaży czyli od marca mniej wiecej i bede juza na l4 do konca ciązy gdyż moja praca po pierwsze jest stresujaca po drugie mam nocne zmiany po trzecie pracuje na powietrzu ( no wsumie prawie caly czas) dlatego jak tylko przyszlam do pani doktor a ta zapytala sie gdzie pracuje odrazu dal mi l4 nawet nie musiałam prosić winking smiley
Do Groszkowa uśmiałąm sie strasznie jak przeczytałam nazwisko twojego doktora winking smiley bo moj kolega z pracy tak samo ma na imie inazwisko i napewno nie jest ginekologiem ale zbieg okolicznosci i ja do tego jestem z okolic wrocławia wiec niedlaeko. pozdrawiam wszystkie ciężarówki winking smiley

elliot3 (offline)

12-04-2010 21:29:51

Hejka,
ooooo Groszkowa, dzięki za odp., akurat znam to nazwisko od mojej koleżanki, która powiedziała, że jak moja lekarka nie da mi zwolnienia, to żebym poszła do Niego, to na pewno dostanę. Nawet mieszkam niedaleko Armii Krajowej smiling smiley))

pozdrawiam Was


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1584033, Użytkownicy: 73686.
Ostatnio dołączył/a Kamila9326.

Statystyki tego forum
Wątki: 255, Posty: 2671.