Ciąża a torbiel jajnika

Wysłane przez freshwife 

freshwife (offline)

09-11-2014 16:46:09

Dębiarze
Witajcie Kochane. Przeglądałam wątki, i nie udało mi się takowego znaleźć, jeśli jednak coś mi umknęło to wybaczcie.
Jestem w pierwszej ciąży, chcianej, planowanej.
2 lata temu leczyłam się na torbiel na jajniku, najpierw hormony, później zabieg laparoskopowy. Teraz, na tydzień przed tym jak dowiedziałam się o ciąży okazało się również, że torbiel znowu wróciła.
Lekarka mówi że to nic, że powinno być wszystko okey, jednak przepisała mi duphaston. Więc wiadomo, obawy są jak cholera że jednak coś będzie nie tak.. W czwartek idę na pierwsze usg, mam nadzieję że wszytko będzie dobrze.
Czy któraś z Was tutaj, miała bądź ma podobne problemy ?


[link widoczny po zalogowaniu]

dominika11111 (offline)

13-11-2014 14:23:19

Wrocław
ja też miałam taki problem, podobno ciąża miała go rozwiązać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-17 22:48 przez mamakasi.

Luneeen (offline)

08-06-2015 23:57:02

Olza
Wiem, że stary temat, ale napiszę o moim przypadku, bo może niektórych to uspokoić.
Podczas mojej pierwszej wizyty u ginekologa, byłam w 7 tygodniu ciąży. Wcześniej unikałam tego typu lekarzy, bo problemów żadnych nie miałam. Okazało się wtedy, że zaraz obok maluszka była torbiel wielkości 5 cm. Dostałam chyba własnie tabletki duphaston (już nie pamiętam czy na pewno te). Co wizytę obserwowaliśmy torbiel i w pewnym momencie zniknęła. Mam nadzieję, że na dobre. Ginekolog mi mówiła, że często ciąża pomaga w likwidacji tego typu rzeczy.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 255, Posty: 2671.